Haber ve ToplumÜcretsiz

Hostes ev şeye kaybetti, nasıl bulmak için: ipuçları

Her kişi periyodik şey kaybeder. diğerleri sadece bulmak için iyi bir arama gerekir iken Ama bazı şeyler, tamamen kaybolur. Hangi arama yöntemleri, kayıp şeyi bulmak için çare olabilir?

Dikkat

Hostes ev şeye kaybederseniz, nasıl bulunur? Ilk şey tavsiyelerde - bu olabilir veya gereken yerlerde iyi bak. küçük bir boyuta kaybı varsa, o içinden kayabilir her köşesinde içine bakmak gerekir. tablolar için bir kanepe, masa ve sandalyeler - bir yer bulmak kadar önemli ki. biz oldukça küçük şeyi kaybettim, bunu sığabilir tüm cepler, çanta ve kase için bakmak gerekir. Bu işe yaramazsa, o yüzden göz arıyor "nezamylennym" baktım, sonra bir şey yakında bulacaksınız, bir aile üyesi davet etmek gerekir.

yollar

Eğer hostes eğer başka ne yapabilir Eve şeye kaybetti? Nasıl böyle bir durumda onu bulmak için? cevap basittir, bir şey kaybedebilir, hangi yoldan geçmesi denemek gerekir. Örneğin, bir bayan cüzdan koyabilirsiniz nereye? Onu hostes içine baktı ya da herhangi bir tablo açtı evin etrafında yürüyebiliyordu kadar nerede hayal etmek gereklidir. Onun ev şeye gittiğinde bir anda onu rahatsız bir şeye dikkat etmek de önemlidir.

soruşturma

Bir kadın ise evine şeyi kaybetmiş, nasıl bulmak için onu - diğer aile üyelerini söyleyebilir. Yani, sadece birisi nesne istenirse görmedik, sorabilirsiniz. Çoğu zaman birisi hala kayıp dikkat çekti olur ve bunu tespit etmek oldukça kolaydır ve şimdi yerine koymak olacaktır.

standart koltuklar

Bu Kayıp eşya için arama her zaman olması muhtemel yerlerde başlaması gerektiğini belirtmekte fayda vardır. Örneğin, eğer arzu nesnesi - ceket cebinde veya çantasında ve anahtarlarında - - Orada cep telefonu eğer, kanepenin altında olmalıdır aramaya ilk etapta TV uzaktan. İlk defa bunun çoğu basitçe fark etmedi, kayıp ve standart konumu aramak için emin olmak önemlidir.

büyü

Hostes ev şeye kaybederseniz, onu nasıl bulacağını, hatta bizim büyükleri tarafından kullanılan basit ama kanıtlanmış büyü söyle. Yani, güzel bir kurdele veya dize almak bir sandalyenin bacağını bağlayıp demek Aşağıdaki kelimeleri "şeytanlar, şeytan, oynadı ve şimdi verin." Olmalı Birkaç dakika sonra bir kayıp olmalı, sadece en beklenmedik yerde gözlerinde alır.

Özel hizmetler

Pahalı bir şey bir yere sokakta kaybolan ve sadece evde ama olsaydı, ona özel servislere yardım istemeye deneyebilirsiniz. şey Metroda kaybolursa Yani, yönetimiyle temasa deneyebilirsiniz - Birisi bir şey buldum ve kaybı bildirdi ne olur. Ayrıca soruşturma yapmak ve aniden hala kayıp eşya var mı? Bazı yerlerde hala ve her zaman çeşitli şemsiye, eldiven, tek, şapka, çocuk oyuncakları ile çevrili. Arama bu ajansların aracılığıyla şeyler genellikle çok başarılı tamamlanır kaybetti.

iyi şanslar

hala kayıp öğeyi bulamıyorsanız, değer biraz zaman arama koymak için. Bu dönemde, o sadece kendini bulabilir. bunları yapmazsa bir kişinin bir şey kaybederse, o karşılığında bir şey alır çünkü, merak etmeyin. Sadece biraz daha farklı, dönüştürülmüş, formda.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.