Entelektüel gelişimiDin

Ticaret için dua nedir? Kim ve nasıl yardım etmek?

Hıristiyanlar dua ile Rabbine yönelmektedir Müslümanlar ikiliyi var. Kuran'dan Sözde özel metinler bir amaç ile okunur. ticaret Dua - o da bir dua olduğunu, ancak aynı zamanda ve komplonun bir tür at. Aslında Müslüman büyü olduğunu yakından dini geleneğe bağlı. Bize, bu duayı yardımcı oluyor ticaret ikiliyi nasıl kullanılacağını detaylı olarak ele alalım.

İslam ve felsefe

farklı dini mezheplere mensup Ticaret olanlar, ateistler de yukarıdan destek pes etmeyin. Her kişi mutlaka düzenli bir gelir sağlayacak bir "sihirli değnek" almak eğilimindedir. ikilisi ticaret Çünkü (okuma - bir dua isteği) Hıristiyanlar ve Müslümanlar, Yahudiler ve ateistler tedavi. Ve, hiç yasağı biri hariç, burada, orada belirtmek gerekir. To namaz , sen melodi içinde, özünde çalıştı anlamak gerekir.

Bu dinin temeli tam tevazu yatıyor. mümin homur ve görünse kötü ve haksız olursa olsun hissesi, tanrıya şükür etmez. Belki hayatın böyle bir felsefesi aşina olmayan kişi, hemen kabul etmek zor olacak, ama gereklidir. Aksi takdirde, ikili ticarette ziyade istenen destek için zorluklar getirecektir. Tanrı bir ders verecek olan talebi, gurur duyacaksınız. Bizim durumumuzda bu müşterilerin yokluğunda olacaktır. Bunun yerine kazanç zararları olsun. Ve tüm bunlardan dolayı düzgün namaza yapılandırılmamış.

dua nasıl okunur?

Müslümanlar sure ve dualar Arapça okunduğu gerektiğini iddia etmektedirler. Bu herkes için zorlaştırır. ticaret için Dua öğrenmek ve Arapça okunması. Çeviri namaz bir komplo dönüşür. Ve bu biraz farklı bir büyüdür. Telaffuz hakkında bilgi sahibi Müslümanlar danışmak veya ses dua bulmak için tavsiye edilir. Namaz sabah sunulmaktadır. Yeterince yüksek, açıkça belirtilmelidir okuyun. Tüm üç kez ikilisi tekrarlamanız gerekir. Ancak o zaman günlük aktivitelerine başlamak ya işe gidebilirsiniz.

Bu arada, Müslüman toplumda kirli bir halde Allah'a ele alınmamaktadır. Yani metni okumak için hale gelmeden önce duş almaya yıkamak gerekir, ama daha iyi vardır. Genellikle, bu dine fiziksel saflık çok yakından vardır. Ev bir emir olmalıdır, zemin yıkanmış ve yerler şeyler ortaya koydu. Adam ticaretinde de dahil yeteneklerine, gerçekleşmesine katkıda bulunmaz disiplin öğretir - Bir yandan, diğer yandan Tanrı'ya saygı gösterir. gibi düşünen insanlarla yalnız ya da birlikte dua etmeliyiz. Avunmak caiz değildir.

Dua mağazasında ticaret

Allah a dua etmek her zaman dua başlayın. Eğer, her koşulda ile uzlaşmak için hazır minnettarlıkla paylarını kabul etmesini Tanrı'ya söylemek unutmayın. Ancak o zaman sorabilirsiniz. Dua şöyle görünür:

  • "Allahuumma, baoir lahuum peri Mikyalihim. Yaa Borik lahuum fi Saehim mudihim ya. "

Üç olmalıdır konuşun. Çeviri, bu ifade şöyledir: "Ey Allah'ım! Ona Bunların ölçeklerde tartılan şeylerin bir nimet ve lütuf verin. " Ama akılda kelime anlamı tam olarak ne imajını taşıyan, Arapça okumak gerekir. Eğer evinin kapısını açtığınızda Mağaza sahipleri, demek bu duayı önerilir. Yine güzel bir oda içinde hilal şeklinde bir tılsımı var.

Piyasada ticaret Dua

Hepimiz alışveriş satmak için bazen bir şeyler gidin. Dua herkesi yardımcı olacaktır: tüccarlar mal ve müşterilere satmak - dolandırıcı etkisinde olmamak. Biz neredeyse evrensel dua verir. İşte burada:

  • "Leah Iliyahim ilyal-Levh Laa shariaka. Lyayahu lyayalul-ielku wa Lyayahuul-Hamdan Yeh SUI-Wa-wa Ümit huua Zai ikinci Yun Liya yamutu Biyadiihil-hyayru ah Üye: huag Gyalo Coolie Xai Inn kyadiir".

akılda çeviri tutarak şakır sesle söyleyin. O şöyle şudur: "Her şeyden önce, Tanrı yeryüzünde! Başka tek ilah yoktur. Tüm güç ona ait. Hamd Büyük Allah'ındır. Onun emirlerini yükseltir ve ömrünü mahrum bırakmaktadır. Allah ölümsüzdür. Onun elinde Grace. Yüce Allah! "Bu arada, arsa tekrar edilebilir ve bir yukarıda gösterilen bundan sonra. Bu, daha fazla mal ve povygodnee satmak için yardımcı olacaktır.

Bir şey satmak istiyorsanız

tüm insanlar ticaret yapan değil. Ama bazen, örneğin makineyi gerçekleştirmek zorundayız. Müslüman dua bu durumda okunabilir. Verilen iki namaz bakın. günün sabahında sitesinde anlaşma yıkamak veya duş almak, sonucuna istediğinizde. Sonra kısa bir sonra, Allah'a hamd bir dua okuyun. iki ya da üç kez bu düzen tekrarlayın. İşlemin yere gidin. Bir müşteri yaklaşırken, kendime fısıldayarak tekrar Elhamdülillah. Sen mal ertelenmez uzun süre, bkz. Ama onların koruyucu aziz teşekkür etmeyi unutmayın. Sadece mal satmak için alamazsanız Ve de homurdanma yok. tevazuyu hatırlayın. Zaman sonra Allah size daha cömert alıcı, satın almadım. Onun ilgi ve çabaları için onu ederiz. namaz ruhunda kötülük tutmayın sadece edenler yardımcı olduğunu unutmayın. o başvurmaya karar için zamanında, Tanrı'nın gereksinimlerini karşılamak için deneyin. İyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.