Haber ve ToplumÜnlüler

Leonid Konovalov - harfle psişik

o popüler gösteri kanal TNT ikinci sezonunda yer aldı Leonid Konovalov izleyicileri hayrete - "Savaşı medyumlar" Gösterinin diğer katılımcılarla adam bütün ülke önünde duyular dışı yaptığı yeteneklerini test etti. Hemen hatırladı ve garip de bir adamı sevdi edildi kostüm kovboy anlamıyla her karakter ve her durum hissetmek, kendi vizyon ve duyguları izledi. Hatta dokuzcanlı şüpheciler savaş o doğru olayları ve insanları tanımlamak için yönetir nasıl bir açıklama bulamadık.

psişik Biyografi

Leonid Konovalov - Moskova'dan psişik. Tula şehrinin küçük bir köyde bir erkek olarak doğdu. Çocukluk tüm normal çocuklar gibi özellik. psişik göre, büyükannesi yeteneği vardı ve muhtaç köylüleri ve insanları yardım etti. Leonid emin büyükanne ölmeden önce onu tedavi etti elma, içinden ona yeteneklerini verdi. elmayı oğlan biraz sonra anlaşılan, daha sonra psişik, bilinçsiz düştü ve güçlerini var.

o sadece büyümek ve öğrenmek için devam beri Leonid hayat değişmedi. VGIK, popüler filmler ve TV dizisi ve öğretilen gazeteciliğin atışların yapan adamdan olduktan sonra kinoteletehniki asistan profesör oldu. 35 yaş Leonid bazı değişiklikler hissetmeye başlamamıştır kadar Yaşam, her zamanki gibi devam etti.

açıldı hediye

Leonid hava tahmin etmeye başladığında inanılmaz olayların öyküsü başladı. forumlarından biri her gün azından o sihirli gerçeğe öngörülerini gönderdi. Bu onun çocukluk hikayesini hatırladı ve becerilerini geliştirmeye başladığını daha sonra oldu. Leonid arkadaşlarının kaderini tahmin etmeye başladı ve geçmişi gördü. Programın ikinci bölümü için döküm açıkladı görünce "medyumlar Savaşı" Leonid denemeye karar verdi. Sonuç tüm testleri geçti ve göstermek için bir partiye davet edildi.

"Medyumlar Savaşı"

Leonid sette çıktı, o şüphecilerin ile ciddi bir ilişkiye davet edilmedi. giymiş adam, kovboy tarzı, güven vermedi. Ama testin Leonid Konovalov test yeteneğini oyunculuk, ama gerçek bir hediye olmadığını savundu. O, tüm testlerin yararlandı ve onların davranışlarını anlamaya çalıştım ve izleyiciler önünde gördüklerinden genel bir resmini toplandı. O, geçmiş ve geleceği gördü, bir aşılmaz perdenin arkasında oluyor gizli hazineler ve daha fazlasını bulabilirsiniz ne daha önce görmüş ve olaylar hakkında konuştuk. Bir medyumun tüm filme milyonlarca hayranı yarattı, o sokaklarda ve dükkanlarda öğrenmeye başladı. Leonid Konovalov rakibi Zulie Radjabova bir "el" vererek, son ulaştığı, ancak ilk yer ve almadı.

Şimdi Leonid Konovalov, sıkıntı içindeki insanların oldukça mümkündür resepsiyon, paralel favori işi yapan ve yeteneklerini geliştirmektir. İnsanların geleceğin ve geçmişin olaylarını anlatır korkunç trajedilerinden bilinmeyen ayrıntılarını geri yüklemek, kayıp akrabalarının hakkında bilgiler almasına yardımcı olur. Kendisinin böyle bir hediye olsaydı, sen insanlığın yararına en iyi şekilde yapmak gerekir inanmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.