Haber ve ToplumKültür

Nerede ucuza yurtdışında rahatlatacaktır: Seçenekler arasında önerileri ve değerlendirmeleri genel bir bakış

Soru kalan hep herhangi ailede çok alakalıdır. Hangi mevsim anda bir tatil planlamak için? Nereye Gitmeli? Nerede ucuza rahatlatacaktır? iyidir - yurtdışında Rusya ya? Bütün bunlar hemen sadece yaklaşan tatil düşündüğü her birinin aklında dönmeye başlar. Doğal olarak, hepsi çok olumlu duyguların dizi olsun, tatil için ayrılan zaman geçirmek istiyorum ve yıl boyunca tüm birikmiş para harcama yoktur. Eğer ucuz Rusya'da ve yurtdışında denizde dinlenmek için nerede nedenle bugün size söyleyecektir. bahar ve yaz aylarında gitmek daha nerede Ayrıca, öğren.

çare seçimi: Rus veya yabancı kıyıları

İleride bütçe seyahat için planlama başlamadan önce, gitmek istediğiniz ülkeyi tanımlamak gereklidir. Geleneksel olarak, halkımız iki kategoriye ayrılır:

 • takipçileri Rus açık alanlar dinlenme;
 • yabancı tatil severler.

Tabii ki, bazen, çeşitli nedenlerden ötürü, bir kategori sorunsuz diğer ve tersi içine akar. Ama rekreasyon her iki versiyonları da artıları ve eksileri olduğunu söylemek yanlış. Bunların üzerinde ayrı ayrı söz etmek gerekiyor.

Bu şekilde tatil için kullanılan insanlar tarafından seçilen Rus tatil. Ve bu kimin için, bizim ülke dışında kapalı seyahat sırasında nedense. Dolayısıyla bunların bir alternatif arayan yabancı kıyıları alışmış. Tabii ki, Rusya'da kalan bir dizi avantaj vardır:

 • Bu yabancı dil bilgisine gerektirmez;
 • Uzun bir hava yolculuğu için gerek;
 • Eğer ülkenin topraklarında her zaman ve öngörülemeyen durumlar halinde gerekli yardımı almak;
 • Çocukların adaptasyon daha hızlı ve daha kolay;
 • psikolojik rahatlık (birçok kişi yabancı bir ülkede olurken zor dinlenmek bulabilirsiniz).

O evde tartışılmaz ama artıları tatil oyların bütün dezavantajları kadar sonuca beklemenizi görünüyor:

 • iyi hizmet eksikliği;
 • geniş bir hizmet yelpazesi ile otel küçük bir seçim;
 • çare kasabalarda altyapı ile ilgili sorunlar;
 • rekreasyon yüksek maliyet.

İkinci faktör ucuza rahatlatacaktır arayan insanlara kategorisinde, Rus tatil reddedilmesi önemli bir rol oynar. Bazen Soçi ve Kırım gezisi daha birkaç kat daha düşük bir fiyata yurtdışında bir gezi. Bu Sibirya ve Uzak Doğu özellikle doğrudur kişidir. Bu Asya'ya gitmek çok daha kolaydır, sen Karadeniz kıyısı olsun. Son yıllarda, Rus tatil aktif gelişmekte yeni ekonomik otel ve dinlenme bina ve havayolları en popüler tatil beldelerinden için bilet ile her yıl hisselerini geçirmek edilir. Bu nedenle, kullanılabilir ve hizmet seviyesi öncesinde yabancı tatil başlayacak daha Rusya topraklarında bir kaç yıl geri kalanı daha olacak bile mümkündür.

Yurtdışında, bizim vatandaşlarımız uzun evde hissettim, kolayca yabancı bir ülkedeki tüm profesyoneller tatil listeleyebilirsiniz:

 • hedefleri ve tatil köyleri geniş bir seçim;
 • fırsat turist zenginliği bağlı olarak herhangi bir kategorinin otelde dinlenmek için;
 • kalburüstü fakat göze batmayan hizmet;
 • çocukları hem de yetişkinleri memnun edecek çare Altyapı;
 • "Herşey dahil" sistemi ile bir otel seçme olanağı;
 • tatil uygun fiyatlı maliyeti.

Bu liste öğelerinin yurttaşımız binlerce birkaç yüz sayesinde her yıl deniz kenarında tatil geçirmek için yurt dışına gidin. Ama böyle bir dinlenme dezavantajları hakkında unutma:

 • Uzun yorucu bir uçuş;
 • vicdansız seyahat şirketi eline düşme riski yüksek;
 • başka bir ülkenin iklimi sürekli adaptasyon;
 • zorluklar sağlık sorunları ya da başka herhangi mücadelede karşılaştı.

Buna ek olarak, tatil sırasında yurt dışında çünkü gerçekleşmesi ihtimali olan adam ile yabancı bir ülkede, son derece dikkatli ve tedbirli olması gerekmektedir. Biz o dinlenme kendi ana toprakları, ya da tam tersi daha iyidir ikna etmeye çalışıyorum, ama Rusya'da ve yurtdışında ucuza rahatlatacaktır nerede basitçe size söylemeyeceğim. Ve nihayetinde seçmek gerektiğini, kendini karar verirler.

Nerede ucuza yurtdışında rahatlatacaktır: Duyuru ülkeler

Eğer geri kalanı sadece yabancı tatil kurallarına uyarsak, bizim bilgiler sizin için çok yararlı olacaktır. Sonuçta biz bir çok demokratik bir fiyata denize dayanmasına izin en popüler ve ucuz yolları hakkında veri topladı. Baharda tatile gidiyoruz olanlar, Asya'daki ülkeleri dikkate alınması gerekmektedir:

 • Hindistan.
 • Sri Lanka.
 • Tayland.
 • Vietnam.

Ama ucuz yaz denize dinlenebilir nerede düşünenler, Avrupa'ya seçmelisiniz. Bunlar aşağıdaki ülkeleri yaklaşacaktır:

 • İtalya.
 • İspanya.
 • Montenegro.
 • Hırvatistan.
 • Bulgaristan.

Her bir örnekte için detaylı olarak tarif eder.

Hindistan ve Sri Lanka

Hindistan'da, bizim vatandaşlarımız uzun Goa dostu durumunu sevdim. Eğer bütçe yurtları biliyorsanız Burada oldukça ucuz rahatlatacaktır. Moskova'dan Delhi'ye ve arka on sekiz bin ruble ortalama fiyat Uçuş. Buradan kolayca Hint devletin herhangi ulaşabilir. Goa turu Konaklama gecelik yaklaşık sekiz dolara mal olacak. Bu toplamı için klima dahil tüm olanaklarla bir misafirhane veya pansiyon oldukça iyi bir oda çıkarın. üç dolar günde bir buçuk - Güç da oldukça makul fiyatı var. Goa vize başvurusu için gerekli olduğunu unutmayın, ama yine de kırk dolar. Bir grup turu kapsamında seyahat etmek isterseniz, on gece yolculuk iki az olmamak bin yetmiş den rubleye mal olacak.

Sri Lanka uzun vahşi plajları ve turkuaz dalgalar için Ruslar tarafından etkilenmektedir. Bu yolculukta harcamalarının ana öğe bir uçuş olur. Eğer şanslıysanız, sen Yirmi bin ruble için gidiş-dönüş biletini bulabilirsiniz. Ama her turist için kullanılabilir ülkede gıda ve konaklama - şehrin en iyi konumda çok iyi konaklama onbeş dolara kiralanabilir ve gıda sen en fazla beş dolar bir gün sürer. Tabii ki, Sri Lanka, biz Moskova'dan ayrılmasıyla iki kişi için on gün seksen bin ruble için bir grup tur alabilir.

Tayland ve Vietnam

Tayland - Ucuza yurtdışında rahatlatacaktır yeri seçmek isteyenler için bir cennet. Bu durumda, burada bütçeyi tasarruflu, kendi başlarına binebilirsiniz. Örneğin, güzergah Moskova uçuş - Bangkok yirmi bin değer. Ve Pattaya'da konut maliyeti on dolar günde değişmektedir. Sokaklarda olabilir Tayland'da yiyin, burada satılan lezzetli ve ucuz yiyecek. Bu nedenle, bu öğe üzerinde harcama beş dolar içecekler ile günün geçmeyecektir.

Vietnam zaten sadece pozitif taraftan burada geri kalanı hakkında konuşmak Ruslar, arasında yüksek talep son birkaç yıldır. Ve Vietnam'daki "Eğer Mart ucuz dinlenebilir burada" Merak ediyorsan - senin ülken. Ho Chi Minh City yirmi beş bin ruble ortalama - sizin en büyük atık para uçuşu olacak olduğunu unutmayın. Oradan Nha Trang, Dalat ve Mui Ne gidebilirsiniz - her yerde mutlu olacak. Otelde güzel bir oda on dolar için kiralanabilir ve bunlar Vietnam kendilerini yemeye yerel kafelerde, gıda yaklaşık iki ila üç dolar vuruş mal olur. on beş gün için, vizesiz ülkede kalabilirler.

İtalya ve İspanya'da

Nerede ucuz Ağustos ayında dinlenmeye? Tabii ki, İspanya ve İtalya'da. Şu anda, turist akını birkaç damla ve hava güneşli günlerin tadını devam ediyor. İtalya'da, yurttaşımız birçok Rimini seçin. Bu nedenle, biz Adriyatik kıyısındaki bu muhteşem şehrin odaklanarak, fiyatlar dinlenmeye söyleyecektir. Roma veya Milano Moskova'dan uçak burada Rimini almak için tren veya otobüs, daha fazla dokuz bin ruble değil. Bu 1020 için dolara mal olacak. Eğer vize (kırk Euro) başvurmak için, hem de çok zordur ucuz bir otel bulmak gerekir unutmayın. Eğer şanslıysanız, ev otuz beş dolar aralığında mal olacak. Kişi başı günlük otuz dolar - Ama Avrupa standartlarının güç oldukça demokratik fiyatıdır.

Moskova'dan Barcelona ve İbiza Uçuş yaklaşık onbir bin rubleye mal. Bu meblağ, gerekli vizelerin maliyetini de katmak gerekir, hala yaklaşık kırk milyon avro. Ama İspanya'da yaşayan sizin için yıkıcı olmayacak - hostel gece yaklaşık on yedi avro. Sen uzakta kaydetmek mümkün olacak ve bu durumda şehir merkezine kafede yiyebilir ve sonra geceleri fazla onaltı daha dolar harcayacak.

Karadağ ve Hırvatistan

Bilet yaklaşık onbir bin mal olacak Podgorica Moskova'dan Karadağ'da Ruslar vizesiz seyahat edebilirsiniz. En popüler tatil beldelerinden biri yana Budva, tatil maliyeti ve biz onun örneğini düşünün. Gecelik otelin yirmi dolar Nice oda ama bir restoranda ortalama fatura - bu kişi başına yaklaşık sekiz dolar.

Rus turistler için Hırvatistan'a görülmeye için vize almanız için, kırk Euro hakkında bunun için ödemek zorundadır. Moskova'dan Uçuş genellikle başı Tur on üç bin ruble geçmeyen, ancak deneyimli gezginler bilet satın almak ve dokuz bin olduğunu söylüyorlar. otuz kırk dolar aralığında otel maliyetlerinde Güzel bir oda, bir restoranda ortalama fatura - altı dolar. Para için Avrupa şekilde pişmiş çok lezzetli bir yemek mutfağı ya da daha tanıdık bir şeyler olsun.

Bulgaristan

Ülkede Tatiller yurttaşımız birçoğu için aşık oldu. Ayrıca, Avrupa'daki en maliyet yerlerinden biri olarak kabul edilir. Moskova itibaren Burgaz veya Varna on iki bin uçabilirsiniz. (Orada kendi yemeklerini pişirmek için bir fırsattır ise) veya stüdyoları, Bulgaristan'da apartmanda iyi yaşamak. Bu keyfi maliyeti on dokuz dolar aralığındadır. on dolar Günde için, beslenen ve hatta lezzetleri bazı göze mümkün olacaktır. Ama Bulgaristan'a gezi için vize (yaklaşık kırk Euro) gerektiğini unutmayın.

Nerede Rus ucuza dinlenebilir: bir bakış

Çocukların nihayet başka zorlu akademik yıl biter ve yetişkinler sonuna kadar bu kısa güneşli günlerin tadını istiyorum çünkü Çoğu zaman, bizim vatandaşlarımız bakım bir yaz tatili vardır. Bu nedenle sorusuna bir cevap bulmak için acil hale "Rusya'da düşük maliyetle yaz aylarında rahatlatacaktır." İşte deniz yoluyla tatil için en iyi yerlerinden bizim inceleme:

 • Soçi.
 • Adler.
 • Kırım.

Her çare için, açık rekreasyon döşeme maliyetinin bir özetini sağlar.

Rus sağlık tesisi: Soçi

Nerede ucuz deniz dinlenmek için? Tabii ki, Soçi'de. Bu, daha güçlü hale böylece diğer annelerin yüzlerce Karadeniz kıyısında çocuklarını taşıyan şimdi bile bizim büyükanneleri ve anneleri, ve gitti meyve yedim ve sağlıklı bronzluk var.

Olimpiyatlar, burada düzenlenen ardından Soçi görünüm çok ciddiye değişti. Sovyetler döneminden beri gelmedim varsa, bu yaz kolayca Mısır ve Türkiye gibi yabancı tatil ile rekabet edebilecek bu harika şehirde, seyahat hakkında düşünmek gerekir.

Şimdi çare Bir gece için veya oldukça uzun bir süre kalabilirler otel, tatil evleri, pansiyonlar ve özel emeklilik, geniş bir seçim ile konuklarını vermeye hazırdır. Ama her şeyden önce Soçi tatilcilerin bilet maliyeti hakkında endişe. Biz sizi memnun etmek için acele: Bir kaç ay gezisi önce bu soruna tarafından şaşkın, o zaman rota Moskova üzerinde bir bilet gurur sahibi olabilir - beş bin ruble Sochi. Ve bulursan bir şirket loukostera "Zafer" sunuyor ve şanslısındır Moskova'dan uçuş size kadar az bin ruble olarak mal olabilir. Fakat bu biletler hızla tükendi unutmayın ve bu nedenle her gün görünümlerini izlemek gerekir.

Yolda karar verdikten sonra, size nerede kalacak karar vermeniz gerekir. Kelimenin kendi anlayışına bağlı olarak "ucuz" turist bir otel veya özel konaklama seçin. Tabii ki, beş öğün ile otel ve pansiyonlar oldukça pahalıdır, bu yüzden bütçe gezgin kira odaları düşünülmelidir. günlük masrafını değişecektir denize göre konumlarına bakıldığında, bir gezi planlarken dikkate almak gereklidir. Oteller aynı zamanda iki veya üç yıldız ile görülebilir.

Yani, size uygun fiyatlı konut (otel) bir seçim vermek:

 • Otel "Nairi" (iki yıldız). yaşam maliyeti bin üç arasında konuklar yüzme havuzu, bar, sauna keyfini değişir.
 • otel "Valentine" (üç yıldız). Bir gece, sen üç bin ruble ödeme. Otel kompleksi, şehir merkezinde bulunan, misafirler yüzme havuzu, masaj salonu ve bar kullanabilirsiniz.
 • Otel "Roza Vetrov". Bu önceki otel olarak aynı fiyat aralığında olduğunu.

Eğer özel sektörde ilgileniyorsanız Soçi merkezinden belli bir mesafede iki iyi oda bir buçuk bin rubleye mal olacak ki, o zaman unutmayın. Birçok tatilcilerin kiralanan dairelerde kalmayı tercih tesisi onların seçimi oldukça iyidir. üç buçuk bin onbeş bine kadar ruble - Ama burada fiyat aralığı yeterince büyük olduğunu.

bütçe gezgin kantinlerinde yemelisiniz, böylece Soçi'de yemekler oldukça pahalıdır. Orada tabii, çok ince gıda, ama iki kişilik akşam yemeği maliyeti iki yüz ruble ortalama eşit olacaktır.

Adler: sahilde Resort

Ayrıca Adler Ruslar arasında çok popüler. Onlar Soçi'de daha sık buraya az gelir. beş bin sekiz yüz ruble orta aralıklarında Moskova tesise uçuşun maliyeti. Yaz bilet satış önceden kendi edinimi öylesine yer olmayabilir önce Ama bu birkaç ay içinde akılda tutmak.

Ucuza rahatlatacaktır nerede hedefi Adler yerde bulmak ise, o zaman konaklama iki yıldızlı veya üç yıldızlı oteller için bakmak gerekir. Örneğin, otel "Almira" (üç yıldız) kullanarak, iki bin sekiz yüz ruble olarak gece geçirebilirsiniz. Sen mükemmel hizmet ile rahat bir yerde bulacaksınız. Ayrıca tatilcilerin son derece dört yıldız var otel "AC Hotel", övdü. bunu en fazla üç bin gecenin maliyeti.

Kırım: keşfedilmiş Resort

Eğer ucuz baharında rahatlatacaktır nerede düşünürsek, o zaman Kırım gidin. İlkbahar ve sonbahar döneminde Simferopol Moskova'dan uçuşlarda fiyatları önemli ölçüde düşmesi, ama hava şu anda dinlenmeye karar kimseyi memnun edecek. Eğer yaz tatili için bir yer olarak Kırım'da ilgileniyorsanız, o zaman yaklaşık yedi bin ruble uçuş için ödemeye hazır olsun. bilet fiyatı otuz hatta elli yüzde düşünceye Ancak her mevsim taşıyıcıları çeşitli promosyonlar ve indirimler düzenlerler.

Kırım'da Yemekler son derece ucuzdur. Örneğin, tatlı ile kafe Sudak üç yemek kişi başına yaklaşık üç yüz ruble mal olur. çiftler için üç yıldızlı bir otelde konaklama, iki veya üç bin ruble tutarında artacak. Özel sektör köy evinin uzak bağlı günde altı yüz ruble aralığında mal olacak, daha ucuzdur.

Biz inceleme sizin için yararlı olduğunu umuyoruz ve size yılda en unutulmaz gün geçirmek nerede yere karar mümkün olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.