Sanat ve EğlenceFilmler

Dizi "Web": aktörler ve dedektif hikayeleri rolü

dizi "Web", aktörler ve rolleri, birçok izleyicilere bilinen, burada oynadı. Ve önce olanların, Ocak 2008'de gerçekleşen galası, sonra anlamıyla neredeyse hemen meşhur oldu uzun bir geçmişi hayranları yüzbinlerce çok tanıdık değil. Ya karakterler onlar, somutlaştırmak makalemizde bulabilirsiniz bu aktörler ve kim.

Hikaye: otoritesine karşı operatif

Protagonist resimler - Fedor Tumanov, eskiden ameliyat. O her zaman çok zor ve zahmetli bir iş olmuştur. Bu adam oldukça inanmaz ve talimatlara atıfta şüphelidir. Fedor temel amacı daima suçları ve riskleri en aza indirmek için çaba çözmeye olmuştur. Ama ne yazık ki düşmanları periyodik ona hedeflerini seçerler. Her zaman birileri avı - Tumanov haline değilse, mutluluğu için kabul edilecek birçoğu işadamları gangsterleri, suç patronları.

Bu ödül avcıları arasında Monomakh duruyordu. O çok ciddi otorite olmakla hayatı diske kaydedildikten belirli bilgilere doğrudan orantılıdır. Sadece o şey zarar olmasaydı, başları üzerinde gitmeye hazır Monomakh. Ve onun hedefe ulaşmak için çalışır, ancak diskin haberi giderken gerektiği Fedor, içinde.

dizi "Web" başlar nasıl. aktörler ve bu bant oynadıkları rolleri, bize gerçeklik ve ekranda neler olup bittiğini ciddiyeti inandırmayı.

Hikaye: Eğer gösteri ne görüyorsun?

- operatif veya baronu ya sadece biri olabilir orada yaşamak: O kadar kader (veya fırsat) bir seçim yapmak bu oldu. barışçıl yolla, bu durum çözülmezse.

filmi "Örümcek Ağı" (aktörler ve onlar gerçekleştirilen rolleri aşağıda değinilecektir) kendini zenginleştirme amacıyla güçlü bir suç şebekelerinin, dokuma dolandırıcılığı, yetkililer ve suçluları çözülmeye çalışıyor cesur milis kaptan, tam bir dramatik kaderi anlatıyor. Çok etkileyici modern Rus hayat toplumu yolsuzluk, varoluş yeni koşulların üstesinden gelmenin zorluğunu paslanmaz vardır. Bir TV dizisinde ve güçlü bir web paketi yeraltı olarak unscrupulously halkı talan neler söylenebilir.

Kim kim?

Yani, hikaye başlar. Arkhipova birçok bilinmektedir bankacı, öldürdü. Fedor Tumanov katılan bir bayan olduğunu hissederek bazı altıncı his. Ve yine iş gerekli tüm düzenleme ve prosedürlere uymak için onu zorlar. Bütün kuralların uygulanması uzun zaman alır bu yana, aynı katil bir hayat ve bankacı bir aşığı alır - Alena.

Sisler tanık Nikolai ölür olarak - kardeşi, geçersiz oldu. hayatının son anlarında son sıçan-Tuzakla mahzeni Theodore bilgilendirmek yönetmek. O anda Sisler bu sözler ona saldırmak Monomakh sağlayacak bilmiyorum, ama onlar da ona hayat verecektir.

İşte böyle seri filmi "Örümcek Ağı" dır. Aktörler ve kitlesel bir kitleye ilgi o rolleri. iyi bilinmektedir gösteri davet sanatçılar: Tumanov oynanan Oleg Kharitonov, - Oleg Filipchik Yuri Efremov - Peter Grekov Yuri Breshin, Gertrude (kız arkadaşı ve daha sonra eşi Tumanov) Yulia oynanan Mikhailova, Natalia, Xenia Dementieva - eşi Grekov.

Açık ve üzerinde ...

Sadece bir yıldan uzun süre önce, Ocak 2016 yılında, NTV serisi "Web" hayranları için başka Noel hediyesi yaptı - Sezon 9 (burada aktörler ve roller aynı kalmıştır). Olayın yeni turu nihayet iyi hala kötülük daha güçlü olduğunu hayranlarının umut veren başladı.

Şehir dışında, bir Alman vatandaşının cesedi bulundu. Sınav sadece Boğuldu, ama işkence gördüğünü gerçeği ortaya koymaktadır.

Ölen belgelerini kontrol ederken, birden isimleri olan, sahte bir pasaportla altında yaşayan olduğu ortaya çıkıyor. Sisler diye bu vatandaş kim olduğunu anlamaya ve birçok evlilik dolandırıcılığına karşı ilgisini bulmaya çalışıyorlar. Kurban, zengin kadınlarla tanışmış kimseyisoymayacağım ve kayboldu oldu çıkıyor. Bir bayan bir kez söylemedim hakkında titiz bir durum kimseye de, sadece çalıntı mücevher dönmek için kendi başlarına çalıştı.

Daha sonra ne olduğunu, başka şeyler Mist çözülmeye ne, TV dizisi "Web" 9 sezon izleyerek öğrenebilirsiniz. onlar tarafından gerçekleştirilen Aktörler ve rolleri açıkça bugün dünyada neler olup bittiğini, ilişkiler ne tür insanlar ve nasıl bazen sorunları çözmek arasında nasıl geliştiğini ve gösterdi.

İzle ya da izlemek için? İşte soru

Bu makale serisi "Web" için ilgi uyandırdığını buysa, hiçbir şey kalbin emirlerine yapmak için engeller (aktörler ve onlar tarafından oynanan roller, sadece sanatçının resminde her konuk becerilerini kanıtlanmış). Her sezon daha ilginç olacaktır. Bu değişmemiş temel noktayı kalır - tüm olası yasal yollarla suçla mücadele.

Yulia Peresild, oynadığı stajyer Dasha Averin, Natalia Yunnikova, Katya Tumanov oynanan Konstantin Yushkevich, izleyici sanatçı Dmitri sunulan ve diğerleri açıkça bu dünya hukuk dürüst ve sorumlu subay olduğu içinde olduğunu göstermiştir. Onlar her şeye rağmen haydutlar, yetkililer ve işgal sandalyesi sahtekâr yetkilileri karşı uzlaşmaz mücadele etmeye devam bulunmaktadır.

Birçok soru dizi cevaplandırılır "Web". aktörler ve onlar, harika tamamlayıcı sunuldu rolleri. Ve bu iyi adamlar rolü suçluların tavırları ile gangster en iyi ve dürüst sanatçı ve aktörler var değil. Seyirci yakındaki bir sokakta gördüm sanki sadece her aktör, yeterince gerçek karakterini göstermeye çalıştık, bu yüzden. Bunu yapmak için, hepsi beceri ve yetenek kullandı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.