ÇirkinlikTamirat

Kompozisyon "AQUATEX": Kullanıcı yorumları

Ev Tamir - oldukça zahmetli ve zaman alıcı zaman ve para ihtiyacı için, iş. Ve her şey bir çok iş için gerekli olan malzemeler, kalitesiz olmasından karşı karşıya dışında iyi olurdu. Ardından tüm çalışmalarınız tasarruflarını, tabii ki, sadece bir zaman kaybıdır ve. tercihen kalitede bir kaplama ve emprenye seçilen farklı türlerin ahşap tedavisi için. mükemmel kalite ve kolay uygulamaya tanıklık yorum hangi Kompozisyon "AQUATEX", yapı malzemeleri pazarında popülerlik kazandı.

uygulama alanı

Ağaç Bu araç, çünkü nitel terkibinin geniş bir uygulaması almıştır. Evin dış yapılar ve ahşap yüzeyler gibi ahşap herhangi bir tür tedavi etmek için de kullanılabilir. Kompozisyon yüzeyinde "AQUATEX" büyük düşüşler, desen dokulu kaplama değişmeksizin, sağ rengini veren ve yaratan koruyucu filmi dış etkilere karşı.

kaplamanın temel özellikleri

Bu kaplamanın kimyasal bileşimi çok karmaşık ve çeşitlidir. Üreticiler, belirli alkid reçineleri ihtiva eden bir çözelti içeren bir çözelti, pigmentli bir kompozisyon zenginleştirilmiş. Sayesinde bunların varlığı, "AQUATEX" kullanılarak nitel boyama yüzeyleri vardır. Bu ürün hakkında yorum renklerde geniş bir seçenek ve bu emprenye farklı renkler karıştırmak için olasılığını göstermektedir. yapı, ayrıca şunları içerir:

  • Yüksek kaliteli antiseptik.
  • Emülsiyon fazı mükemmel araçlar yüzeyinde yer alır sağlar.
  • UV Dengeleyiciler: zararlı güneş ışınlarına karşı koruma.
  • daha fazla malzeme direnci için diğer katkı maddeleri.

Kaplama ahşap, hala "nefes", ahşap özel bir film oluşturur. Emprenye "AQUATEX" (kullanıcı yorumu dogruluyabilirler) odun neme karşı geliştirilmiş bir koruma sağlar. Yüzey çeşitli mantar, küf ve zararlı mikroorganizmalardan korunur. Sen "AQUATEX" kaplama ile solma problemi girmek yok, bu ortalama olarak size çok uzun bir zaman sürecek - 5 ila 10 yıl. Bu yapıyı Ağaç o çatlama ve çürüyen önleyecektir. çözücülerin en az içeriği (organik katkı maddeleri kullanılır), bu çözelti, insanlar ve çevre için güvenli hale getirir.

Hazırlama ve uygulama

tadil edilmiş bir kaplama kompozisyonu% 40 bir gösterge nem ile bir çalışma yüzeyine uygulama özelliğine sahiptir. emülsiyon uygulamadan önce, kir ve boya tortuları veya vernik odun temizleyin. yürütmek çalışma fırçası ve bir silindir ikisi de olabilir. Mükemmel tutarlılık mürekkep ahşap leke akışı ve ayrılmasına izin vermez. Optimal boyama "AQUATEX" yorumları iki aşamada gerçekleştirilir onaylayın:

  • İlk uygulama, 24-48 saat kurutulur.
  • İkinci kaplama, 24-48 saat kurutulur.

Eğer zamandan tasarruf edebilirsiniz - kompozisyonun uygulama öncesi astar kereste gerektirmez. "AQUATEX ekstra" - Bu gelişmiş formülasyon yorumları bile zeytin uygulanabilir olabileceğini düşündürmektedir. Ön "temizlik" gerekli değildir ve bu kaplamanın daha uzun hizmet verecek. kompozisyon doğurmak gerekmez Edinilmiş, o gitmek hazırdı.

Eğer uzun yıllar senin odun tutmak mümkün olan yüksek kaliteli kapsama için bakarsanız, "AQUATEX" deneyin. işlevselliği ve kullanım kolaylığı bu yüksek kaliteli emprenye kanıtlara Yorumlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.