Sanat ve EğlenceFilmler

Marina Alexandrova: biyografi, filmografi, kişisel yaşam

Marina Alexandrova - En güzel biri yanında ünlü bir Rus aktris. O yönetmen eşi olan Andrei Boltenko ve iki çocuk mutlu anne. filmlerde hareket etme - onun rüyasını gerçekleştirmek mümkün olduğu için Kariyeri, artıyor.

Çocukluk ve Aile

Marina Alexandrova Ülkenin güneyindeki Kiskunmajsa küçük bir kasaba Macaristan'da doğdu. O bir askeri aile ve öğretmen büyüdü. birçok çalışan gibi, babasının sık sık görev ikamet ettiği yeri değişti. kızı Marina Andrew V. doğumunun zamanda Macar şehirdeydim. O topçu birliklerinin bir yarbay oldu. Anne Marina adı Irina. O - Bir Metodist ve 2008 yılına kadar St. Petersburg Herzen Pedagoji Üniversitesi'nde çalıştı.

Doğum Marina - 29 Ağustos 1982. beş yıl içinde, o ve ailesi Macaristan'a terk etmek ve Trans-Baykal bölgesinde taşındı ve daha sonra onlar St. Petersburg yaşamak başlar. sevdiklerinin Hakkında o karşılıklı anlayış ve saygıyı hüküm sürdüğü bir aile olarak hatırlar. Onun çocukluk ikamet değişikliğinden sonra o da Tula olarak, gölde Marina geçirdi. Okul günlerinde aile bu güne kadar yaşayan St. Petersburg, hareket düştü.

Ebeveynler iyi yetenekleri etti, ya da öyle Turizm müdürü olarak çalışmaya başladı onların tek kızı, İngilizce dil çevirmen olduğunu gördüm. Aktris olmaktır - Ama Marina Alexandrovna sonra onun gerçek arama olduğunu fark etti.

okul günleri

O matematiksel bir bent ile okulda eğitildi. Sıradan bir okulda daha fazla bilgi edinmek için çok daha zordu. Buna ek olarak, paralel Marina arp sınıfta müzik okulunda okudu. 14 yaşındayken, o "düşünün." drama okuluna gitti Ebeveynler şüpheci: onlar oyunculuk sanatı girişme kendi seçtiği tasvip etmedi. Buna rağmen, basit bir nedenden dolayı yapmadılar karar kızı önlemek için - onlar Marina hala bir sanatçı olmak mümkün olmayacaktır emin.

TV programları ve yaratıcı akşamları katılma: "Kanal Five" drama okulunda o aktörün çalışmalarında dahil oldu. orada çalışmış yönetmen, Shchukin Okulu mezunu oldu. ondan Marina Burası hakkında çok şey öğrendim. Yavaş yavaş, düşünceleri bir kader kararı geldi.

kariyerini oyunculuk başlat

Marina henüz 17 yaşını doldurmamış ve karar verilince o sermaye fethetmek ve hayallerini gerçekleştirmek için gittiğini. O zaman, koşulsuz başarısı inanan tek kişi, sevgili büyükbabasıydı. Tesadüfen Moskova torunu için kalkış arifesinde, ihtiyar komaya girer ve yakında ölür. ilk denemede bu Shchukin Tiyatro Okulu kabul edilmiştir Marina Alexandrova. Biyografi beri onu yaratıcı etkinlikler doludur. Ancak o zaman ona yer 10 kişiyi iddia biliyorum, ama o aldı. Hatta ilk yıl eğitim sırasında o filmde rol davet edildi.

Marina Aleksandrova - Kimlerin fotoğraf bir oyuncu bize kendine güvenen ve motive genç kadın gösterir. Onu ilk iş, sinemaya ona yol açtı - filmi "Northern Lights", hem de TV dizisi "imparatorluk saldırı altında." İlk filmde başrolü bir sonra tanınmış hale geldi Alexander Zbruev. Bu resimde, bir kız tek ebeveynli ailede büyüdü ve sonra babasının izinde gitti terkedilmiş kızı oynadı. Akil meslektaşları daha deneyimsiz oyuncu Marina Aleksandrova zor mesleği usta yardımcı olmuştur.

buluş

Marina Aleksandrova - aktris, artık yaygın Rusya'da da bilinir. oyunculuk kariyerinde bir atılım oldu film, Boris Akunin romanından "Azazel" oldu. galası 2001 yılında gerçekleşti. Bu filmde rol günü, Marina üç kişiyi önerilen ve sonra, nihayet, o davet edildi. Gelin Erasta Fandorina - O Lisa oynadı. Rol küçük ama unutulmaz oldu. Çekim yer filmi aldı bir zamanda, Boris Akunin çalışmalarında gerçek bir ilgi oldu. Bu faktör de Deniz Aleksandrovoy yararına oynamıştır.

o rol aldı sonra "Azazel" resim oyunculuk kariyeri çıkardı ve kız düzenli filmlerde hareket etmeye davet etmeye başladı.

tiyatro

2006 yılında, Marina tiyatroda "çağdaş" sanatsal kariyeri başlar. İşte o ve onu davet Galina Volchek liderliğindeki şirket, 5 yıl çalıştı. 2011 yılında Asıl şaşırtıcı olan Marina kişisel nedenlerden ötürü görevden alınması için de geçerlidir. Bu süre zarfında o performansları birçok roller oynamıştır ve çok popüler oldu etmiştir. Alexander'ın eserleri arasında "Wit gelen Woe", "Three Sisters", "Üç Yoldaşlar", "Kasırga" gibi performansları kaydedilmiştir. "Çağdaş" yılında oyuncularından biri oldu. Tiyatronun yaratıcı gelişimine ek olarak ona büyük bir toplantı yaptı. İki yıl sonra o da meslektaştık hangi Ivan Stebunova evli idi.

Bugün, onların televizyon ekranlarında, biz Marina Alexandrova oynadığı melodramlarından çok sayıda gözlemleyebilirsiniz. Her şimdi ve sonra aktris ve ailenin Foto çeşitli süreli görünür.

Kişisel yaşam

Ivan Stebunov - tiyatro "Çağdaş", hem de şimdi eski kocası Mariny Aleksandrovoy aktör ve meslektaşı. düğün Haziran 2008'de gerçekleşti. Evlilikleri 2 yıl sürdü ve 2010 yılı Nisan ayında boşandı.

ilk resmi evlilik öncesi Marina Alexandrova ünlü Rus aktör Alexander Domogarovym ile sivil evlilik yaşadı. Bunlar filmin setinde buluştu "çağın Yıldızı". ilişkinin iki yıl boyunca bu parlak çift defalarca harcama ve geri dönün.

Marina Alexandrova: çocuklar

2012 yılında ABD'de, aktris oğlu Andrew doğurdu, ve üç yıl sonra ikinci bir çocuk vardı - kızı Catherine. "Birinci Kanal" baş müdürü - iki Mutlu babası Andrew Boltenko oldu. gelecekteki kocasının ile o büyük rol oynadığı filmi "Sokak yarışçıları", aktris araya geldi. Uzun bir süredir, onlar basından ilişkilerini sakladı. Kendim için, aktris çocukların en az üç olacak karar verdi.

Televizyon projelerinde TV programlarını ve katılımı Öncü

2010 yılında, Marina programı tutmaya başladılar "aynı insanlar yaşamak." Bu projenin kahramanları tanınmış insanlara (film yıldızları, spor ve gösteri dünyasının) bulunmaktadır. Bunlar Marina Alexandrova kalpten konuşmak ve kişisel yaşamlarında örtüsünü kaldırmak için, ziyarete geldi.

Aktris ayrıca periyodik olarak "Son Kahraman 3" idi en kötü şöhretli olan TV programı, katılmaktadır. Bu gösteri Marina şöhret ve popülerlik getirdi.

Bu 2002 yılında oldu. Marina Alexandrova bu olağanüstü proje çok ilgi ve o daha fazlasını yapabilir ve böyle bir şans tanıtmak olmadığını kavramış olsa da. O katılarak, kuvvet için kendinizi kontrol etmek istedik "Son kahraman." Ayrıca transfer olan buydu, bunun için iyi bir PR olarak hizmet verebilir. aktrisi isteyen İlgi defalarca arttı.

filmleri listesi

Filmler Marina Alexandrova onların sayısız fanlar bulundu. Bizim kahraman dahil edildiği sinemada yaklaşık 50 eser bulunur. Aralarında uzun metrajlı filmler ve belgeseller ve TV dizileri her ikisi de. Oyunculuk kariyeri tamamen 2002 yılından bu yana geliştirmeye başlamıştır. Marina oyunculuk hanedanından aslen değildi gerçeğine rağmen, o film endüstrisinin girmeye ve sıkıca filmde rol almaya başardı.

önemli filmleri arasında şunlar bulunmaktadır:

 • "Imparatorluk saldırı altında."
 • "Azazel".
 • "Çağın yıldızı."
 • "Karların erimesi."
 • "Mutluluk sen benimsin."
 • "Sokak yarışçıları."
 • "Kotovsky".
 • "Ben vermeyecektir edeceğiz."
 • "Acilen bir koca arıyorum."
 • "Mosgaz".
 • "Unreal sevgi."
 • "Yıldızların doğum."
 • "Sedir gökyüzünü deler."
 • "Vysotsky. yaşamak için teşekkür ederim. "
 • "Herşey dahil".
 • "Duhless-2."
 • "Eski bir gelenek. Güneş Tanrı olduğu gibi. "

Marina da karikatür karakterleri dile getiren yapan. bunun için Canlı rol filmi "çağın Yıldızı" bir karakter haline gelmiştir: İçinde o cinsel özgürlük sarışın rolüyle uymayan oynamıştır.

başarılar

2007 yılında, Marina Alexandrova edebiyat ve sanatın en yüksek başarıları alanında Rus devlet dışı ödül "Triumph" nin Gençlik sahibi oldu. filmi "Erime Kar" in çekimleri için ödül "En İyi İlk" Saint-Tropez uzun metrajlı film Festivali'nde 2003 yılında üretildi.

bir oyuncu yaşamından ilginç gerçekler

Asıl adı Marina - Pupenina. Aleksandrov bir takma ad olarak seçilir.

kocası Andrew Boltenko ve onun iki çocuk babası sayesinde kadın resmen boyalı değil, onlar gizlice kilisede evlendi. Geçmişte, adam ünlü top model Nataley Vodyanovoy araya geldi.

genellikle yurtdışında Marina Alexandrova - ABD'de bu o periyodik yaşadığı daireye sahiptir. İki çocuk o ABD'de aynı hastanede dünyaya getirdi.

o zaman zaten dondurulmuş halde gelinlikli filmi "Northern Lights" nin çekimleri sırasında Marina barefoot, 18 km toplam koştu.

Ne zaman, oğlunun doğumundan sonra Marina Alexandrova zaten filmin "Herşey Dahil 2" görünmesini başladı üç ay oldu, ama o anda oldu çocuk bakıcısı ile ayrılmak istiyorum ve onunla sette aldı vermedi. Talebesi yıllarda, aktris denir kendine has bir listesidir "On aptal Mariny Aleksandrovoy." notebook yılında her zaman en aptal 10 onun arzularını kaydedildi bu listeyi, günceller.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.