Spor ve SağlıkDoğa Sporları

Marie Dorin Aber Mari: Kısa biyografi ve başarılar

En heyecan verici, muhteşem kış sporları biri biatlon olduğunu. Kendi hikayesi vardır -, çalışmış aranan kişilik bir hikaye, tüm dünyada sayısız taraftarların kalbini çarpıntı zorunda ve başarıları hayran aradı.

Genç ve söz atlet dolu Fransa'da yeniden doğuş biatlon en parlak sembollerinden biriydi. Bu Fransız takımı atlet sayesinde hangi milli takımının spor büyük liderleri çekilme döneminde uzman olan beklentisiyle, kuşak değişim çok zor günler kaçınmıştır. penceresinde Işık Fransız atlet Marie Dorin Aber Mari idi. Üzerinde bu makalede ele alınacak.

Ama önce, Fransa'da sporun durum hakkında biraz konuşalım.

Fransa'da Biatlon

Önemli ilk olmasıydı Olimpiyat madalya Biatlon - bu sporda Fransız sporcular tarafından fethedildi. Ve bunun sahibi sadece Marie Dorin oldu.

Fransa biatlon bugün diğer kayak disiplinler arasında, ilk adım üzerinde duran çünkü katılımcı takım o zaman genç zaferi bile, meşru çağrılabilir. Bu biatlon dünya şampiyonası bu ülkede 2011 yılında düzenlenen tesadüf değil. Bir madalya Biatlon Zheya Vincent Martin Fourcade da bir ödül diğer ünlü Fransız biathletes olarak, haksız olarak kabul edilemez.

Daha birçok zaferler Fransız Biatlon göstermektedir. Marie Dorin Habert - Ülkede biatlon gelişim tarihinin bir parçası.

gençlik kısa özgeçmişi

Marie Fransa'nın en büyük ve en güzel şehirlerinden birinde, 19 Haziran tarihinde 1986 doğumlu - Lyon.

O 14 yıl (2000) iken biatlon geldi ve Fransız milli takımın bir parçası olarak 2005 yılında oldu. 2006 yılında Doren Presque Isle Dünya Şampiyonasında röle takımda genç gümüş ve Langdorf Avrupa Şampiyonasında bronz madalya kazandı.

Bundan önce, yetenekli Fransız kadını Fransa, Avrupa ve dünyada genç şampiyonasında birkaç madalya kazandı.

2004 yılında Marien Marie'den yılında Fransız bayrak takımı genç dünya ile şampiyonluğunu kazandı. 2005 yılı röle ve Kontiolahti dünya şampiyonasında (junior) bireysel yarışta üçüncü sırada onun başarısı damgasını vurdu.

ilerleme

2007-2008 sezonu. Kadının Biatlon Dünya Kupası'nda katılan Doren ait kariyerinde ilk oldu. Ve Finlandiya'da ilk yarışta Marie (Kontiolahti olarak) 38 idi.

Bireysel yarışlarda ilk ve tek Dünya Kupası madalya Marie Dorin Aber Mari Rusya'nın Hanti-Mansiisk 2008-2009 son aşamasını kazandı. Röle ekibi o kazandı bronz madalya Kore Pyeongchang dünya şampiyonasında.

İkinci bayrak yarışı yerini ve sprint üçüncü: Vancouver Olimpiyatları 2010 Doren iki ödül kazandı.

2011 yılında, Hanti-Mansiysk Dünya Şampiyonası'nda sporcu 2 röleleri iki bronz madalya kazandı.

sporcuların hayattan İlginç gerçekler

• 2011 yılında, mevsim ve biatloncu Marie Lui Aber (Fransızca milli takımın bir parçası) sona ermesinin ardından evli idi. Marie Dorin Habert - O zamandan beri, o bir çift isim giymeye başladı.

• Marie - Birçok spor aşığı. Boş zaman eğitimi ve yarışmasında Marie Dorin Aber Mari atlı spor, skalololazaniem, rüzgar sörfü yapan.

• O, çizmek piyano çalmak için sever. anadili ilaveten kendisine iyi İngilizce biliyor.

• Erken çocukluk yılında Marie bir peri olma hayalleri.

• En sevdiği içecekler biri - mango suyu, sevdiği yiyecek - havuç ve krep.

• Marie Dorin Habert Dıştan oldukça güzel. Büyüme, ağırlığı, sırasıyla 1.68, m ve 55 kg'dır. dürüstlük ve erkeklerde - - cesaret o kadınlarda takdir Kalite.

• Fransa'da Laval atlet hayatını kim.

sporcunun kişisel nitelikleri hakkında biraz

Atış Marie Dorin Aber Mari genç yaşından beri vardır. Bu ana avantajlarından biri oldu. Ancak zamanla, uzun ve sert eğitim sırasında, o deneyim kazanmıştır. Ayrıca, performans üzerinde bir gelişme olduğunu ve hız atlet 2010-2011 sezonu tamamlamak için izin verdi. dünyanın en güçlü 10 biathletes arasında.

genç 2011-2012 sezonunda azim ve çalışkanlık sayesinde Marie ama sadece bayrak yarışı birinci geldi Dünya Kupası aşamasında zaferi hak etti.

Sonuç

Marie Dorin Habert kaç yaşında? O sadece 29 idi, ama o zaten onun pisi önemli ödüllerde Ancak yine bireysel vardır vardır.

sporcuların faaliyetlerini özetlemek gerekirse. Olimpiyat Oyunları: röle gümüş - 2010;. sprintteki bronz - 2010 Dünya Şampiyonası gümüş üç (röle - 2011, 2012, 2013), çift bronz (röle - 2009 2011gg).

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.