MaliKişisel Finans

İnternet üzerinden Hem telefonda para koymak? ödeme seçenekleri

Mobil iletişim güvenli, modern insanın hayatına girilir. Herhangi bir zamanda arama yapabilirsiniz, çünkü uygundur. Ama bazen hesapta hiç para, o çağrı yapmak için izin vermeyecektir. şarj için birçok yol vardır. Gibi internet üzerinden telefon para koymak? anında para kredi için çeşitli ödeme seçenekleri vardır.

Mobil Hakkında

Mobil iletişim her yerde artık yaygındır, ancak bu tür cihazlara önce yaklaşık 15 yıl hiç değildi. Telefonlar Modern kıyasla yüksek bir maliyete sahip ve bağ yüksek bir fiyata ödenmiştir. Zamanla işler değişti, ve telefonlar yaygın olarak kullanılabilir hale gelmiştir.

Tarifeler kadar pahalı olmasa da, ama yine de bir maliyeti var. herhangi bir ödeme terminalleri ve mobil mağazaları varsa internet üzerinden Hem telefonda para koymak? Eğer mobil iletişim de dahil olmak üzere hizmetler için ödeme yardımcı olan birçok sistemler vardır.

Güvenlik kavramı

İnternet üzerinden mobil ödeme için küresel ağına erişim, hem de kredi kartı veya e-cüzdan olması gerekir. Sistem artı bakiye olmalıdır. Eğer öyleyse, o hesabınızı güncellemek zor olmayacaktır.

tüm işlemler resmi web sitelerinde veya ödeme sistemlerinin ofislerinde olması gerektiğini unutmayın. Aksi takdirde, dolandırıcıların neden herhangi bir tatsız durum olan verileri bulabilirsiniz.

Sberbank üzeri ödemeler

İnternet üzerinden Hem Tasarruf Bankası kartı ile telefonda para koymak? Bunu yapmak için, "Sberbank Online" gidin. Bu hizmetin ilk sayfada herhangi bir telefon operatörünün dengesini ödeyebilirsiniz. Bunu yapmak için, sağ sağlayıcı ile sola sekmeyi bulun.

İnternet üzerinden Hem Tasarruf Bankası kartı ile telefonda para koymak? Bunu yapmak için aşağıdaki iki adımı gerçekleştirmek gerekir:

  • , Tutar girin Açılan pencerede, o zaman para transferi için bir kart seçmek gereklidir.
  • Para aktarma ve sonra para transferi onaylamak için gereklidir.

Başka bir finans kurumunun kredi kartı ile telefonda para koymak ister internet yoluyla ilgilenen varsa, aynı yönergeleri kullanmalıdır. Prosedür benzer şekilde gerçekleştirilir, ancak bankanın ilgili web sitesine gitmek gerekir.

ödeme kuralları

İnternet üzerinden Hem telefonda para koymak? Sen sağlayıcı sitelerini kullanabilirsiniz. operasyon, sitesini ziyaret bölümünü bulmak için operatör gerektirir. Sonra veri ve ödeme yönteminin doldurmak için davet etti.

İnternet üzerinden Hem operatör MTS ise, telefonda para koymak? Site sağlayıcı sonra "Hizmetler ve Ücretler" bölümünde ve tıklamanız gerekmektedir - "Hesap Ekle". Kredi kartı veya başka telefon numaraları: ödeme yöntemini belirlemek için gereklidir. Bilgiyi tamamlamak istenir ve ardından para transferi olacak.

Taşıyıcılar

Rusya'da, büyük operatörleri "MTS" yıllardır çalışıyor, "Megafon" ve "Beeline". Birçok bölgede bulunmaktadır ve bunların sistemleri, çünkü sadece onlar değildir. "Vücut 2" ve Yota gibi operatörler talebi. Yine popüler lider üçlüsü.

İnternet üzerinden İkisi Belarus, operatör "MegaFon'un" eğer telefonda para koymak? "Sayfa Ekle" sonra, resmi site açmak "Ödemeler" bölümünü tıklayın ve gereklidir. kart ya da kese: Para ile yatırılmaktadır sistemi tanımlamak için gereklidir. kart yoksa, e-cüzdan kullanmak gerekir.

elektronik cüzdanlar

kartlara ek olarak, aynı zamanda artık çok talep olan elektronik sistemler vardır. Bu hizmetlerin kullanım kolaylığı nedeniyle. Örneğin, Qiwi-çanta numarası bir tanımlayıcı olarak kabul edilir, gereklidir. Bu nedenle, kontör herhangi uygun bir şekilde olacaktır.

sistemleri ve farklı olmasına rağmen, yine de aynı prensiple çalışır. Mobil bölüm oprededit operatörü bulmak ve toplamı ile bir numara girin, hesabınıza giriş yapmanız gerekir. örneğin "Yandex Money", Qiwi'ye, Webmoney olarak Rusya talep sistemlerinde.

Gerektiğinde yapabileceğiniz çünkü internet üzerinden Öde, çok uygundur. Sadece ödeme güvenliği özen önemlidir. Uzmanlar ödeme sistemleri şifreleri, erişim, onay kodları istemez. Ödeme sadece resmi web sitelerinde gerçekleştirilmelidir. Mobil uygulamayı kullanıyorsanız eğer, telefon antivirüs üzerinde olmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.