ÇirkinlikTamirat

Macun duvarlar ve elleriyle tavan

dolgu tipleri.

üzerinde çalışmaya başlamadan önce duvarların uyum her şeyden önce size gereken macun vasıtasıyla ve tavanlar, malzeme seçimine karar verir. yağının kurutulması esasına göre üretilen yapıştırıcı macun, - Yakın zamana kadar, çok popüler yağ idi. Ancak son zamanlarda çevre açısından güvenli madde ihtiyacını artmaya başladı ve macun bu tür su üzerinde malzeme macun bina piyasadan devrilmesinden - tabanlı dağılma.

Dolgu maddeleri su ya da bir astar ile seyreltilir kuru karışımları şeklinde satılmaktadır. Özel - karıştırıcı yapı ile mekanik olabilir karıştırın matkap ile memeleri. Karışım, mükemmel homojen bir kütle oluşturmak üzere seyreltilmektedir.

kullanarak ön çalışmalarını gerçekleştirmek için akrilik macun. Bu atmosferik ajanlara çok dirençli olan ve dış kullanım için esas olarak kullanılmıştır

macun duvarları hazırlanması.

Macun duvarlar - değil çok karışık bir süreç, ancak belirli beceri gerektirir.

mühürleyen önce Duvar veya tavan eski boya, sıva temizlenmeli ve mantar ve daha iyi kavrama dolgu ve yüzey karşı korumak için astarlanmalıdır. macun çatlama yanı iyi bir bağlantı için özel bant serpyanku kullanılır kaçının. Kendinden yapışkan bant, ama genellikle beyaz tutkal fırça ile ek bir yapıştırıcıdır.

İşlem macun yüzeyi.

Hazırlık çalışmalarının ardından macun uygulamak başlayabilirsiniz. İlk olarak, istenilen kalınlıkta karışımını yükseltmek öğrenmek gerekir. Hazır karışım elle karıştırılmış olması herhangi bir çaba olmadan, yani mobil olmalı ve spatula ile aşağı düşmez.

2 ihtiyacı (büyük ve küçük) spatula karışımı karıştırmak için bir kap, yukarıda anlatıldığı gibi, ve bir delme karıştırıcı çalışmak. Daha sonra bu gerekir zımpara pürüzsüz durumuna yüzeyinin ince ayar üreten vasıtasıyla veya zımparalama ağ özel bir tutucu.

şöyle Duvar Macun geçerli:

Küçük spatula karışımı da, karışım yüzeye yayılmış, büyük bir spatula, üst üste edildi. Uygulanan katman, gibi duvarların düzensizlikler bağlı olarak değiştirilebilir, açı mala kontrol edilir. spatula hareket devam 2 olabilir ve küçük büyük bir spatula getirdiği temizler gereken karışım büyük bir yüzey üzerinde tatbik edilmiştir. Büyük bir spatula geçtikten sonra daha sonra (birinci tabakanın tamamen kuruduktan sonra) zımpara kağıdı veya ızgara ile kaldırılır şeritleri kalır.

sıyırma önerilir sonra yüzey yeniden kullanıma hazırlanması ve macun bir ikinci tabakanın uygulanması. Bu görevi gerçekleştirmek için, daha geniş bir spatula kullanabilirsiniz. birinci tabaka 40 yatırılır ise - santimetre spatula, ikinci tabaka 80 cm perdah makinesi kullanılır.

Orada ve sonunda iş deneyimi sırasında kendi elleriyle duvarları dolduran çok gerçek olacak.

birinci tabaka başlangıç dolgu maddesi ve ikinci ve daha sonraki kaplama tabakası uygulanır. evrensel macun, her iki katmanları için uygun - iyi Rotband Gerçekleştirilen. Uzmanlar Fugenfyuller veya Vetonit bitirme tavsiye gibi.

kaba malzemeler macun duvar yapılmış başlayarak duvarları, Stroebe ve çukurların üzerinde büyük dalgalanmalar satır. Başlangıç dolgu tabakası, gerekirse, önceki kuru verildikten sonra, daha fazla tabaka uygulanır, 1.5 cm uygulanabilir. işaretlerini - Bu tür durumlarda, genellikle özel bir metal profiller kullanılarak duvar hizalamasını kullanılır. bu düzenlemede duvar tamamen düz elde edilir.

macun tamamlanması çatlak ve gözenekler yokluğu ile, yüzey düzgünlüğü kazandırmak amacıyla bitirme için kullanılan duvarlar. ince bir tabaka uygulanır ve bu başlangıç aksine farklı bir yapıya sahiptir ve kalınlaştırılmış tabaka bir çatlak verir, çünkü, kesinlikle hizalama için uygun değildir.

Macun tavan kenarları ile aynı paterni takip eder, fakat, daha zorlu bir yer alır. Bu nedenle, daha iyisi duvarlarda eğitimli temellerini ana isteyenler için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.