SağlıkSağlıklı beslenme

Metodoloji Dr. Kovalkova - zevkle kilo

Biz tüm ekstra kilo dökülme için en çeşitli diyetler ve tekniklerin çok sayıda biliyorum. Kısa bir süre önce size söyleyecektir hangi bir teknik Kovalkova doktor vardı. Doktor da ilgi tüm bu okuma tavsiye olan "ağırlık üzerinden Zafer" bir kitap yazdı.

Yaklaşık 15 ilk iki ayında - Bu diyet bize ekstra lira ile ayrılık vaat ediyor. Cazip rakam, değil mi?

Diyet 3 ana ilkeler vardır:

1) tutum - yazara göre, temel taşıdır tekniği. çirkin kırışıklıklar, yağ ve selülit - kilo hazır mısınız ve tüm aşırı olmadan kendini görecek?

2) Yürüyüş - en az bir saat, bir gün. Sabah arzu edilir aç karnına. Doktor yakından nefes izlemek ve nefes darlığı görünümünü önlemek konusunda ısrar etti.

3) yeme alışkanlıklarında bir değişiklik - cips, soda ve diğer şeyler - biz iyi ürünler doğru bakmak ve kötü vazgeçmek başlamalıdır. Metodoloji Dr. Kovalkova sağlıklı bir diyet ilkeleri üzerine birçok diyetler gibi, esaslı.

Diyet kısıtlamaları, tabii ki - diyet aksi neyi. Ama diğer umut verici böyle etkileyici bir kilo kaybı gibi sert değildir.

Metodoloji Dr. Kovalkova bizi çağrısı:

  1. şeker, kek, bal vb - tüm formu tatlı vazgeçmek için.
  2. "Hayır" ekmek ve nişastalı besinler etrafında söyle.
  3. diyet konserve, et ve turşu dahil etmek dikkat edin.
  4. diğer yandan patates ve pirinç yan yemekler değiştirin.

Eğer tutum ve motivasyon hakkında düşünmeye değer bu dört puan korkuyor. Bu kitabı okumak en iyisidir. Yazar, kilo kaybı bu yönüne büyük önem veriyor.

Eğer güzellik ve sağlık adına böyle fedakarlık yapmaya hazırız, bir hoş bir sürpriz bulacaksınız - onaylı ürünlerin listesini:

  • Balık - en iyi az yağlı veya deniz ürünleri.
  • Et - biz domuz uzaklaşıyor, sığır bak.
  • Tahıllar - kudret helvası dışında hiçbir iyi ve pirinç hala, yukarıda bahsettik.
  • Sebzeler - hemen hemen tüm - taze pancar ve havuç olamaz. o kuvvetle arzu edilir Ama eğer, benmari pişirebilirsiniz.
  • Elbette düşük yağ içeriği ile Süt ürünleri.
  • Meyve - neredeyse tüm. Sadece muz ve üzüm yemeye tavsiye edilmez. gün 400 gram ortalama yiyebilirsiniz.

kilo kaybı yöntemleri alkol yasağını koymak Kovalkova. Ancak, kötüye iyi şey neden olmadığı bir sır değil. Örneğin, kuru şarap içebilirsiniz. Ama her alkol unutma, iştahı uyarır. Hem de baharat olarak - onlar da kullanılabilir. Eğer bulursan Ama sert onlardan sonra direnmeye - Kendinizi daha iyi rahatsız. Ayrıca tuz, soya sosu, sirke diyetten çıkartılır edilemez. (Kişisel olarak sizin için kontrendike değilse) ve içecekler, sınırsız miktarda, kahve içinde suları çay önerilir.

Uyumadan ana kadar - yöntemi cazip hale noktalarından biri, yemek ve 18 sonrası olabilir. Yalnızca sebze yiyin, fakat gerektiği kadar olabilir. Bu yatmadan önce bir yemek ister ve bu reddetme göze alamaz olanlar için dışarı gerçek yoludur. Aç uyumadan kendinizi zorlamak için değil için, örneğin, yerine doldurma limon suyu ile bir sebze salatası yiyebilirsiniz. zayıflama yöntemi doktorlar Açlık karşılama değil Kovalkova. Hem de bir yiyecek günlüğü ve kalori sayma tutmak gibi.

Mümkün olduğunca - O içmek ister. Bazen vücudumuz bize susuzluk sinyallerini gönderir ve biz açlıktan sinyali ile karıştırmayın. Yemekten önce Yani, belki bunu bir içecek istiyorsanız, kontrol edildi.

Onu kepek ve fındık güvenmek için - Doktor Kovalkova tekniği kahvaltıda sana bir içki yoğurt sunacak varsa üzülmeyin. Kitap ayrıca öğle ve akşam seçenekler sağlar.

Dr Kovalkova tekniği üç aşamada, adımdan oluşur. İlk iki - Eğer aşırı kilo ve son kaybetmek - genellikle diyet sonrasında kaybedilen ağırlığın bir dizi var çünkü, bir sonuç kanca. Bunu önlemek için, son aşamaya nedeniyle dikkat etmek önemlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.