GüzellikBakım ürünleri

Nasıl allık için bir fırça seçmek için? allık en iyi fırça: yorumlar, fotoğraflar

Allık kaliteli makyaj garantisidir. Onlar özellikleri ayarlamak ve yanak sağlıklı gölge veren yenileyin. Söz ile: Er "? Nasıl allık için bir fırça seçmek için" ya da geç güzelliğini vurgulamak istediği her kız karşı karşıyadır. Matruşka gibi görünmek değil için, makyaj uygulamak doğru tekniğini bilmek de bir araç pigmentasyonu allık seçin ve gerekir. "Kitlesel pazar" kategorisinde farklı mesleki fırça ve onların değeri nedir? Bütün bunlar bu makalede ele alınacak.

malzeme

makyaj uygulamak için araçların üretimi yapay ve doğal malzemeler kullanın. uygulanabilir sentetik yığın halinde, bu tür bir fırça düzelticiler, kapatıcılar ve krem doku ürünlerinin uygulanması için ruj için kullanılabilir. OIskusstvennye daha dayanıklı ve kolay temizlenebilir fırçalayın. İkinci önemli avantajı - fiyat hangi doğal muadillerine göre daha düşüktür. Sentetik şekerleme Daha önemli avantajı - kullanıcılarda alerji olmaması.

Taklonovye samur veya proteinlerden ayırt etmez, bir sentetik malzemeden meydana gelen, fırçalar. Onlar esnek ve uzun zaman orijinal şeklini muhafaza vardır. Aynı zamanda Natural de yün proteinleri, keçi, Martens midilli, samur yapılmış kıl. Bu durumda fırça yapısı gözenekli olan, yüzden, sıvı aracı üniform bir şekilde uygulanmasını sağlamak imkansızdır. Ama kızarması ve için gevşek toz böyle bir aracı - Gerektiğinde bir şeydir. Ayrıca, dekoratif ürün dağılımının hissi sentetik deri "tüylü" aracı uzanan doğal kılların daha hoş.

Sürümler

olmak gruplandırılmış fırça kılları şekli tekniği allık görünür etki ve makyaj uygulamak bağlıdır. alet bölge çalışma dairesel konik, oval veya yamuk şeklinde olabilmektedir. allık (aşağıda gösterilen resim) için yuvarlak bir fırça yanak boyama elma doğal bir etki elde etmek için uygundur. Uygulama tekniği standarttır: tapınaktan yanağına yüzün merkezine.

Oval ve yivli takım başlığı olup, bir çift olarak kullanılabilir. Tek taraflı açısal düzenleme düzgün kazık pigmentasyonu elmacık kemikleri korumaya yardımcı olur. Ancak dikdörtgen fırça eğimli bir yığın yüksek kaliteli gölge dövme aracı aletinin sahip.

Yamuk fırçalar genellikle iki renkli saçlı bulunabilir. Bunlar alt katman, doğal bir malzemeden oluşmasıdır çok yönlü olan ve üst - yapay. Bu araç, kremsi dokusu ve kuru allık her ikisi için de kullanılır. Uygulama tekniği dekoratif ürün yamuk fırçaları noktası, bir düz kenar, daha sonra gölgeleme uygulanır.

allık için fırça: nasıl seçilir?

edinimi için ihtiyaç her kız güzellik uzmanları için vazgeçilmez bir araç olarak geldiğinde, ilk bakışta seçimini belirlemelidir. Fırça dolum yoğunluğu işe ve yanaklar dekoratif araçlar arasında dağıtılacaktır bağlıdır gerçeği. Parlak kullanmak önemlidir için renkleri fırça aksi takdirde yüz rengi ile abartmak ve yanaklara odaklanmak muhtemeldir, çok zor değildir allık. Yüksek kaliteli makyaj ahenkli bakmak gerekir.

Bu nedenle, bir "kabarık" asistan satın almadan önce, allık seçimine kalmalıdır. bunlar fırça zor kıllar ise, sert doku, fakat, seçilen ürün dim rengi. Eğer Doğal tonlarda için yumuşak kazık. Yoğun ambalaj fırça küçük ve orta pigmentasyon ürünler için uygundur.

düzleştirilmiş oval seçmek en allık uygulayarak bir ilk deneyim için Aracı formu. Yukarıdaki fotoğrafta olduğu gibi. Bu fon pigment, ama sesi ve toplu sadece kolay bir şekilde ulaşmasını idealdir.

Nasıl kaliteyi tanımlamak için?

Daha önce açıklandığı üzere kazık yapay yapmak için bir araçtır, eğer o kalitesiz anlamına gelmez. Ama önemli bir toplamı için daha sağlıklı bir fırça, tabii ki, hatta bir "körü domuz" satın almak ve istemediğiniz zaman "Web üzerinde bir keçi." Bu arada, kategori fırçanın en pahalı tür samur saç ve gri sincap yaptı.

Bu allık için sertifikalı satış noktası fırça mal satın almak en iyisidir. Hangisi daha iyi? Size yerde bağımsız izleme söyler. İlk olarak, görsel olarak bir araç kontrol edilmelidir. sap düzgün, özellikle ahşap kolları olmalıdır. Onlar çatlak ve kırıklarının içermemelidir. Bir sonraki elemanı kontrol yığını için bir temel olarak hizmet çelik yüksüğü, hareket eder. Bu sıkıca "anız" aracını basılmalıdır. kazık ve kafes arasındaki boşluğu görmek için ihtiyacı doğru tüyleri eğerek Açık - o 1 mm'yi olmamalıdır. alım ve fırçanın sertliğini tespit etmek için zaman önemlidir. Bunu yapmak için, avucunu tutun. hoş olmayan hisler varsa, bir satın alma seçeneği tercih edilmez.

Popüler işletmeler ve maliyet

kozmetik dekoratif araçlarının Mükemmel uygulama genellikle kalite araçlarının kullanımını gerektirir. Şirket MAC, Yachio, Suqqu, Bobbi Brown, Dior profesyonel makyaj için fırçayı yayınladı. Bunların değeri 2.5 bin ruble arasında değişir. Suqqu yanak fırçası - en pahalı profesyonel aracının Japon versiyonunun bir kopyasıdır. allık Böyle bir fırça 10 bini aşkın değer. Ruble! Ve hatta o almak o kadar kolay değildir, para için en ilginç şeydir.

MSS 2.5 ila 5 bin arasında değişmektedir firmasından aracın maliyeti. №116, 129, 168, 130: allık uygulamak için popüler modelleri.

Nars Yachio ürün François Nars tarafından tasarlanan çok çekici bir tasarıma sahiptir. Japon fırça sıradışı ve şık şeyler fanlar tercih ederim. Bu 5.5 thous. Ruble mal oldu. Aksesuar aşağıdaki fotoğrafta gösterilmiştir.

Bobbi Brown Rus kullanıcıdan Amerikan malları için 4000 ruble ödemek zorundadır. Aynı zamanda yerli firma sanatsal ve makyaj hem Roubloff fırçayı üretir. Keçi kazık By 2-2500. P. değerinde saç proteinlerinin Aracı oval rouge'la 1.5 bin kadar tasarruf edebilirsiniz. Rus üretici özel tedavi yapay malzeme doğal saç benzer bir yapıya sahip olması için yardımcı olduğunu iddia ediyor. Doğal kıl taklit Bu gibi fırçalar, bin ruble kadar vardır.

allık için fırça: değerlendirmeleri

allık uygulamak için araçların uygulaması kullanıcıların yorumları okuyun, sonucuna varabiliriz ürün mağazalarında satın alınır ya da mal bile o hiç problem kullanırken, kaliteden gereksinimlerini karşılamak durumunda. Olumsuz yorumları, öncelikli yabancı ürünlerin yüksek maliyeti göstermektedir. Ancak iç fırça, özellikle Ha-24, bir eğik yığını ile sadece pozitif değerlendirmeler aldı. Onlar harika bir ürün kazanıyor ve onu vermek olduğunu kaydetti ve onlara bir zevk tüy içindedir. Değerlendirme arasında ve keçi gelen fırçalar küçük bir iğne, ancak yapay kıllara sahip, yün proteinleri taklit çok yumuşak ve hoş olduğu görüşünü bulundu.

bakım

Amacıyla her zaman el altında, bazı uygulamalar gerektiği allık en iyi fırça var:

  • Kişisel temizlik. makyajın Araçlar tek tek öğeleri olarak kabul edilir, bu yüzden sadece bir kişi kullanmasına izin verilir.
  • Sıvı doku uygulandığında, kullanım sonrası fırça yıkama tabidir.
  • temizleyiciler doğal kumaştan, yapay el şampuan veya sabun ile yıkanabilir özel araçlara ihtiyaç duyar.
  • su işlemlerinden sonra ve aletin bir sonraki kullanım öncesinde mutlaka tamamen kuru.
  • Fırça durumlarda veya tribünlerde gereklidir tutun.

Nasıl allık uygulamak için fırça?

allık bir hareketi uygulama, sık ve basit bir teknolojidir. Yayma tapınaktan başlayıp buruna doğru yanak ortasında sona ermelidir. tonal vakıf ve toz olmadan allık uygulamayın - Yanlış hizalanmışlarsa. Bir mauvais ton - Ayrıca, yanaklarda muntazam olmayan bir renk yüz odaklama yaptı.

Görüntü numarasını üç çizim kabartma tekniği verecektir unutmayın. allık Bu anahat makyaj olmadan aydınlık yüzünde harika görünüyor. Fırça hareketinin başlangıcında noktası bir şakak ve sonra elmacık kemiğini ve son kıvırmak gider - çene yüzünün çevresinde.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.