Gıda ve içecekYemek tarifleri

Mantarları stok yapması: nasıl kış için onları turşu nasıl?

Tipik olarak, boşlukları kış almak tavsiye edilir boru şekilli mantarların, dekapaj veya en lezzetli elde brining. Ama plakanın sağ hazırlanması ile değil kötü olması. Örneğin, çok çok lezzetli mantar veya mantar olabilir. Böyle tuz mantar gibi? Tarifler oldukça basittir.

Nasıl mantar turşu için? mantarları seçimi

Çam ormanı ve birbirinden ayırmak gereklidir ladin mantar. Küçük ve yoğun mantar hep daha lezzetli olanları dışarı çıkarmak. daha küçük boyutlarda, farklı mantarlar ladin türlerdir. Diğer mantar çevirdi kenarları, parlak turuncu bir et ve kısa bir içi boş bir bacak ile, farklı yuvarlak şapka vardır. Borovo, genellikle tonunu. mantar başında tatlı suyu yayınladı. bu mantarları toplayın kış hazırlıkları erken Temmuz Eylül sonunda olabilir. Bunlar gruplar halinde büyür, bu nedenle doğru yeri bulmak için şanslı iseniz, mantar stok etkileyici olacağından emin.

Nasıl mantar turşu için soğuk mu?

Eğer mantar kilogram başına, buzdolabında parçayı saklamayı planlıyorsanız tuz elli gram alır. ortam koşullarında depolama için tuz yüz gram gereklidir. Baharatlar herhangi biri olabilir, örneğin, biber, ancak bazıları sadece mantar gibi. Nasıl turşusu olmadan bunları turşu nasıl? Sadece yineleme ve mantar temizlemek, bir kase şapkalı bacakları ve etrafı kırpın. tuz serpin, boyunduruk üstüne bir bez ve yer ile örtün. Bir süre bırakın. Mantar yoğunlaştırmak ve yerleşmek gerekir. biraz mantar ekleyin ve bunların tuz dökün. Bütün kase tuzlu mantar doldurmaz kadar kadar işlemi tekrarlayın.

Nasıl mantarı turşu için defne yaprağı?

kullanmaya çalışın ve hazırlama yöntemi hasat bir mantar kış. üzerinden gidin ve mantar yıkayın. Birkaç dakika kadar bir kase şapka bir kevgir ve transfer katlanması, kaynar su da beyazlatmak. boyunduruk üstünde tuz ve baharat defne yaprağı, kapak bez, bir tahta ya da bir daire ve yer ile doldurun. Birkaç gün sonra boş hizmetine hazırdır. patates veya et ile bu tür atıştırmalıklar yemek Özellikle lezzetli yemekler. Böyle bir kombinasyonda pişmiş mantar pişman asla.

Nasıl mantar ve baharatlar turşu nasıl?

Bu yöntem daha fazla çaba gerektirir, ama sonuç adildir Kraliyet. Mantarlar çok lezzetli ve güzel kokulu. mantar beş kilogram yüz gram kuşüzümü levha, defne on gram, bezelye içinde yenibahar, karabiber, tuz iki yüz elli gram alır. ızgarasının üzerine soyulmuş mantar koyun ve kaynar su, sonra su buzdolabında bekletiniz onları haşlanmasına. kuru ve zaten üzümü yaprakları, karabiber ve bezelye Lavrushka parçası serildiği dibinde, salamura için bir kase transfer için izin verin. Mantar kapaklar yukarı konulmalıdır. Tuz ve karabiber, siyah frenk üzümü kalan yaprakları kapsar. bir peçete ve ahşap boyunduruk yuvarlak örtün. Bir süre bekleyin ve daha sonra herhangi bir yemek için mükemmel bir meze tadını çıkarın. Kış aylarında, bu boş sadece yeri doldurulamaz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.