ModaGiysi

Kuşlardırlar - balıkçılık için gerekli ekipman

Kuşlardırlar uzun balıkçılık, avcılık üzerinde kullanılmış olan ve bazı işleriyle, su ve kir büyük miktarda varlığı olduğu yerde. Yakın zamana kadar, "bataklık" süresi sadece 2-3 modellerini piyasaya, modern üreticileri balıkçılık hayranlara bu ürünlerin oldukça zengin bir yelpazede sunuyoruz.

Bugüne kadar, satış çeşitli uzunluklarda ve renklerde kuşlardırlar görülebilir. Yani, son yılların moda trendlerinden biri kamuflaj renklerine sahip olanlardır. üretim kauçuk, PVC ve diğer malzemelerin farklı türde kullanır. Çeşitli üreticilerin bu ayakkabının farklı üretim tekniklerini kullanır.

kabuklarının zarar, büyük olasılıkla, yenilerini satın almak zorunda kalacak ne yazık ki, lastik kuşlardırlar çok aşınmaya dayanıklı değildir. dış etkilere karşı en dayanıklı yapılmış "bataklık" olarak kabul edilir doğal kauçuk. Onların ömrü (bazen bir sezonda en fazla olan diğer ürünlerin aksine) birkaç yıl olmasına rağmen onlar, daha yumuşak ve kauçuktan daha rahat, ama daha değerlidir.

Soğuk havalarda, yüksek aşınma payını ve yalıtım özelliklerine sahip neopren bir kuş türü, kullanılması önerilir. Bu ayakkabılar 5 yıla kadar hizmet verebilir. Onların maliyet lastik çizme daha kauçuktan daha yüksek, ancak daha azdır.

polivinil klorür (PVC) gelen balık donatımı en yaygın olanıdır. Bu, bu malzeme kauçuktan çok daha hafif olması ve daha çorap kaynaklanmaktadır. Buna ek olarak, o bir delinme durumunda bu ısıtmalı çivi ile "zaplavit" olabilir avantajı vardır.

Nispeten düşük üstleri ile Waders avcılık, tarım işçileri ve kirden korunması gereken ekonominin diğer sektörleri için daha uygundur.

özel ürünler görünüşte andıran vardır bir yerde askılı tulum ve çizme arasında. balıkçılar suya yeterince derin gitmek veya balıkçılık için tasarlanmış ıslak dişli ile çalışmak zorunda nerede sözde "balıkçılık ekipmanları" gereklidir. Bu nedenle, neredeyse tüm yıl boyunca kullanılır, soğuk sudan onun takan korur ve.

Üst kısım da, hafif, su geçirmez bir malzemeden yapılmış olduğu mokasen, esasen geleneksel bir kauçuk ağırlığından daha büyük olmayan balık. Çok popüler balıkçılar arasında (kasık kadar) çok yüksek bir şaft var botlar. Gerekirse, onlar tam yüksekliğe kaldırılabilir ve bu tür Mil artık gerektiğinde, bunlar sadece aşağı yuvarlandı.

Kuşlardırlar sülükler, yılanlar, sivrisinekler ve diğer hayvanlar mekanik hasar ısırıklarına karşı insanları korumak. Hatta güçlü yağmur kötü havalarda bu kişi kıyafet evden, özellikle de çok önemli bir faktör olduğu, sıcak ve kuru vücudunuzu tutacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.