BilgisayarlarYazılım

McAfee devre dışı bırakma: Antivirüs Yazılımı

bilgisayarların Dünyadaki her gün ve Internet yeni virüsler ve casus vardır. Arabanızı korumak için, sürekli güncellemeleri ve bir çok şey var virüsten koruma yazılımı, farkında olmak ve zor olabilir en iyi nasıl anlamak gerekir. Tarih, en popüler koruma teknolojisi McAfee Active Protection bilgisayara belirleyin. Modern antivirusnik McAfee AntiVirus temelinde tasarlanan benzersiz yazılım, bir türüdür. koruma ve güvenlikle ilgili sorunlar daima kontrol altında yaklaşık kullanımı ile, unutabilirsiniz. Program bir lisans ile kullanılabilir, ancak bir ücretsiz sürümü bulabilirsiniz. yükleme tüm bilgiler, McAfee devre dışı bırakma, çok sayıda onlarla çalışmak nasıl internette olduğunu. Bu makale anti-virüs yazılımları ile ilgili bazı önemli noktaları özetlemektedir.

McAfee nin bir özelliği kimse bunu kullanır bile çalışma programıdır. Tarama ve autorefresh otomatik olarak gerçekleştirilir. Sen, çalışmak, oynamak dosyaları indirmek ve bilginin güvenliği emin olabiliriz. Bir kullanıcı verilerini Antivirüs kullanılan şimdiye ise, böyle bir arzusu da olmayacak, antivirüs devre dışı bırakma McAfee.

Bu ürünün son sürümü, daha hızlı olduğunu, gelişmiş bir arayüz, antivirüs kalitesini sahiptir kendisi için konuşur; O korumak için gerekli tüm bileşenleri içerir. asla tarama Devam eden sen spyware yakalanma riski olmadan çalışmasına ekipman için güven duygusu saklamanızı sağlar. Dilerseniz ayarlayabilir çalışma programı tarama McAfee. Yerleşik bir alarm sistemi bilgisayar ekranında bir mesaj göstererek tüm olayların bilgi tutar çünkü uygundur. Yani sistemde olur herşey, zaman sahibine bildirilir ve ciddi ve hatta kalıcı hasar vardır diye onu nasıl McAfee devre dışı bırakmak için noktaya kadar, gerekli işlemler gerçekleştirmesine olanak tanıyan vardır.

Antivirüs yazılımı otomatik olarak bilgisayarı açmadan çalıştırır. Ama bir süre anti-virüs harekete durdurmak istediğiniz çalışmalarında anlar vardır. daha az ayrıntılı olarak anlatılmıştır sorunu yüklemek ve devre dışı bırakma hakkında pek çok bilgi beri, birçok ilgi sürecinde McAfee devre dışı bırakma sorusu. Karmaşık ve bu zor. Yönetici olarak oturum açmak için gereklidir. McAfee simgesinin sağ alt köşesinde bulunan üzerine tıklayın ve açılan menüden, VirusScan Konsolu seçin. Erişim Koruması öğeyi açmak için farenin sağ düğmesini çift tıklayarak (erişim koruması olarak tercüme). İşte (Devre Dışı McAfee program durdurma) durdurulmasını yazıt önleyin McAfee Hizmetleri önündeki onay işaretini kaldırmak için gereklidir. Eylemleriniz "OK" tuşuna basarak edilmelidir onaylayın. menüsünden, On-Erişim Tarayıcı yazıt dönen ve bir seçenek görüntülenen sonra nasıl zaman istenilen miktarda McAfee devre dışı bırakmak için. Burada Görünür düğmesi antivirusnika işe geri dönmek için izin verir etkinleştirin.

Ve sonuç olarak, bilgisayarınızdan tamamen çıkarmadan, McAfee devre dışı bırakma sorusuna ayrılmıştır. Herhangi bir program mükemmel değildir ve sonuç olarak sistem performansını engelleyen hatalar var. Bu gibi durumlarda, sadece kaldırma yardımcı olur. Her zamanki yardımıyla kaldırma, McAfee çalışmaz bilgisayarınızdan kaldırın. Bu, bu durumda olduğu gibi, F8 tuşunu kullanarak başlatılır güvenli modda, yapılmalıdır, hızla bulmak ve ortaya çıkarsa, hataları düzeltmek mümkün kılar sürücüler ve diğer bileşenlerin az sayıda, çalıştırın. Sistem başlatıldığında, konfigürasyon menüsüne gidin ve başlangıç ve McAfee hizmetini kendisi devre dışı bırakmak için gereklidir. «Msconfig» reçete burada arama çubuğuna, Başlat menüsünü kullanarak yapılır. bileşenler biz uygulama performansına ilişkin yazıtlar önündeki tüm onay kutularını kaldırmak bulundu. Bir sonraki adım - bilgisayarı yeniden başlatın ve silmek için klasörler McAfee (Program Files) ve McAfee.com (Program Verileri). Son aşama - Antivirus ile ilişkili tüm kayıt defteri girdilerini kaldırın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.