MaliKişisel Finans

Mali işlerini kolaylaştırıp nasıl: Bir ev bütçesi koruyun

Sadece gelir ve giderleri optimize etmeyi öğrenmek olamaz, bunlar bir kredi yaşayan için kullanılan ve gerekli miktarı toplamak olamaz, o zaman ev muhasebe uygulamakla başlar çalışmalısınız. İlk başta bu gelen var para artık görünür, çünkü bu vakit kaybı olduğunu görünebilir. Ama birkaç kişi bütün harcama doğru kayıtları genellikle onları kesmek için yardımcı olduğunu düşünüyorum.

Muhasebe yazılım

Ailen her şimdi ve sonra çatışmalar para yüzünden ortaya çıkarsa, maliyetleri ve gelirleri nasıl hesaplanacağı hakkında ciddi düşünmek gerekir. Tabii ki, bir defter veya not defteri tüm girişleri yapabilir, ama açıkça yerlere gider ne kadar para görmesine izin vermez. Çok daha uygun özel bir program kullanmak. Sonra, onların yetenekleri ile uğraşmak istemiyorsanız Excel'de ev bütçesini yapmak başlatmayı deneyin.

Bu arada, bu programı yabana atmayın: Bu sadece size giderleri kaydedebilirsiniz, tüm para nereye gittiğini göreceksiniz bir grafik veya grafik oluşturmak için de size yol için elverişli gruplandırılmış, onları saymak, ancak. hesaba hazır tablolar için bakma - bu olası değildir Birinin devresini oluşturmak için uygun olacaktır. Birkaç dakika ayırın ve istediğiniz kadar aynı olun.

Örneğin, bir ev bütçesi tutarak alınan gelir, katlanılan maliyetlerin belirleyecek ve nihai tutar Özetle 3 sütuna, her zamanki etiket barındırabilir. Ama çok elverişli değildir ve görsel, ürünlerin belirli kategoriler yapmak harcama, öğeleri ayırt etmek daha iyidir kamu hizmetleri, giyim, eğlence, araba kiralama harcamaları, kredi. bölebilirsiniz ve karlar hesabı beklenmedik gelir, mevduat ve diğer faiz içine almaya unutmayın.

muhasebe için özel programlar

Eğer tablolar tekrar tekerlek ve kırık saçların yeniden icat etmek istemiyorsanız, size mümkün olduğunca konforlu hale getirmek için bir ev bütçesini korumak sağlar yazılımın indirebilirsiniz. Bazıları diğerlerine indirilmesi ve ileride kullanılmak üzere ödeme gerektirir, ücretsiz olarak mevcuttur. Örneğin, bir "ev seyirci", "Ev Defter tutma", "Aile", "meanie", "Aile Çanta" ya da başka bir program kurabilirsiniz, farklı seçenekler düzinelerce vardır.

dikkatle seçerken geliştirici tarafından önerilen açıklamayı okuyun, ancak programı sevdim dikkat ve kullanıcı yorumları içermeyen bırakmazlar. Yalnızca buna uygun olup olmadığını söyleyebilir bir ev bütçesini korumak için çalıştık kim.

gerekli tesisler

Program daha ağır şartları sunulmalıdır yapabilirsiniz ve yaprak üzerinde, yani gelir ve giderleri yazmak, Katılıyorum. Yani, sadece tüm masrafları yapmak mümkün olmayabilir, ama görsel olarak fonların hareketini görmek gruba onları, şemaları oluşturmak için. Ev bütçesinin yürütülmesi için programı mevduat ve kredi bilgileri girmek için yeteneği, otomatik olarak tahakkuk size yolu ilgisini verilen ve ilgili yazıya eklemek desteklediğini de arzu edilir.

Çok uygun işlev "hatırlatma" programında sağlanacaktır eğer. Yani, onunla zamanında faturalarınızı ödemek veya kredi ödemek için depozito yenilemek unutmayacağım. Ayrıca ev bütçesinin yönetimi optimize etmek istediğiniz uygulamanın arayüzünde dikkat edin. Hemen hemen her gün açmak için var, bu yüzden programın türü çekmek gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.