SeyahatOteller

Mendi Hotel 4 * (Yunanistan, Halkidiki)

Sen * Mendi Otel 4'e hiç? Halkidiki, Kassandra, Calandra - daha ayrıntılı olarak bu üç nesnelere bakmak. Onlar Yunanistan'da vardır ve oldukça çekici. Yunanistan Cumhuriyeti Güney Avrupa'da yer almaktadır. 2010 yılına kadar 11,3 milyon kişilik bir nüfusa sahip. Bu ülke nüfusu ve işgal topraklarının doksan altıncı açısından dünyada yetmiş-üçüncü sıraya üzerindedir. Resmi dili - Yunan, Atina başkentidir. Bu üniter ülke on üç bölgeye ayrılmaktadır.

üzerinde bulunan Yunanistan Kara Balkan Yarımadası ve küçük adalar çok sayıda. Akdeniz ve Girit - Onlar batıya ve güneye doğuda Ege ve Trakya Denizi, İyon yıkanır. Yunanistan'ın kuzeyinde ve doğusunda ise Türkiye komşudur. Komşuları da Bulgaristan, Arnavutluk ve Makedonya.

Yunan Kültürü

Yunanlılar yaklaşık% 98 Ortodoks bulunmaktadır. Şu anda, Yunanistan için ardılı Eski Yunan, kültürü batı felsefesi ve demokrasi, Batı medeniyetinin beşiği doğduğu denir. ülke fizik ve matematik, tiyatro ve son Olimpiyat Oyunları'nın eski temel ilkelerine bağlıdır. Mükemmel coğrafi konumu ve Yunanistan'ın zengin kültürel mirası dünyanın en çok ziyaret ülkelerden birine dönüştü.

turizm

Büyük kar Yunanistan turizm alacağı: devletin GSYİH'nın% 15'ini kendi hesabındaki olduğunu. Turizm iş dokuz bin Yunanlılar yapan ve Horeca katılan toplam nüfusun% 6.9. 2008 yılında 17,5 milyon turist Yunanistan'a geldi.

Yunanistan'ın en ünlü turistik merkezleri Girit, Korfu, Delphi, Atina'nın tarihi ve kültürel merkezlerine sevk. o Mykonos adası, Halkidiki, Santorini, Girit ve Paros başvurmaktadır - Gezginler daima merkezleri plaj tatili ziyarete istiyoruz. Hıristiyanlar için onların hac yapmak Birçok ilginç yerler: Meteorskie manastırlar Athos Dağı, Selanik Bizans anıtlar, UNESCO Dünya Mirası nesnelerin listesinde.

Her yıl, Yunanistan'ın itibar Rus yolcular arasında büyüyor. Bugün devlet Rus yolcular arasında Türkiye'nin ve Mısır'ın ilgi sonra üçüncü hala yerinde.

Halkidiki

Halkidiki nedir? Orta Makedonya bulunan bu Yunan idari bölge. Bu Halkidiki% 50'sinden fazlasını alır. kuzey ve kuzey-batı yılında diğer tarafta, Nome Selanik ile komşudur Ege Denizi. adanın bu bölgede yer: Athos, Kassandra ve Sithonia. Onun sermaye keşfetmek için Polygyros olduğunu.

Halkidiki Yunan sahil turizminin merkezi aradı. Eğer Mendi Hotel 4 * ziyaret ederseniz, Petralona Mağarası'nı görmek mümkün olacak. Avrupa'da antik adamın kalıntıları bulunduğunu burada.

yarımadanın yüzey 2033 metreye kadar bir kubbe şeklinde noktaları içeren bir plato olduğunu. Bu yükseltiler Athos Dağı olduğunu. yarımada üzerinde çam ormanları ve meşe ağaçları relict büyür. Athos şaşırtıcı köknar ve kayın ormanları vardır. sahil yakınlarında geleneksel Maquis'e büyür. Tüm kıyı bölgesi küçük koyların, sonsuz kumsalları ile noktalı.

Ne dersen ve Halkidiki - popüler bir Avrupa çare. Buradaki ana turistik Mount Athos kayalarda inşa antik Yunan kale kalıntıları ve yirmi manastır bulunmaktadır. Gezginler, sörf, golf oynarken, kumarhane ziyaret, eğlenmek yatçılık yapıyoruz.

kötü olayları önceden haber veren kimse

Cassandra idari Halkidiki'deki dahil. Burası Kuzey Yunanistan'da bulunan bir yarımadadır. Genellikle, Halkidiki yarımadasında parçası üçtür. Cassandra - çoğu batı. O Makedon kral onuruna seçildi.

anakara yarımada Potidea kanala ayırır itibaren istmus en dar segmentinde kazdık. Kanal Thermaikos Körfezi Cassandra Körfezi'ne bağlar. Yüzey, engebeli 353 metrelik bir yüksekliğe ulaşır. yarımada yüksek turizm gelişmiştir: burada plajlar, Mavi Bayrak sahibi, otel kompleksleri vardır.

silindir

Calandra köy denizden üç kilometre uzaklıktadır. Bu köy çok eski olduğunu. Bu alanda da Mendi eski şehir ve Possidi'de sahil köyü vardır. Takvim on dördüncü yüzyılda inşaa ettirilmiştir.

köyün dar sokaklarında size Halkidiki on dokuzuncu yüzyılın halk mimarisinin bazı örnekleri görebilirsiniz. Yılda birkaç kez inanılmaz bir olay var düzenlenmiştir:

 • 23 Nisan St George'un Festivali'nde bir göz atabilirsiniz.
 • İnanılmaz bir manzara - Hamsin. Bu Kutsal Ruh ortak kutlama.
 • 23 Ağustos günü, Kutsal Bakire Meryem'in geleneksel bayram de eğlenceli.

Burada tek cazibe antik Mendi olduğunu. muhteşem Mendi Hotel 4 * orada Ve burası! Halkidiki - Kassandra - Calandra - yolculuk yapmak! Yolculuğunuz sizi hiç unutmayacak!

otel

Mendi Hotel 4 * denize karşı, Kassandra yarımadasında yer almaktadır. Havaalanından 90 kilometre uzaklıktadır. Otel, Halkidiki en büyük komplekslerinden biri olarak kabul edilir. Bu 163 rahat odalarında yolcuları kullanımı sunuyor.

daire tipleri

Öyleyse, oda tipleri * benzersiz Mendi Hotel 4 vardır? İşte onlar:

 • Turistler bahçe veya deniz yüzeyinin muhteşem manzarasına sahip 14,5 metrekarelik konforlu tek kişilik oda alanının tadını çıkarabilirler.
 • konforlu çift kişilik odalarda kalabilecek Turistler yemyeşil bahçeye veya denize bakan 14.4 metrekaredir.
 • Otel ayrıca ince dekore sahibi çift kişilik odalar bahçe manzaralı 17.5 metrekaredir.

Tüm daireler Mendi Hotel 4 * iki ya da üç kişinin kalabileceği unutulmamalıdır.

Otel odalarında ayrıca:

 • Güzel sahil 21.9 metrekarelik çift kişilik odalar alanı dekore. Bu tür alanlarda, iki ya da üç kişi artık kalmak ve olabilir.
 • Rahat stüdyo alanı 23.5 metrekare. Bu odalar iki ya da üç kişi için tasarlanmıştır.
 • Dört stüdyo alanı 29.5 metrekare. Bu odalar Otel Mendi Otel 4 * birinci katta bulunmaktadır.
 • Geniş Junior Suit, bir kraliçe ya da kral, geniş verandalar ve oturma odası ile bir yatak odasından oluşan. Bu odalar üç kişi kapasitelidir.
 • Deluxe Suites kraliçe ya da bir kral, bahçe veya sahilin güzel manzaralı bir veranda hacimsel oturma odası, yatak odasından oluşmaktadır. Bu tip sayısının dört kişi en fazla köşkü olabilir.

Açıklama odaları

Eğer Mendi Hotel 4 * ihtişamı fark ettiniz mi? Yunanistan - gerçekten inanılmaz bir ülke. misafirler için Her odada sevgiyle yerleşti. Her oda ile donatılmıştır:

 • Klima.
 • Telefon.
 • Şaşırtıcı donanımlı mutfak.
 • Saç kurutma makinesi içeren banyo.
 • Uydu TV.
 • Buzdolabı.
 • sahilinin muhteşem manzaralı balkon.

Hizmet ve otel tesisleri

Mendi Hotel 4 * (Halkidiki) altyapı nedir? Cassandra, bu arada, öncelikle nedeniyle otel konforu turistler arasında popüler tüm. "Mendy" mevcuttur:

 • Resepsiyon.
 • Küçük bir pazar.
 • Şık internet kafe.
 • Geniş otopark.
 • son moda konferans merkezi NEFELI ile donatılmıştır.

kahvaltı ve yarım pansiyon: yiyecek sadece iki türü vardır.

Mendi Hotel 4 * hizmetini düşünün. Kassandra onun hizmet ve tatilciler ünlüdür! otel turist sağlayacaktır:

 • Otel lobisinde kablosuz İnternet erişimi.
 • yedi yıla kadar çocuklar için ücretsiz konaklama.
 • törenler ve ziyafet Profesyonel organizasyon.

Eğlence ve Spor

Tatilciler * Mendi Otel 4 sporun çeşitli tadını çıkarabilir. Halkidiki mobil eğlence aşağıdaki türde sunmaktadır:

 • bilardo oyunu.
 • açık havuzda spor.
 • Masa tenisinin oyun.
 • Tenis (orada kendi mahkemesi).
 • su sporları farklı türleri üzerinde turist ve sınıfları için. Ve onlar bir muz botu bir katamaran, su kayağı binebilirsiniz.
 • Otel, mini golf sahası ile donatılmıştır.

Mendi Hotel Cat 4 * daima yakında çocuklarla sabırsızlıkla. Onların Eğlence için orada bulunur:

 • Çocuk mini club.
 • küçük olanlar için bir oyun alanı.
 • Sadece çocuklar için tasarlanmış Yüzme havuzu,.
 • restoran özel bir çocuk sandalyeler vardır.

gıda

Gezginler hep peşin ve nasıl Mendi Hotel 4 * besleyecek içinde bilmek istiyorum. Halkidiki, Kassandra, Kalandra yorum onun mutfak muhteşem! Yum - Gıda olmadığından! Bu büyülü yerleri ziyaret Gezginler aşağıdaki kurumlarda yemek mümkün olacak:

 • bahçenin güzel manzarasına sahip restoran. Burada ziyaretçiler kokulu pişmiş şaşırtıcı Yunan mutfağı beslemiştir.
 • Ana otel barı. Burada, turist kokteyller, atıştırmalıklar ve içecekler zengin bir çeşitlilik varlığı her zaman vardır.
 • havuz civarında harika bir bar bulunmaktadır.
 • Sahilde o misafirler için büyük bir bar ile donatılmıştır.

Bu arada, tatil inanılmaz bir kumsala sahiptir. Üzerinde şezlong, şezlong ve şemsiye bol.

yorumlar

Mendi Hotel 4 * yorum Her zaman pozitif olur. Misafirler oda ile memnun: deniz yüzeyinin manzaralı bir oda olarak ve dağ manzaralı mevcuttur. Gezginler tesislerinde her zaman taze olduğunu rapor, pencere sadece sessizlik ve huzuru bozmak kolay. Bazı ziyaretçiler bazen sıcak ve havasız oda, deniz meltemi komşuları buzyat nedeniyle pencerelerin altında bir kafeye gürültülü akşamları esen olmadığını şikayetçi. Ancak, serbest klima odalarında atmosferi ile tüm sorunları çözer. Resepsiyonda bir bir-iki şikayetler - komşular ezik cuties dönüştü.

Mendi Hotel 4 * yorum Servis cherishes hakkında: onun güzel yeniden okumak için. sıcaklık ve kılavuzlar hakkında yazmak ve işçi alımı ile Gezginler. , Şımarık bir televizyon, örneğin otuz dakika düzeltebilirsiniz: Onlar kırık ekipman tamir çok çabuk olduğunu söylüyorlar. Bu arada, çok İngilizce bilmiyorum bu tatilcilerin özgürce otel personeli ile iletişim kurabilir.

Mendi Hotel 4 * (Halkidiki, Kassandra) yorumlar hizmetçi tamamen olumlu olur. Turistler yöneticileri burada bu işin yazmak çok güzel bir kadınsın için. Onlar hizmetçi sürekli havlu ve yatak çarşafları değiştirerek şampuan ve sabunlar içine, somya ve sorunsuz bir şekilde diğer eylemleri gerçekleştirmek unutmayın. Gezginler bazen yastıkta minnettarlıkla onları bir ipucu bıraktığını söyleyebiliriz.

Ve harika tur rehberleri * Mendi Otel 4 çalışan neyi! Halkidiki, Kassandra, Kalandra yorum Yunanistan'da bazı en iyi - onlar gerçeği gizlemek değil çalışanların bu kategorinin! Turistler kılavuzları çok duyarlı ve keyifli, iyi huylu cevap tüm sorular, ilginç rehberli turlar olduğunu söylüyorlar. Pek çok çocuk Petralona mağara ziyaret edebilirsiniz eminiz ve diğer geziler almamak daha iyidir: çocuklar yorgun uzun süre Tarihi eserlerin gidip gezi içinde ilgilerini kaybederler.

Tatilciler restoranda yemek keyfini. Ancak bazı kahvaltıda monotonluğundan şikayet: o tahıl oluşan zengin bir çeşitlilik değil sunuyor omlet, haşlanmış yumurta, kek ve bisküvi, reçel, yoğurt ve süt, kavun, şeftali, konserve içecekler, sosis, domates, sosis, peynir, bisküvi ve kekler çeşitli. Ama istisnasız akşam misafirler övgü: onlar et yemekleri çeşitli hayranım. Gerçekten de, akşam yemeği tavuk, domuz, kuzu, dana ve hindi servis edilir. Buna ek olarak, şefler pirinç, salata, yan yemekler ve hamur işleri ile balık, midye sunuyoruz. Gezginler ayrıca tuz, klorlanmış su ile yerel havuzu gibi. Ve onlar çocuk oyun alanı gölgede bulunan, gelişmemiş harika, derler. Birçok çocuklarını çok sayıda oyuncağın çocuk odasında oynayan sevdim demek. Turistler, plaj ve alan inanılmaz güzel deniz olduğunu yazdı! Hatta bazıları onlar masallar tatil edildi düşünüyorum.

Otel bir kez ziyaret eden herkesin yüreğinde kalır unutulmamalıdır! Sonuçta, her detay mükemmel ve unutulmaz bir konaklama burada duruldu.

plajlar Cassandra

büyük bir su parkı ile güzel deniz, tüm gerekli ve kristal ile donatılmış İşte lekesiz kumsallar. Halkidiki plajlarından biri kamp Sani ile komşudur. Bu çocuklu bir tatil için mükemmel bir seçenek olarak kabul edilir. İnce ve kadifemsi kum, berrak su ve modern ekipmanlar var.

Kassandra çok popüler plajları Kallithea ve Kryopigi vardır. Bunlar aynı adı taşıyan köylerin yakınında bulunmaktadır. Dar şerit sayısız küçük ve şirin otel ile Polichrono uzanır. temiz ve nemnogolyudny - En yaklaşık Selanik sahil N.Fokea By.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.