GüzellikSaç

Kısa saçlı saç stilleri

Günümüze kadar ayak uyduran modern bir kadın, genellikle kısa bir saç kesimi tercih ediyor. Ancak bu, kısa saçlardaki saç stilinin çok dikkatli özen gerektirmediği anlamına gelmez, aksine uzun saç saç dökülmesi kadar özenli bakımdan bazen farklı değildir. Kısa saç kesimi yapılmalı ve daha sık istiflenmelidir. En az ayda bir kere bir kuaföre sadece saç kesimi ve stil için ve genellikle her gün ziyaret etmeniz gerekiyor. Eh, eğer bu beceriye sahipseniz.


Bu nedenle, görünüşteki temel değişime ilişkin bir karar vermeden önce, tüm artıları ve eksileri tartmalı ve sonra sadece fikirlerini kararlaştırmalı veya terk etmeliyiz. Bazen saç kesimi fikrine katılmak çok zordur, saplantı geçerken gözlemlenir - ve "saç kulaklarımız - geriye git" inin farkına varırsanız da bazen başarısız bir şekilde şekillendirilmiş rüyadan rahatsızlık hissetmeniz gerekir. Gelecekte acı çekmemek için, saçınızı tekrar büyütmek için, iyi cilt ile birlikte yüzün yalnızca mükemmel şekli ve net çizgilerinin, kirpi ya da kare olmasına bakılmaksızın kısa saç kesimi hakkını verdiği unutmayın. Kısa saçlı saç modelleri, her şeyden önce gözlerin ve daha sonra yüzün özellikleri ve şekli ile daha da vurgulanmaktadır. Diğer durumlarda, kapsamlı bir bilgiye ihtiyacınız vardır, saçınızın titiz bir şekilde seçilebileceğini söyleyebilirsiniz ve hatta gerçek bir profesyonelin istişaresi istenir.

Saç kesiminin seçim ilkelerine bağlı kalarak, her şeyden önce, kısa saçlı dişi saç stillerini, yağlı veya geniş kemikli bir figür ile bayanlara dâhil ettirmek gerekir; zira bunların cildinin aşırı eksiksizliği veya açısallığı altı çizilir. Uyumlu bir kısa saç modeli ve yalın yüksek kız figürü yapma. Kısa boyunlu geniş saç kılıfları, kadın formunda erkekliği vurgulayan omuzları zayıf şekilde birleştirdi. Büyük bir çene veya ince dudaklar gibi yüz kusurlarını gizleyemezsiniz; saç uzunluğu ancak çeneye ulaşır, gizlemek daha iyi olacağı yüz özelliklerine dikkat çeker.

Kısa saçlı kuaförler zarif, narin kızlara en uygun olabilir. Baştan kırık omuzlar, bir kuğu boynu, gösterişli gözler, minyatür bir görüntü başarılı bir şekilde vurgulanacak. Yüzün küçük kusurları kısaltılmış bir saç kesimi yardımıyla ustalıkla gizlenebilir. Örneğin, tombul kişi, kenarda en fazla profilli şeritler ve kalın bir taç ile kısa saç kesimine yaklaşacaktır. Yuvarlak yüz, "oğlanın altında" saç kesiminde düz veya eğimli patlamalardır ancak yanlarda hacim vardır. Vertex üzerinde hacim olan kısa bir "fasulye", "armut biçimli" yüzü, önlerinde yırtılmış uzunlamasına iplerle, hafifçe saklanan yanakları gizleyecektir.

Mükemmel saç kesimini seçtiğinizde, sadece güzelce düzenlenmeyi öğrenmek için kalır, çünkü kısa saç için saç biçimini gerektirmez, insanın tarzında yapılır. Geri kalanın asgari, ancak zorunlu günlük stillere ihtiyacı var. Şu anda saç için birçok stil ürünü (köpük, jöle, balmumu, lak vb.) Bulunmaktadır. Tabii ki seçmede esas olan, saçın yapısı ve özgünlüğüdür.

Birkaç dakika içinde kısa saçlar için bile şenlikli saç modelleri yapmaya izin veren yeri doldurulamaz bir yol, zamanından önce test edilmiş bir verniğidir ve zamandan yoksun koşullarda florid kompleks yatırmalar yapmak mümkündür. Romantik bir görüntü yaratmak, saç stilini vurgulayan akşam yapacak bir veya daha fazla aksesuarla pürüzsüz saçlar döşeyen çeşitli dekoratif unsurlar (yapay çiçekler, saç tokası, yengeç) kullanmak için yeterlidir. Veya tam tersine, kısa saçlarda bir miktar yaratın, onları yüksek tutun ve özel şekillendirici ürünler kullanın. Ek bir dekorasyon vuruşu, parlak bir vernikle veya güzel bir jant ile süslenmiş patlamış saçların ayrılması için bir çizgi görevi görebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.