Spor ve SağlıkEkstrem Sporlar

Losevo Rafting - adrenalin yapay dere

Hız ve bu faktöre bağlı boş zaman etkinlikleri her türlü Rus aşk uzun süredir bilinmektedir. Rafting ve kayak Rusya'da kök almış Belki de bu yüzden. Buna ek olarak, ülkemizin coğrafi özellikleri bu hobi lehine. Mertek ruhu ve gücü bir testtir - Her eşik Kafkasya, dağ nehirler çok sayıda hatırlatmakla yetinelim.

Kaba nehirlerin kanallarının Eritme aktif boş zaman aktiviteleri arayan birçok aile için bir gelenek haline gelmiştir. Losevo Rafting - Ülkenin orta kesiminde yaşayanlar ekstrem sporlar dünyasına atılmak için büyük bir fırsat.

Losevo Rafting

Ama ülkenin merkezinde aşırı rafting için uygun dağ aktığı, üzerinde, biraz da bilinir. Sonuçta, çoğunlukla dağ nehirleri Kafkasya ve Urallar bulunmaktadır. Ancak, St. Petersburg sadece 80 kilometre uzaklıktadır yerde, anlatmak için acele.

Vuoksa (veya Kiviniemi) - - Finlandiya menşeli Fırtınalı dere Ekstremaller güzel yollar verir. rafting için alanın uzunluğu - 900 metre. karmaşıklık eşik seviyesine göre üç noktaları vardır, ancak bu rota üzerinden seyahat keyfi standartlarına göre ölçülmez.

kış Rafting - Nehir ek bir fırsat veren donuyor olmadı. Vuoksi kıyılarında turist Yıl boyu akışı - sessiz reklam burası.

Biraz tarih

sel Raging bir adam tarafından yaratıldı, evet doğru duydunuz! 19. yüzyılda, Fin yetkililer nehir katılmaya karar olması Gölü Ladoga. Bu Gölü Ladoga için Saimaa bir gezilebilir kanal oluşturmak amacıyla yapıldı. Ama sonuç beklentilerini karşılamadı. Elde edilen kanal sığ. Sonra inşaatçılar durumu düzeltmek amacıyla, ek patlatma kararı aldı. Ama nehir yatağı sert ile kaplı olduğu göz önüne alınırsa, hata düzeltme mümkün değildi. Sonuç bir akış hızlı akışıdır. Ve inşaatçılar dik adımlarla yol açtı durumu düzeltmek için çalışır. Yeni bir suyolu yaratma fikri devletler için ilginç oldu ve yetkililer kader özendirmek için değil devam etmeye karar verdi. Bu neredeyse durup dururken doğasına aykırı güçlü yapay dere, kurdu var.

Losevsky eşik bugün

Losevo Rafting - duyguların bu fantezi. Buna ek olarak, bölgenin gelişmiş altyapı daha fazla turist çekiyor. Losevo köyü gibi çevredeki alanında, kimin onur ve eşiği seçildi içinde, birçok turistik noktalar vardır. Onlar profili ve düzeyde farklıdır.

iz çok aşırı görünüme isnat edilemez, ancak düz arazide güçlü akışının paradoks etkileyici. Pitoresk manzaralar - de önemli bir faktördür.

Losevo hizmetinde raftingi denemek Wishes, hangi maliyet, tesadüfen, oldukça kabul edilebilir, rekreasyon ve kamp üzerinde bir yerde kitap olabilir.

Her yıl bu alanlarda, binlerce turist aşırı bir dinlenme var. Rehberli turlar, Rafting ve kano yarışmaları. Bu yeni başlayanlar ve profesyoneller için harika bir deneyim.

Deneyimli eğitmenler sulu eleman frenlemek yardımcı olacaktır.

Özellikler izler

İlk bakışta göründüğü gibi güçlü akışı gibi basit değildir. turist karşılamak arada ve huninin ve suvod üzerinde. Yol köprü, karmaşık adımlar ve şaftlar altında geçerek, su varilleri: Türbülanslı akış daima misafirlerini şaşırtacak hazırdır.

Losevo Rafting, cümleyi karakterize etmek mümkündür, teyit edilir tecrübeli aşırılık yorumları: "Bu pist sürprizler" Ve ne adrenalin artışının susamış ruhunu gerekiyor? 900 Eğer biri olarak geçecek metre, ama onlarla götürmek olacak izlenimler, uzun süre hatırlanacak.

Losevo size uç olmadan tatil geçirebilirsiniz. konukların kullanımı yüzmek ve balık tutabilirsiniz bir göl At. Ve onlar mükemmel av olduğunu söylüyorlar.

Losevo Yapay dere - bir şans kendinizi bilmek ve fırsat!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.