Formasyonİnternet eğitimi

Ne bir hesap nedir ve neden web sitelerinde kayıt gereklidir?

Web sitelerini ziyaret edenlerin sayısı artıyor katlanarak. Hem de sitelerin kendileri sayısı olarak. Bugün sadece tematik kaynaklara erişebilir, ancak kullanım için hizmetlerin de çeşitli hangi kaydedilmesini gerektirir.

İlk kez bir hesap oluşturmak için ihtiyacı, yani karşılaşan girmek için giriş ve şifrenizi ağın birçok kullanıcı sadece sayfayı kapatıp kayıp ve birinci istekte vermek olasıdır. Hesabınıza Baş veya kişisel sayfayı doldurmak: bazı garip sözcüğü görünür Hele.

Ne bir hesap ve neden kişisel sayfası - anlayamıyorum ... Anlaşma yapalım.

kelime İngilizce dilinden bize geliyor ve yaygın olarak uzun cümleyi yazmak için değil, ağda kullanıldı - Hesap hesap denir. Bu yüzden internette açılan - herkes, basitleştirmek yabancı dil terimi kullanmak için, yenileri ile gelip kelimeleri kısaltmak istiyor. Ve biz böyle bir eğilim alışmak zorundayız.

"Bir hesap olması" ile kastedilen, ve neden gerekli olduğunu Hangi hesabı ayrıntılı olarak analiz edin. Bazı sitelerde, böyle bir tedbir nedeniyle belirli bir kaynağın gereklidir. Bu tür siteler web hizmetleri denir. Bunlar mesaj panoları, çeşitli dizinleri, arama motorları, forumlar, bloglar, dosya paylaşımı, (dosyaları saklamak için) barındırma içerir posta hizmetleri, nihayet ve, sosyal ağlar. (Adınız sitesinde ise, kayıt, posta kutusunun tarihi - öyle, bu arada, kullanılabilir) sizin ayrıntıları görüntülenir yer - aktif olarak bu kaynağın üzerinde çalışmak için gidiyoruz varsa, bir hesap gerekir. Tüm ayrıntılar sizin ve site yönetimine tarafından görülebilir. Diğer kullanıcılar, bunlar kullanılamaz.

bu kaynakların hepsi, hem de olağan bilgi katılmak için (tematik) siteleri ille ne hesabı bilmiyorum. onun kaynaklarını kullanmak ve diğer kayıtlı ziyaretçiler ile iletişim kurmak için, bu portalda aktif çalışmayı planlıyorum Ama eğer - mutlaka bir hesap oluşturun. Bu olmayan kayıtlı kullanıcılar üzerinde size çeşitli avantajlar sağlayacaktır. Tam olarak ne - bu kaynağın özelliklerine bağlıdır.

Örneğin, e-posta hesapları - gönderebilir ve e-postalarınızı kontrol edebilirsiniz. En yaygın e-posta hizmetleri posta, gmail ve gülü vardır. Bunların her biri bir çok avantaj üzerinde elektronik bir kutuyu yaratmak. erişimi bu arama motorunun diğer kesimlerine - Mail.ru bünyesinde ayrıca rambler.ru, popüler sosyal ağda iletişim kurma becerisine olsun. Hesap Gmail - Dünyadaki Google'ın en popüler hizmeti şirketlerinden biri erişimdir. Onun gelişimi şaşırtmaya devam. Google - tüm bilinen arama motoru, aynı zamanda çoklu hizmet portalı sadece bu.

Ne google hesabıdır - metni doğrudan internet üzerinden belgeleri yanı sıra sunumlar, elektronik tablolar oluşturmak için yeteneğidir. Google dokümanları çalışarak, özel, ofis uygulamaları (Microsoft veya OpenOffice) olmadan yapabilirsiniz. Kayıtlı kullanıcılar ücretsiz olarak tarayıcılar ve diğer yararlı yazılımların yeni sürümlerini indirmek için edebiliyoruz. Ve ücretsiz blogunuza veya web sitesi yapmak. Google hesabı uzmanları ve web sitesi sahipleri için fırsatlar (reklam kampanyaları, web siteleri için uygulamalar, istatistikler) bir kapı aralandı. sohbet, forum, video görüşmeleri ve çok daha fazlası: Hesap iletişim için büyük fırsatlar sunmaktadır. Onların kullanıcılarını memnun etmek için şirketin geliştiricileri ile gelecek başka ne acaba ...

Yani, hesabınız nedir? Size kayıtsız kullanıcıların benzersiz hizmetlerden yararlanmak daha yanı sıra içinde bilgileri depolamak için ve dosyaları bilgisayarınıza indirmek için kullanılamaz bir dizi eylem gerçekleştirmek için izin veren bir web portalı kişisel hesap türüdür. Hesaplar - bilinmeyen kişi ve kötülük karşı portal korumak için bir yoldur. İstersen Sonuçta, bölge, uygulama bölgesine herhangi bir hesabı ve erişime kapatabilir. Emin kaydederken Bu nedenle, iyice siz ve yönetici arasındaki sözleşme okuyun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.