SeyahatOteller

"Dinler" Otel (Alanya, Türkiye) fotoğraflar, yorumlar

Türkiye turistler arasında popülerlik listesinde liderliğini devam ettikçe, bu yazıda yaklaşık bir kendi otel konuşmak istiyorum. Kompleks "Dinler" (Türkiye) 1997 yılında inşa edilmiştir. Yüzölçümünün 8050 metrekaredir. 2012 yılında, otel tamamen yenilenmiştir.

Bu otel Biraz ...

Otel "Dinler" (Alania) den yüz kırk kilometre olduğunu , Antalya Havalimanı'na ve uzun bir çare olarak bilinmektedir Alanya merkezine, on beş kilometre.

Alanya Toroslar'ın orta portakal ve limon bahçeleri dibinde kayalık bir yarımada üzerinde bulunan bir küçük güzel bir kasabadır. Tesisin kendine çok özel iklim koşulları ile tanınır. Alanya da güzel plajları ve görkemli dağ tahkimatı Selçuklu dönemi (18. yüzyıl) ile tanınır. Eski Kent dar sokaklar ve renkli dükkanlar karakteristik vardır ve sayısız balık lokantaları kullanır. Ve kıyı boyunca çay için birçok avlu dizildi.

Kayseri cad: Hotel "Dinler" (Alania) adresinde bulunan altı katlı bir binadır. PR 51, 50400 Ürgüp / Nevşehir.

Odalar

Otel "Dinler" (Türkiye) 215 konforlu oda bulunmaktadır. Tümü (ücretli), klima, banyo, saç kurutma makinesi, uydu TV, telefon ve mini bar ile donatılmıştır. Daireler günlük olarak temizlenmektedir.

Tüm odalar ayrılır: Standart, Aile iki odalı, iki odalı suit.

Yemek

Dinler (Alania) otel "herşey dahil" çalışır. topraklarında iki restoran ve beş adet bar bulunmaktadır. Güç, yüksek düzeyde organize olduğunu belirtmek gerekir. Tatilciler zeytin, otlar, meyve ve çilek bir dizi sunulmaktadır ve haftada bir lezzetli baklava tadabilirsiniz. Yerel şef mükemmel hindi ve tavuk hazırlar. Bazen sığır eti, balık beslemiştir. Bir garnitür misafirler Türk köfte, patates püresi, makarna, pilav sunulmaktadır gibi.

Otelin menü, tatlılar çok çeşitli. Ama ulusal Türk yemekleri Avrupa, İtalyan mutfağı biraz daha önem sunulmaktadır. herkes oryantal yemekleri tatmak için olabilir, çünkü bu, genel olarak, bu anlaşılabilir. tamamen anlamsız olmasına rağmen otel Tesisin yanında aç olmak imkansız olduğundan size, gıda satın alabilirsiniz şey bir süpermarket vardır. Eğer kahvaltı, öğle veya akşam cevapsız bile, barlardan birinde bir atıştırma olabilir.

Kahvaltı çok lezzetli kruvasan olduğunu. 16 ila 17 saat ve tüm misafirler gelen Sahilde karpuz ve hamburger için tedavi edilir. Ve yaklaşık 17 saat içinde havuz soslar çeşitli yağda kızartılmış makarna. Aynı zamanda onlar yağ tetikleyecek bir kızartma tavasında iptali için çok ilginç. çanak emin tatmaya arzusu Aç olmasanız bile, olacak şekilde, oldukça etkileyici gibi görünüyor.

altyapı

Otel "Dinler" (Alania) ülkesi ve havuzlar üzerinde bulunur. Bunlardan biri açık ve kapalı diğeri. kaydıraklı özel bir çocuk alanı da bulunmaktadır.

Karmaşık burada size iyi bir dinlenme için gereken her şeyi bulabilirsiniz, oldukça iyi gelişmiş bir altyapıya sahiptir. Otel, araç kiralama hizmeti yoktur hizmet ve tesislerine ek olarak araçlık otopark bulunuyor. Turistler çamaşırhane ve kuru temizleme avantajını yanı sıra bir güzellik salonu, kuaför alabilir.

"Dinler" (otel) spa ve wellness merkezleri misafirlerine sunuyor. Ama jakuzi ve masaj için ayrı ayrı ödemek zorunda kalacak. Gezi sırasında, herkes bir su aerobik, jimnastik salonu, bilardo, basketbol, voleybol, masa tenisi tadını çıkarabilir.

Çocuk Dinlenme

Dinler Otel küçük misafirler ilgilenir. Için kendi havuzu ve oyun alanı vardır. genç ziyaretçiler için Yerinde kulübü. Animatörler günlük canlı eğlence ve partiler. Restoranda ayrı çocuk menüsü vardır. Genel olarak, genç turist idaresinin eğlence konusunda özenli davrandığını söyleyebiliriz. Ama, bir geri kalanı, biraz zayıf animasyon düzeyine göre. Tüm programlar çok basit ve çeşitliliği farklılık yoktur. Çocuk partileri çocuklar için bir husustur çok yüksek sesle müzik içerir.

sahil oteli

maddesinde belirtilen bir fotoğraf olan "Dinler" (otel, Alania), kendi kum ve çakıl plajı vardır. Karmaşık ilk satırda bulunan inanılmaktadır. Ama otel ve sahil arasındaki deniz almak için gitmeli bir yoldur. Bu amaçla yol geçtikten riskine karşı tatilciler korumak için özel bir alt geçit bulunmaktadır. Toplamda, otelden plaja fazla üç yüz metre değil.

plaj otel çok temiz ve bakımlı olduğunu. şezlong ve şemsiye, bar bulunuyor. Kıyıda birçok konumlar bekliyor.

Yerel sahil sadece güzellik değil, aynı zamanda deniz saflık olduğunu. suya Stepping, o kadar ayakların yassı taşlar altında hissedeceksiniz, ama onlar değil, onlar sorunları oluşturmaz. kıyısında bile gezebilirsiniz iyi iskele vardır. Saf su içinde yerel güzellik ve çok huzurlu skatikami zevk dalmaya çok ilginç. Bu amaçla, kıyısında bir dalış merkezi çalışır.

Bu arada, sahilde öğleden sonra voleybol oynayabilir tout ve eğlence programlarına katılmak animatörler çalışma. Onlar çok yangın yaramaz, yani onlara katılmak istiyorum.

Denizde iyi bir aile tatil arıyorsanız, bunu "Dinler" (otel, Alanya) seveceksin. bu karmaşık ziyaret eden turist 2015 Yorumlar, bu kuruluşun iyi bir seviyede destekler.

Misafir Servisi

en uygun seçenek ve bütçe tatil vatandaşlarımıza yurtdışında nedir? Tabii ki, bu Türkiye'dir. gerekli tüm niteliklere sahip olduğu için "Dinler" (otel, Alania), bu makalede görebileceğiniz bir fotoğraf iyi, tatil için iyi bir mekan olabilir. Bu hizmet için de geçerlidir. Hemen hemen her şey kompleksinin personel hakkında söylenecek çok iyidir. Gerçekten de, köy misafirler geceleri gelmesi bile çok hızlı. Odaların her zaman temiz. misafirler göre, temizlemeden özellikle takdire değerdir. Bu hizmetçi kuşlar, hayvanlar veya kuğu şeklinde yayılır, odalar temiz havlu her zaman çok hoş. Birisi bu saçma ve bir önemsememek olduğunu söylemek ... Ama bana katılmıyorum izin verebilirim. Böyle hoş şeyler bizim iyi bir ruh hali oluşturmak ve dinlenme harika izlenimler çünkü öyle.

Başka ne dikkat çekiyor, "Dinler" (otel, Alania), biz makalede işaret edildiği yorum? Karmaşık müşterilerle çalışmak için iyi bir yöneticisi vardır. Altı dil sahibi bir güzel kız, bu. o otelde sorunları çözmek için mümkün olduğunu. Tüm personel farklı dilde biliyorum konukları selamlamak için bile, çok yararlı ve kolay olduğu unutulmamalıdır.

Genellikle turist hizmet Garsonlar ilgili çok sayıda şikayet var. Ama bu sorun otel, "Dinler" (Türkiye) değil. üstünde her zaman restoran ve bar personeli.

Otelden Bonus ve hediyeler

kompleks içinde hizmet teması devam, ikramiye ve hediyeler sisteme dikkat etmek arzu edilmektedir. "Dinler" (otel, Alania), biz yazıda tartışmak yorum ve konuklarına teşvik uygulamasını sunar. Tabii ki, her gün ikramiye güveniyor ve kesinlikle tanımlanmış durumlar değil:

  1. İltifat balayı. Yeni evliler olay uyarınca, güzel dekore edilmiş bir odada meyve ve şarap getirmek.
  2. dinlenme zamanı senin doğum için gerekli olduğunda, o zaman bu konuda bir iltifat almaya hak kazanırlar. Daireniz şarap ve meyve hediye kartı ile servis edilecektir.
  3. Dinler Otel 5 * uzun yıldan yıla kalanı buraya gelip düzenli müşterileri olmuştur. Bir şarap ve meyve gibi girişte odasında bir sürpriz bekliyor bu turist.

geziler

en çok eğlence Dinler Hotel (Türkiye) olarak tatilcilerin neler sunabileceği hakkında konuşalım. Turlar, çok ilginç ve bilgilendirici yerel rehberler, eğitimli. Tabii ki, turist çoğu deniz uğruna buraya gel. Ancak yerel konumlar onların dikkate değer. daha ülkeyi, insanlarını ve geleneklerini bilmek biraz yardımcı olacaktır. kıyısındaki otel parlak ışıklar sonra - bu Türkiye'nin bütün değildir. deneyimli yürüyüşçüler göre, kesinlikle kişi başına yüz dolar için turneye olmak zorunda kalacaktır. Bu miktar ile görmek ve yeni ve ilginç bir şey öğrenmek mümkün olacak.

Dinler Otel (Türkiye) bazı mesafede Alanya'ya bulunduğu, bu nedenle şehir otobüs ile ulaşılabilir.

Şehrin merkezi cazibe kaledir. Mükemmel bu güne kadar korunmuş, ülkenin tüm ihtişamıyla misafirlerine görünür. Alanya Kalesi etkileyici boyutu için ülkenin diğer benzer yapılardan ayırt edilir. kendi ülkesinde Bir zamanlar bir nane, bir manastır, cami, padişah, sauna ve daha kış sarayı idi. kale onüçüncü yüzyılda inşa edilmiştir. Bir deniz feneri, 1880 yılında inşa edilmiş - Uzakta değil ondan başka tarihi eser var.

Şehirde Central Park yakınında bulunan Arkeoloji Müzesi'ni ziyaret edebilirler. müze fuar oldukça yüksektir. Bizans, Roma, Antik Yunanistan'ın tarihi eser bulunmaktadır.

Alanya'nın limanda Kızıl-Kul ünlü Kulesi - şehrin ana tarihi sitelerinden biri. Her sene turist çok sayıda tarafından ziyaret edilmektedir. Uzun yıllar boyunca, kule düşmandan şehrin sakinlerini korumalı. Yavaş yavaş, o bile şehrin bayrağına tasvir edilmiştir, Alanya'nın sembolü haline geldi.

Sum çay Dim - hepsi deneyimli yürüyüşçüler değil bildiğimiz bir dönüm. Bu yerliler ziyaret severim bir dağ dere, vadi olduğunu. onun kıyısında kafe, restoran ve tatil komplekslerinin bir yeri vardır. eğlence sezonunda gece geç saatlere kadar açıktır. Alanya ücretsiz servis otobüsleri ortasından.

Başka bir cazibe Bizans kalesinin yakınında bulunan Süleymaniye Camii vardır. Onun özelliği mükemmel akustik olduğunu. Bu etki onbeş topları bir kubbe altında asılı küçük hileler inşaatçılar nedeniyle elde edilir.

eğlence

Alanya yetişkinleri değil, aynı zamanda çocuklar sadece ilgisini çekecek herkes için eğlenceli yoktur. Aile Dostu Sealanya parkı mükemmel uyum. Kentin yakındır. Parkta her şeyi görmek için bütün gün yürüyebilir, cazibe "Yavaş Nehri" yararlanmak için gereklidir. Buna ek olarak, Dolphinarium, günde birkaç kez yer alacak performanslar çalışır. Ve parkın ortasında büyük bir göl vardır. Turistler aşağı bunun en altına, kostüm giymek ve sualtı dünya görmek için davet edilir.

Hiçbir az ilginç Alanya mağaralar bulunmaktadır. Akdeniz kıyısında, grottoes ve mağaralar çok. En ilginç turist Dalmatash Mağarası Karain ve Dim Mağarası Mağarası. Onlarda sizin görebileceğiniz sarkıt ve dikitler, daha on beş bin yıl vardır.

Turistler tersane Tersane ziyaret severim. Akşam, o çok güzel aydınlatılmış ışıklar. Tersane 1361 kadar işletilmektedir. Ve şimdi yürüyüşler için bir iskele olarak kullanılır.

alışveriş

Alanya ipek ünlüdür. Özel lokal doku Türkler "byuryumdzhyuk" diyoruz. Yaz sıcağında giymek çok hoş. Oldukça ucuza satıldığı pazarlarda günü, ek olarak, şallar önemli bir menzil yoktur.

"Dinler" (otel, Alanya): yorumlar 2016 yılı

Otel hakkında konuşmayı Özetle, ben sadece gerçek durumu yargılamak için kullanılabilir, çünkü turist misafirlere hitap etmek istiyorum. Tipik olarak, tur operatörleri otelleriyle ilgili tüm gerçeği, onların görev anlatarak ilgilenmiyor - sadece bir bilet satmak.

iyi mi, "Dinler" (otel, Alanya)? 2016 yıl Yorumlar çok olumlu. Bu siyasi durumu göz önüne aldığınızda iyidir. Alanya, her köşe başında prosedürü izlemek jandarmalar vardır. Check-in sırasında tüm yabancı uyruklular tek veritabanına karşı kontrol edilir.

Karmaşık uzakta büyük şehirlerden yer almaktadır. O şehrin gürültüsünden rahatlatıcı bir aile tatili için iyidir. Eğer böyle bir yer arıyorsanız, o zaman "Dinler" (Alania) seveceksiniz. Otel açıklama, gerçekleriyle, daha önce verilen. Otel kompleksi ilk satırda yer almaktadır. Bu güzel ferah bir oda vardır. Tatilciler görüşüne göre, daire dağ ya da deniz manzarasına sahiptir. Aynı zamanda "bakış" ve otel ve deniz arasında çalışan yola sahil manzaralı pencerelere sahip olanlar odalar. Tabii ki, araç pistin hareketi biraz gürültü yaratır, ama geceleri pencereleri nedeniyle klimanın kapalı çünkü da en basitinden yerel ısı açısından yapamaz olmadan, ciddi bir engel değildir. Ama otel güzel bir deniz manzarası sunmaktadır.

Tüm daireler bakımlı ve temiz. yerleşim girişinde çok hızlı gerçekleşir. Ayrıca, konuklar suyu ile karşılanmaktadır. Bu küçük ama güzel nüans.

Otel alanı çok geniş, ama konforlu değil. Tüm mükemmel temiz. Yakın muz bahçeleri büyür. havuzlar gelince, onlar su hissedilir, klorlanmıştır, iyi durumda, ancak dezenfeksiyon doğru yürütülür emin olabilir. Kural olarak, birçok Alman yanlarında aittir, gariptir ki, burada dinlenmeye tercih ederim. Bizim vatandaşlarımız güzel sıcak deniz üzerinde bulunmaktadır.

sahile almak için, (karayolu altında) bir yeraltı tünelinden geçmek zorunda kalır. Kıyısı - Geniş bir plaj. ücretsiz şezlong ve şemsiye plajda çok. oturun için erken gelmesi gerek yoktur. Sahilde, atlamak ya da suya düşebilir hangi harika iskele vardır. Aynı zamanda şemsiye ve şezlong vardır, ama zaten ödenmiş. iskelede çok güzel resimler dışarı çıkarmak.

Binanın solunda bir kayadır. yürümeyi sevenler, egzotik yerlere gitmek ve deniz arka plan ve yerel güzellikleri güzel resimler yapabilirsiniz. Yakındaki bir sahilde sadece beton plaka suya girmek için. taş ve kayalar onlara civarında çok.

Yetişkin animatörler işlerini ile mükemmel bir iş yapmak. Onlar sürekli voleybol oynayabilir veya jimnastik yapmak için davet edilir. Hatta sahilde onlarla bıkmak yok.

Tüm misafirler denizin hakkında hayran. Her zaman temiz ve berrak olduğunu, ancak sıcakta sadece sıcak ve taze süt anımsatan değildir. Çocuklar bütün gün, onlar sadece su dışarı çıkamaz sıçrama.

, Gıda yorum

Ünlü "Dinler" (otel, Alanya)? 2015 yılında Yorumlar ve 2016 adlı otelde kusursuz hizmet ve kaliteli gıda doğrulamaktadır. Bu arada, turist görüşlerini her zaman farklı gıda ile ilgili (bu hatta en lüks oteller için geçerlidir). Muhtemelen, bir anlamda "Dinler", bir istisna ile ilgili yerel menüden beri, hiçbir şikayetleri olduğunu. Belki birisi yeterli çeşitli yok, ama bu zevk meselesi. Tatilciler bir cümleyle gücünü karakterize: "Gıda, hem kesim için." "Herşey dahil" sistemi tüm yararlarını sağlar. Yerel şef iyi hazırlar. Onun yemekler sadece benzersiz ve lezzetli. Gıda çok servis edilir. Sadece bir şeyin yeterli olmadığı, olmuyor.

Meyveler, yeterli miktarda kavun çok hizmet etti. Hatta sahilde sunuyoruz. Alkolsüz içecekler ve yerli alkollü içkiler tamamen misafirler için ücretsizdir. Siteye göre bochechki şarap vardır. Bu bizim yurttaşlarını eksik, bu nedenle bu lapası budur. Onlar sadece hazır değiliz. Ama çocuklarımızı pahalıya onları seviyorum. Hayır ve çorbalar, hangi biz alışık, ama tatilde onlar özellikle çok lezzetli ve egzotik yiyecekler vardır, özellikle istemiyoruz.

Otel çok lezzetli tatlılar, bunların hayranlıkla çocuktur. Tatlıyı olarak sınıflandırılmamış bile böyle günaha karşı zordur.

Sürekli çerez var çünkü Gezi sırasında aç, basitçe mümkün değildir. Örneğin, beş saat içinde ancak bir sıraya izledi hamburger, dağıttı başlamak, ancak çok zaman almaz.

Turistler garsonlar ustaca çalışmalarından son derece memnunuz. Onlar çok çabuk her şeyi yapmak. Her şeyin masanın üstünde nasıl varmadan bir şey uzun süre beklemek gerek yoktur.

eğlence Yorumlar

otel değerlendirmeleri "Dinler" (Alania) incelendiğinde, bu sizin tatil geçirmek gerektiğini hangi yer olduğunu güvenle söyleyebiliriz. Sıkılmaya imkansızdır. Animatörler yetişkinler hem de çocuklar eğlendirmek. En genç turist öğleden heykel ve bakıcıları ile boya. Ve akşam saat yedide çocuk eğlence programı başlıyor. Çocuklar ateşli müzik altında eğleniyor. Daha sonra yetişkinler için bir konser başlar, ancak, aynı zamanda çocuklar küçük sadece bırakarak geri kalanını göndermez. Geri kalan her şey yetişkinlerle bulunmaktadır.

Ama geceleri disko bir kalabalık asla. Yani, belki de gece hayatı severler başka bir yere bakmak gerekir. Otel bir aile tatile tasarlanmıştır.

gezi ve eğlence gelince, bu programın zorunlu bir parçasıdır. Alanya'da yerel konumlar bakın ve kendinizi can ve otelde bir rehber hizmetlerini kullanabilirsiniz. Turistler yabancı kılavuzları hizmetlerini güvenmek tavsiye edilmez. şehir birçok konumlar ve kesinlikle görülmeye değer güzel yerleri vardır. Ayrıca alışveriş için oraya gidebilir.

Turistler Pamukkale'ye iki günlük gezi öneriyoruz. Bu tur size para yedek olmamalıdır. Bu sadece dağ serpantin üstesinden ederken önünüzde açılır inanılmaz görünümüdür. Bu unutulmaz bir deneyimdir. Eğer bir seyahat hepsini göremiyorum biri Alanya çok güzel yerlerde.

otel, bir taraftan uzak şehirlerden bulunur ve diğer taraftan şehir sizi otobüsler yolda onu geçti. Ve orada ve bir yürüyüşe ve hediyelik eşyalar satın alabilirsiniz.

yerine epilogue

tema toplarsak, otel uzakta güneş koşuşturma, yalandan huzur zevk ve sıcak deniz suyu emmesi isteyenler için geri çekilme "Dinler" yer olduğuna dikkat. denizin güzelliği hayran sahil ve bütün gün bir tatil geçirmek için - daha iyi ne olabilir. Aynı zamanda sadece çocuklar ancak yetişkinler ilginç ve eğlenceli. Yani "Dinler" yeni gösterim almak için çekinmeyin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.