Spor ve SağlıkFutbol

Danimarkalı kaleci Kasper Schmeichel

Herkes kaleci zamanının kapısı güçlü korumaları biriydi Petera Shmeyhelya, hatırlar. Ancak şimdi, oğluna ile değiştirildi - "Lester" Kasper Schmeichel, İngilizce renklerini savundu Ayrıca ana Danimarka milli futbol takımının kalecisi yanı sıra onun babası. Ancak, Kasper Schmeichel hangi kulüpleri Dane oynamayı başardı "Leicester" kariyerine başlamadı?

"Manchester City" Erken kariyer

Kasper Schmeichel Danimarka'da 5 Kasım 1986 doğumlu, ama futbol meslek uzakta bir genç olarak evden götürdü edildi. 2000 yılında ancak sadece iki yıldır, o yerel kulüp "Estoril" sisteminde olduğu Portekiz, taşındı. 2002 yılında 16 yaşındaki kaleci İngiliz "Manchester City" imzaladı. Dane on sekiz yaşında iken İki yıl sonra, kulüp Schmeichel memnuniyetle kabul ettiğini de ona profesyonel sözleşme önerdi. Ancak, sevinmek için çok erken oldu: ilk takım değildi içine genç bir kaleci şansı elde etmek. Bütün bir yıl için o dışarı vermeye karar kadar kulüp almak münhasıran konuşma, bankta oturdu. Ve Schmeichel nihayet İkinci Ligi'nde konuşan bir "Darlington" deneyim kazanmak için gitti.

kiralık

kimin biyografisi henüz ünlü babasıyla kadarıyla gelişti "Darlington" Kasper Schmeichel, yılında dört oyun oynarken, sadece bir ay geçirdi. Bu ana kaleci Schmeichel ve 29 maçta alana girdi kira bir yıl, "al", izledi. Bundan sonra, kazıklar yetiştirildik ve Kasper o "Falkirk" altı ay içinde katıldı İskoçya, büyükler ligine gitti. Orada, o 17 maçta oynadı ve sonraki kira gitti - "Manchester City" döndü. sezon 07/08 sırasında o yedi maçta bir kulüpte oynamak mümkün değil, aynı zamanda dokuz oynadığı "Coventry City'nin", daha sonra ilk önce 14 oyun geçirdiği "Cardiff Şehir", içinde, ödünç başka bir iki kulüpleri ziyaret ederek kibritler. Ertesi sezon, 22 yaşındaki kaleci bank, "Manchester City" üzerinde kalmıştır ve onu satmak karar verildi, bundan sonra üç kibrit, oynamıştır.

"Notts County" geçiş

2009 yazında 23 yaşındaki kalecisi kendisine iki milyon Euro ödeyerek, ikinci bölümü kulübü "Notts County" taşındı. Dane Orada inanılmaz bir sezon geçirdi 49 maç oynadı sahip. Ve de Sonraki sene taşınan etmek daha meşhur "Leeds".

'Leeds' çiçekli

Bu "Leeds" Casper onun kaleci yetenek gösteren, onların en iyi tarafını gösterdi. O kırk maçta kapısı savunan ve daha sonra iki milyon Euro için "Leicester" içinde satıldı. Son olarak, 25 yaşındaki kaleci kendine yer buldu.

Çıktı köşe "Leicester"

"Leicester" In Schmeichel, takım süper lige yükseldi, bundan sonra Şampiyonası'nda, içinde bulunduğumuz üçü son beş mevsim, harcamış iyi sezonu için oldu ve daha sonra bir sansasyon yaptı ve bu tür "Manchester City" gibi kulüplere katıldığı şampiyona kazandı böylece "Manchester United", "Chelsea" ve. Toplam Schmeichel son beş yılda, 220 oyun oynadı ve bu sezon beşi sıfıra ayağa kalktı, saha sekiz kez göründü. Ve 2014 Casper babasının izinde gitti gerçeğiyle hatırlandı. Son dakikada onun ismiyle kaybettiğini ceza rakibi koştu ve başını attı. Hedef Kasper Schmeichel o yenilgiden takımını kurtardı, çünkü güçlü bir reaksiyona neden ve babası daha önce ne yaptığını tekrarladı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.