ÇirkinlikIç mimari

Minimalizm tarzında Master Süit

Eserlerini çok büyük miktarda verinin elde ilişkili ve dinlenme ve tam bir rahatlama ihtiyacı olan insanlar için gerekli havanın olarak minimalizm tarzında yatak odası. Neden o zaman bu tarz seçmeliyim?

minimalizm tarzında yatak odası - tek serbest bölge, parlak ışık ve hava çok - kesinlikle gereksiz bir şey yok olduğu bir oda. Bu, bu tarz temel ilkesidir. Yatak odasında bir yatak, dolap, küçük bir masa, birkaç raflar gerekir. yatak odasında Mobilya pürüzsüz ve parlak bir yüzeye sahip, düzenli şekil, çok yüksek olmamalıdır. Dolap inşa edilmiş ve bir bardak ya da aynalı kapılar vardı olması arzu edilir. Raflar cam veya metal bir şekilde yapılmalıdır.

Yatak odanızın dizayn edilirse sadece uyumak için değil, aynı zamanda iş için, size özel mobilya gerekir. Genellikle bilgisayar ve TV yüklemek için gereklidir. Doğal olarak, bilgisayar için Minimalist tarzda bir tablo olmalıdır. Telleri ve makinenin tüm bileşenleri gizli olmalıdır. Televizyon elverişli duvarda yer almaktadır.

Odayı bölgeye aktarmak gerekirse, en iyisi ayna ekranlarının yardımı ile yapılır. minimalizm tarzında yatak odası sadece yüksek kaliteli malzemeler verilmelidir.

En yaygın olarak kullanılan krom, alüminyum, cam, çelik, plastik, doğal ahşap. En önemlisi, içinde yatak iç alanından tasarruf ve kolaylaştırmak için. Bu durumda renk şeması bir rol oynar. Temel stil minimalizm için, beyaz, siyah ve gri olarak kabul edilir. Bu tarz parlak renkler tahammül etmez.

minimalizm tarzında yatak odası açık renkli olmalıdır. İdeal dokulu sıva veya duvar kağıdını tamamen pürüzsüz kullanmak. Döşeme ışık, uygun zemin olmalıdır.

minimalizm tam tersi İngiliz tarzında bir yatak odası. Bu lüks ve sofistike. Bu yatak odasında ana vurgu bir yatak verilir. Bu lüks dört direkli yatak, çok büyük olması gerekir. karyola başucu genellikle pencereye yer almaktadır. Yakın oyulmuş ayak üzerinde çekmeceli bir sandık var. Oda uzun masa örtüsü, iki ile bir yuvarlak masa olmalıdır komodin, bağbozumu avizeler anımsatan lambalar.

Barok - yatak odası, minimalizm tam tersi bir örnek daha. Hemen o sarayda daha uygun bir oda, ama aynı zamanda bir şehir dairede yatırım, herkesin aristokrat gibi hissediyorum sağlayacak unutulmamalıdır.

Barok tarzı yatak odası - bir oda detayları, şekiller, renkler ile doyurulmuş. Bu inceltme, kadınsılığı ile ulaştı. Bu stil krallar, büyük entrika ve zina zamanlarda yaşayan hayal edenler içindir. Ancak zamanımızda, doğru çünkü onun için stil değil, gerçek bir Barok stil oluşturmak için hangi ile gerekli malzemelerin yüksek maliyet çok zordur çoğaltmak. Boyutlar modern daireler uzakta saraydan bulunmaktadır. Barok tarzında yatak odası - pürüzsüz, kavisli şekiller ve oyma desenler ile rafine hafif ahşap mobilya. Ayrıca, altın kabloları ve lambrikenom ile kadife bir çok katmanlı ağır perdeler olmalıdır. Duvarlar serigrafi baskılı duvar kağıtları tasarlanabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.