Sanat ve EğlenceTV

Ünlü Amerikalı entegratör Amori Nolasko: başarıya giden yolu

Amori Nolasko (fotoğrafın altında bulunur) - Amerikalı aktör, uluslararası üne, çok popüler bir TV dizisi öncü rollerden birini kazandı "Prison Break". O Porto Riko 24 Aralık 1970 tarihinde doğdu. Erken çocukluk itibaren oğlan doktor olmayı hayal. Bu arzuyu gerçekleştirmek için, o Porto Riko Üniversitesi'nde biyolojik uzmanlık girdi.

kariyerini oyunculuk başlat

o da belli aktörün emelleri vardı tıp insanda kendini kanıtlamak arzusu yanında. İlk fırsatta o Dramatic Art yerel Okulu'nda öğrenci oldu New York, taşındı. Amori Nolasko biyografisinde profesyonel aktör küçük televizyon projelerinde bit parçalarıyla müzik yapmaya başladı. Kural olarak, bu çeşitli gösteri oldu. Onların sayesinde bu adam hakkında zaman ve geleceğin yıldızı olarak konuşmaya başladı. Bir süre sonra, 23 yaşındaki başlayarak zaman zaman bir kalkınan aktör televizyon dizisi ortaya çıktı. onlara "gizli bisiklet polis", "Polis" ve diğerleri "ER" gibi unutulmamalıdır arasında.

filmde Amori Nolasko ilk 2000 yılında girmiştir. Sonra filmin küçük bir bölümde oynamak için davet edildi "The Dukes of Hazzard:. Hollywood'un makyaj" Bundan hemen sonra, daha ciddi bir meydan okuma izledi - Takeshi Kitano yönettiği filmler "Kardeş Yakuza", lider rollerden biri.

İlk büyük rolü

Üç yıl sonra, aktör şu ilginç öneriyi aldı. Dzhon Singlton sonradan bir kült haline geldi filmde karakterlerden birini oynamaya davet etti - "Çift Hızlı ve Öfkeli" Burada, aktör kırmızı bir araba yarışçısı diseksiyon rolü var. Bu film büyük ölçüde kariyerin Amori Nolasko katkıda bulunmuştur. Çok yakında, o komedi filmi "Bay 3000" ortaya çıktı. Daha önce konuşmasını tamamladı yaşlanan beyzbol oyuncusu dönüşü adanmıştı.

"Escape"

2005 yılında, aktör gerçek popülerlik önüne geçti. Şu anda, seçmelere sonra, o Amerikan suç TV dizisi öncü rollerden birini almak için şanslıydım "Prison Break". Eski bir Porto Rikolu uyuşturucu bağımlısı, yüksek güvenlikli bir hapishanede ölüm hücresinde o işlemediği bir cinayetten suçlu - Karakteri Fernando Sucre oldu. Dört yıl boyunca, proje televizyon değerlendirmesi üst satırlarda oldu. Üstelik filmin adaylığını "Altın Küre" kazandı.

diğer eserler

"Escape" oynadıktan sonra daha da başarılı oldu Amori Nolasko çalışır. filmi "Transformers", "Street Kings" ve "Maks Peyn" noktasında bir durumdur. Onlar son ekran kötü adam aktör somutlaştırmak için bir şans olduğunu belirtmek gerekir. Şu anda, Amory oldukça popüler oldu ve tekliflerin bir sürü vardı. Çünkü yoğun bir program, o "Fallen İntikamı" çekilmek zorunda kaldı - "Transformers" devamı haline gelmiştir bir film Rene Kotler - 2010 yılında aktör emekli dedektif rolünde aktörlerin birini değiştirmek için oldu "Southend" serisinin ikinci sezonunu katıldı. Ancak, kısa sürede üçüncü bölüm olarak Amaury çekildi projeye katılmaya durdurdu.

2013 yılında sinemalarda çıktı: aktörle son resmi ortağı sitesini Zhan Reno, hem de "İyi bir gün ölmek için Die Hard" bir "Collector", oldu. Onun ilk tam majör rol Amori Nolasko yaş 42 yıllık gerçekleştirilir. Sonra gerçekten var gerçek karakteri film «El Teniente Amado» oynamak için fırsat var. asi Rafael Molina adlı yerel diktatörü öldürmek başardı - Onlar Dominik Amado Herrera oldu.

ilginç gerçekler

  • Amaury Boş zaman tenis veya golf oyunu geçirmeyi seviyor.
  • Jennifer Morrison - üç yıl boyunca 2009 yılından itibaren, aktör popüler televizyon dizisi "House" rolünün icracı bir aşk ilişkisi bağladılar.
  • 2004 yılında, Amori Nolasko Amerikan dergisi «USA Today» göre 26 erkek en prestijli notunu katıldı. İşte o şirket Ashton Kutcher, Dzhastin Timberleyk, yapılan Dzheyk Gillenhal ve Josh Harnett.
  • 2009 yılında, aktör şarkı «Imaginate» popüler ABD ikilisi «Wisin & Yandel» TV klipte oynadı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.