GüzellikBakım ürünleri

Papatya Marc Jacobs - Kadın koku: koku yorumları ve fotoğrafları

rustik tatil taşıyan kokla. Antidepresan, huzur gezisi vererek. Her evin Marc Jacobs Daisy parfüm ilgili.

müzik

Bu ruhlar çiçek kokuları odunsu-misk grubuna aittir. Papatya Ad "papatya", "papatya" anlamına gelir. Yani ilk başta her şey birkaç zilch çiçek kokusu yayıldı sonra yani, öngörülebilir olduğu görülmektedir. Ama, şaşırtıcı bir şekilde, bu olmuyor Daisy oldukça farklı kokuyor.

Notları Eğer ayrılırsak, başlangıç koydu greyfurt, çilek ve mor yaprak, gardenya, menekşe ve yasemin kalbinde bulunmaktadır. Bu arada, menekşe yüzden sık parfüm ürünlerinde bulunamazsa, ve işte burada - tüm eylem ana karakteri gibi. beyaz tahta, misk ve vanilya ile temsil edilen baz.

ifşa

Bu kadın parfüm gereksiz ve asla abartılı bir şey yok, hepsi tam eczane gibi, bileşenlerin bir dozda, "uyarlanmış" çok iyidir: menekşe, bu boğucu değilse, beyaz çiçekler, o zaman hiçbir uyuşturucu eğer. İlk testte görünüyor eğer, o misk overkill kısa sürede kokusu bu gerekli olduğunu hemen belli "otur".

İşte orada ilginç bir paradoks: güçlükle bireysel notlar izole, piramidin kompozisyonu bilmiyorum edenler, ancak onların nihai sonuç tatmin daha fazladır. Test edildiğinde, pek çok "gibi ne kokuyor. - Bilmiyorum, ama kokusu gibidir" derler Hangi üreticileri istiyor.

Ana sesli notlar - Bir menekşe yaprağı, greyfurt ve çilek, onlar da piramidin bütün kompozisyonun üzerine yalan. Aynı zamanda enerjik ve yatıştırıcı - Daisy Marc Jacobs. Acı narenciye çilek bir tatlılık biraz ve menekşe ekleyin uyarmak - Bu çiçeği "diphenhydramine", barış duygusu verir olduğunu. İlginçtir, yasemin ve gardenya - notlar kendilerini oldukça kalıcı ve belirgin olan - sonra bir şekilde onların neredeyse duyulmaz kaybetti.

Ama koku herhangi taşma olmadan pürüzsüz akorları sesler oldukça uyumlu. Bu belki de biraz naif, o şirin, güzel yapar. Eğer bir müzik parçası ile karşılaştırdığımızda varsa, o zaman pek, koro ayet oradan ayrılabilir. Başka bir deyişle, bazı çığlık ve hiçbir Daisy baskın notları. Bu nedenle, bu ruhlar bazı koku fanteziler için arka plan olabilir. Ve işte buradalar.

dernek

Her koku kokuyor olanlar kafasında belli bir imaj oluşturur ve doğrudan koku ya da değil gibi etkiler. Yani, bazı Daisy gecenin daha güzel kokulu tazeliğini kokuyor, sabah sıcak bir yaz günü ile ilişkili ve uçan yusufçuk ve cırcır cıvıl zaman ısıyı sesi kapalı değil.

bütün bir hayatı - Bu koku hiçbir yerde ilerisinde acele ve ne zaman, çıkış başında çayırda dış saha otların arasında kendini hayal etmek yardımcı olur. Ben şifon giymek istiyorum çiçekli elbise ve bir tarihte çıkmak.

Diğerleri için, bu parfüm bal kuru ot üretimi üzerindeki menekşe bir buket ihale kız ile ilişkilidir.

Böyle yaz dernekler Daisy Marc Jacobs bunun güzel olmadığını, ısıtır olduğunu söylemek ve ısı var.

hedef kitle

15 ila 25 yaşındaki - sadece belli bir yaş grubu ilişkilendirilir koku belirli bir kolaylığı ve kız gibi saflık ile bağlantılı olarak. Ama biz bu konuda dogmatik olamaz. Eğer hayatının baharında kırk yılda bir kadın istiyorum, kim ağır kokuları tahammül etmez, kokulu menekşe terlemek, kim ona bir taş atmak hakkına sahiptir? Özellikle hiçbir anlamsız genç tatlılar olduğundan.

Tabii ki, bu kadının parfüm genellikle doğayı seçilen romantizmin eğilimli olduğunu, hayalperest ve maceracı çağı. Yine de bu çoğu kim bir Daisy kendi "sever" koyardı - bu genç kız 20 elbise feminen tarzı tercih.

dayanıklılık

Açıkçası, çok büyük, koku sonra yenilenmesi gerekir, yaklaşık üç saat süren değildir. Ama bunun nedeni kalitesiz değil, büyük sesli bileşenleri, özellikle turunçgiller ve çilek, çok büyük bir oynaklık nedeniyle. Ama Daisy Marc Jacobs ilginç bir özelliği vardır: hatta tam remisyon lezzet sonra hiçbir şey olmamış gibi, yeniden ortaya çıkar. Ve (ayrıca oldukça şaşırtıcı olan) bir doğal elbise onun çamaşır dek düzenledi.

bir şişe tasarımı tek bir kelime

kararı gibi değildi Birçok. Bütün bu papatya tema ucuz parfüm ve hemen onun ergenliğe yapar diyorlar. Ve bu arada, oldukça görünürde kimse yoktur, dev kauçuk papatya yapar yani biçim ve şişenin içeriğinin uyumsuzluk, anlamıyorum? Bu en mor kapak üzerinde görüntülenir - o zaman daha fazla ya da daha az mantıklı olacaktır. Ama herkesi memnun olmayacaktır.

Ve kimse için yumuşak romashechki sevimli bakmak ve şişe hiçbir parfüm damlacıkları vardır bile, bir dekor unsuru olarak konsolun üstüne güzel ve hak yani. Hiç şüphe yok parfüm dünyasında "Oscar" ile eş değer 2008 yılında en iyi paketleme kadın parfüm için FiFi Ödülleri'nde bir ödül aldı.

Flanker

sınırlı sayıda yayınlanan her türlü değişime lezzet Bu varyasyon,. flankers görünüşü çok gerçeği kokusu popüler hale değil, bir şeyin üretim düzenlenmiş kopyası gibi birçok yakalanmış, hiçbir mantıklı olduğunu söylüyor.

Yani, yedi yıl Daisy Marc Jacobs parfümör sonra Frank Foekl meyve (ayva, elma) doğru vurgu kayması Daisy Delight olarak adlandırılan bu koku hafif bir versiyonunu yarattı ve menekşe tüm kaldırarak.

Ayrıca, hiçbir az ünlü o Daisy Yoğun Marc Jacobs oldu. Papatya altın kaplı ve şişe siyah yapılır: Bu ilk konsantrasyonda "ana", hem de tasarımından farklıdır.

tema üzerinde çok sayıda değişiklikler yapılmıştır, görünüşe göre, parfüm evi papatya papatya imajını yararlanmaya sevdim. Bu Daisy Pembe ve Daisy Sunshine ve Daisy Pop Art Edition ve diğerleri.

Marc Jacobs Daisy: hoşnutsuz yorumlar

Bazı giyen biraz direnç şikayet ve sürekli koku güncelleme - bu ekonomik değildir. Ayrıca, belirsiz ve karaktersiz olduğunu iddia edenler var, diyorlar, o ve güzel böyle bir şey kokuyor, ama kaybolacaktır koku sonra, hatırlamak ve anlatmak zordur. Ruhları sıfat "olağandışı" uygulanamaz olduğu doğrudur. Ama "hayır" ve kişiliksiz yapar bu koku denilen edilemez.

Daisy hafif sesini sevdim edenler, nazvut o nazik, kadınsı, göze batmayan bir güzel, basit, bu. Bu özelliğinden ayrı bir avantajı bu ruhlar hediye olarak mükemmel olmasıdır. Belki de vahşi coşku karşılanmayacağı, ancak sadece yapamam gibi olmaz.

Parfüm Daisy Marc Jacobs: fiyat

mutluluk çiçeğinin Bu parça çok değerlidir. Tam olarak ne kadar 50 ml Daisy Marc Jacobs ödemek zorundadır? fiyat çok yüksek değil, ama herkes gelemez. Bu EDP, ve çatal dışarı orada olacak - O ilkel "papatya" EDT konsantrasyonda kullanılabilir ve bu nedenle daha ucuz, ama onun az ünlü flanker Daisy Yoğun Marc Jacobs unutulmamalıdır.

Bu yüzden, 50 ml'lik bir hacimde EDT papatya Marc Jacobs 2500 ruble mal olacak ve 100 mi 4000 ruble mal olacaktır. Ve siyah bir şişe, yukarıda sözü edilen "papatya" 50 ml fiyat - 5500 ruble.

Bu parfüm bütün özü, bir sıfat olarak özetlenebilir - içten. Bu ilk parfüm Haziran akşamı bir yaz düğün ve köyünde sakin ve rahat bir evdir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.