Yayınlar ve yazma makaleleriKurgu

Kuznetsov Roman: her satırda felsefesi

Roman Aleksandrovich Kuznetsov - Genç yazar, çalışmaları yeterince değerlendirilmiştir. Onun eserleri okuyucu fikirleri ve yazarın özgün düşüncelere anlaşılabilir, anlam dolu olduğu için Roma okuyucular, ekledi. yazarın tüm eserleri mevcuttur yaşam yolculuğumun, felsefesi, eserleri karakteristik bir özelliği haline geldi.

Kuznetsov Roman: yaratıcılık

Yazar iki kez ödüle aday "Yılın Writer." kimin kitaplar nesir yazılır Roman Kuznetsov, her okuyucunun ruhunu dokunmak yapabiliyor. Ama bu çalışmaların yanı sıra, yazarın bagajında gazetecilik, öykü ve düzyazı şiir türünde eserleri vardır. Tüm çalışmalar yazar düşüncelerini ortaya koymaktadır ki, felsefi, ve ana karakterlerin portreler için kendi "I" saklıyor. Her çalışmada yazar uzun süre onu ilgilendiren konular ve konular anlatılır.

Kitap yazarı - her satırda bir felsefe

En çarpıcı eserler Kuznetsova Romana biri felsefi söylem oldu "Biz - sonsuzdur. amatör Notlar. " Üründe Kuznetsov, evrenin nasıl işlediğini anlatıyor. felsefe ve insan hayatının belirli bir bölümü ile her bölüm fırsatlar. Mümkün yeniden doğuş var mı? Ne yaşam döngüleri gerçek ve hangi zaman fikrini aşılı edilmiştir? Kuznetsov Roman tüm eserleri dönem felsefesini kullanmadan, sade bir dille yazdı. Tüm muhakeme gerçekten okuyucu vücut artık çalışması mümkün değildir kez insan ruhuna ne olduğu hakkında yenilenme süreci, yapmayı düşünüyorlar sadece yazarın, düşünceleriyle doldurulur.

Ürünün duygusu ile - yazar küçük resimleri

En ünlü minyatür biri başladı "Ay'ın Yan." arsa "Ay kapak tarafı" Ay'a gitti bir astronotun hikayesi etrafında döner. Ana karakter belli bir noktaya bir yolculuk gibidir - Yakında garip şeyler oluşmaya başlayacaktır yalnız bir astronotun korkuyor tabii ki,.

Okuyucular da minyatür "Son Okyanusu" takdir edecektir. Olaylar ana karakteri etrafında döner - okyanus. Ana karakterin tüm korkular ve duygular yazar şaşırtıcı derecede ince açıklar. minyatür bir felsefi ziyade bir sanat eseri daha fazladır. okyanus Monolog, her okuyucunun ruhunu dokunmak yapabiliyor.

Bu en ünlü minyatür ek olarak Kuznetsov Roma üstün "Maskeler" daha az yazarıdır. arsa şey yazıyor ana karakteri, etrafında döner, fakat yüzünde demir maske ne olduğunu anlamıyor. O, açıkça bir şey göremiyorum ona doğru sürüklendi kelimeleri yapamazsınız. Bu maske insan izolasyon ve gizlilik kişileştirmesi gibidir. Yazar, düşüncelerini lirik kullanarak önemli şeylerden bahsediyor çünkü hali de, felsefi eserler ifade eder.

Roman Kuznetsov ve öykülerini: kişisel deneyimleri ve eziyet karakterleri

Bu tarz yazarın en seçkin eserlerinden biri "En Uzun Günü" idi. Hikaye kahramanın gün hayatın konuşuyor - tüm o yataktan çıkmak çok, günlük yaşamı sıkıcı hale - Zaten bir başarıdır. ani değişiklik baş aşağı hayatını döndüğünü, eşit gerçekleşir ve sadece hikayenin kahramanı kadar yorgun haftasonu, bekliyor Yaşam,.

Diğer bir ünlü hikaye Kuznetsova "gerçeğin taşı." Oldu Aşk ve olmayan karşılıklı duygular çıldırtıcı kahramanı. Uzun Düşünme ve kendini kararı morarma hikayenin ana kahramanı uzun düşüncelerini meşgul eden duyguları kız, itiraf etmeye karar verdi. Ama duygu karşılıklı ve ana karakter olarak o mağlup gerekecektir hangi pozisyonu yeniden yaşamak mümkün olacak mı - bu büyük bir sır, sadece kendisinin Kuznetsov Roman bilir hangi cevabı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.