Sanat ve EğlenceLiteratür

"Maid içine Mistress" yaratılış tarihinin bir özeti

"Maid içine Mistress" biz incelenecek nihai bir özetidir, döngünün bir parçası olan, A. S. Pushkinym "Belkin" çağrısında bulundu. Bu nesir sonuna ilk yazar getirdi. Bunlar 1930 yılında Boldino oluşturulan ve kitap halinde çıktı edildi. Öyküsü "Maid içine Mistress" döngüsünü tamamlar.

İlginç bir benzetme birçok araştırmacı arasında gördüğümüz olmasıdır Karamzin eserleri ve Puşkin. "Maid içine Mistress" "Zavallı Liza" Birden tekrarlar, kaderi bir özeti olan bazı kesimler ise sansasyonel ilk parça denk, ancak.

huş kabuğu ve Murom - iki komşu-ev sahibi uzak illerde yaşadı. Çünkü ekonominin yönetimiyle ilgili olarak farkı, onlar çok alamadım. Berastau ise - ihtiyatlı sahibi, onun mülkün gelirini üçe katlamayı başardı Murom, diğer taraftan, onların varlıklarının çoğunu çalıştırın ve "İngiliz stili" yaşam yersiz tarzını devam etmişti "gerçek bir Rus beyefendi" idi.

"Maid içine Mistress" Özeti günlük yaşamın tüm ayrıntılarını bu ev sahipleri ifade edemez. Ama biz Berestova askeri olmayı hayal ve komşu köylerde ün üzgün, hayal kırıklığına uğramış gençler hayatı zevk oğlu Aleksey, olduğunu biliyoruz. Rağmen tabii ki, ilçe romantik bayanlar dikkatini çekmek için sadece bir maske idi.

Muromsky iyi tek kızı Lisa İngilizce eğitimli. Ve, Rus hinterlandı büyüdü kim "anglichanochka" elbette karar şımarık ve hiçbir şey bilmeden ret Alexei belli bir alışma yoktur.

kız ona sadık kulu sırdaşı Nastya yardımına gelir. Birlikte şüphe çekmeden mümkün olduğunca, ile gelip, genç adamla konuşmak: Lisa köylü giyinmek ve genellikle genç efendi avı orman, gitmek! iki kız bütün maskeli baloda düşünce nasıl tarihinde, "Maid içine Mistress" diyor. Yönetici Özeti onların icatlarından tüm büyüleyici ayrıntıları barındıramaz.

Tabii ki, bir kez yol tatlı poselyanku tanıştığı Alex ondan önce kimseye fark etmemişti. Adını Akulina, demirci kızı birkaç toplantı sonra küçük efendi onunla zaten aşık o kadar güzel ve sıradışı bir kız. Ne demek: Bizim "Akulina" da Alex için ihale duyguları ile doluydu.

Ama her tanınması konusunda o bile değil düşünmeye cesaret edemedi. Sonuçta, babalarının amansız düşmanlık ve çoğu şimdiye kadar çoktan gelip mahcup, hile itiraf. Ve Alex rağmen aralarındaki ilişki hakkında düşünme, ama yine de üstesinden gelinebileceği, onu ve köylü kızın arasına çok büyük bir mesafe olduğunu biliyordu.

Ve o durumda müdahale, "Maid içine Mistress" biz sunuyoruz hangi bir özetini diyor. Murom ve Berastau avcılık karşılaştı. Murom atı cıvatalı ve o düştü. Komşusu yardıma koştular ve onun arazisinde kaza bir mola teklif etti. Yani eski düşmanlar arasındaki ilişkiyi restore edilmiştir.

Bu ilişkilerin devamında Berastau komşu kadınla oğlunu evlenmeye karar verir ve ona bunu bilmek koyar. Bu ayrıntılı olarak talihsiz bir deneyim "Maid içine Mistress" açıklar. özet Yalnızca önümüzdeki ne olduğunu söyleyebilir. o sevmez çünkü Alex kızı Murom konuşmak karar verir! Ve onun tatlı Akulina o ateşli mektup yazdı. Ve evin habersiz Murom girmiş olan, onun bir sürpriz oldu ne o pencere tarafından en sevdiği mektubu bulundu!

Böylece A. S. Puşkin ( "Maid içine Mistress") yazdığı ironik-duygusal parça biter. Elbette değil, gerekli bir özetini oku, ama biz size ne kadar ilginç anlamanıza yardımcı olacağını umuyoruz hikaye kendisi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.