Gıda ve içecekDüşük kalorili ürünler

Mısır parçacıkları. Gıda maddeleri olarak Mısır

En Dünya kültürlerinin ekili biri kuşkusuz mısır olduğunu. Nedeniyle dikkate değer özellikleri yaygın mutfak sanatları, tabii ki, tarım, sanayide kullanılan ve kapanır. mısır sapları ve yaprakları ve kökleri ve bunun diğer parçaları da iyidir, bu yüzden gerekli amaçlar, sen sadece tohumları kullanabilirsiniz gerçeği, ama. Kuşkusuz, mısırdan yapılmış en iyi bilinen ve çok sevilen ürünlerden biri, mısır irmiği olduğunu.

Tahılların üretiminde üretilir küçük bir kısmı, ayrıca yapılan bölme embriyo ve tohum kabukları, ezilirler mısır yağı. Tahıl embriyolardan ayrılması sonuç olarak mümkün beslenme amaçlı uygulamak için yapar kıç, yağ konsantrasyonunu azaltır. Buna ek olarak, yağ azaltılması ve böylece bitmiş ürünün raf ömrünü arttırır yağların oksidasyonu yavaşlatır. Uzak tohum kabukları az değerli ürün, aktif mutfak amaçlı, hem de, hayvan kullanılır edilir mısır kepeği, yapılır kaynaktan.

Kural olarak, tahıl üretim çıktısı fraksiyonları elde tanelerinin büyüklüğüne doğrudan bağlı olan birkaç ürün çeşidi, üretimini kapsamaktadır. sayısı tane büyüklüğüne bağlıdır üzerinde Bu durumda, örneğin, bölünmesi ile beş ayrı oda ayrılmıştır mısır parçacıkları zemin, üretti. Buna ek olarak, bu büyük üretilen mısır taneleri, çeşitli üretmek olan mısır gevreği ve mısır. Ayrıca not ve mısır çubukları çekilmiş ince mısır parçacıkları, edilmelidir.

Ne mısır tanelerinin özellikleri bağlı olarak, birkaç çeşit bunların vardır. Bu nedenle, özellikle, bir mısır, silikon, nişastalı, şeker ya da göçük. mısır poluzubovidnoy veya silikondan yapılmış tipik olarak cilalanmış, hem de önemli tahıl. mısır ve göçük poluzubovidnoy tanelerinin elde edilen mükemmel küçük mısır tanelerini.

patlama veya beyaz çakmaktaşı mısırdan imal edilmiştir mısır parçacıkları, sarı çöküntü mısır veya poluzubovidnoy, doymuş karoten ve çok sayıda vitaminler türetilen çeşitli protein ve arpa, son derece yüksek oranda farklılık gösterir. Genellikle, mısır irmiği çocuklar ve büyük bir üründür , diyet beslenme büyük ölçüde fiber, nişasta ve lif bol içerdiği gerçeğinden. Mısır taneleri pişirme Bundan başka, önemli ölçüde hacim olarak artan ve güçlü buharlama önemli ölçüde pozitif mutfak özelliklerini arttırır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.