MaliKredi

Kredili kartları nedir? Kredili Mevduat, kart

Çeşitli bankacılık kuruluşlarının plastik kartların çeşitli büyüktür. Aralarında banka, kredi, kredili mevduat kartı bulunmaktadır. avantaj ve her tür dezavantajları farklıdır. Ne onları birleştiren her bir kart koşullarına bağlı olarak farklı miktarlarda olabilir, bir yıllık hizmeti vardır, büyük ölçüde sadece olmasıdır. Aşağıdaki her plastik kartta temel bilgiler.

Plastik kartların Türleri

Banka kartı - oradaki hesabınız atfen bankalarından birinin bir kart. İzin verilen miktarın içinde yapılabilir hesaptan para kullanın. Banka kartı işlevselliği çok basit bir konudur. Bunu yapmak için, sadece düzenli bir pasaport sağlamak ve banka hesabınızı doldurmak gerekir. Birçok işveren bunları çalışanlarına çıkarmak ve tüm ödemelerinizi nakit dışı olarak Banka kartları, yaygın.

Kredi kartı, kredi kurumu tarafından kullanılan paraları geri borçlunun mali yeteneği teyit içinde bankalarından birinin bölümünde verilir. Şartlar kredi farklı anlamı faiz oranları, Ek sürenin varlığını ve uzunluğunu ve seçilen bankanın koşulları ve oranlar çerçevesinde diğer faktörler.

kredili kartları nedir?

Kredili mevduat kart nedeniyle plastik kartların önceki iki tipinin kombinasyonu çok denir. Ana özelliği o bordro aktaran yalnızca kayıt için kullanılabilir olmasıdır. Birincisi, yazma-off giderlerin harita üzerinde kendi imkanlarıyla tam oluşur ve sadece durumlarda hesabında tutar kullanılan overdraft ödemek için yetersiz olduğu. kredili kartları nedir? Özünde, bir kredili - kısa vadeli bir kredi. geri ödeme önümüzdeki ay gerçekleşir çünkü Kısa vadeli mevduat hesabı denilen bordro.

Geçmiş kredili

Başlangıçta, Rus bankaları kredili hizmeti yalnızca tüzel kişilere sağladı. p / s boş bir durum olması halinde şirket, diğer kurumlara olan borçlarını ödemek için bankanın fon yararlanabilir. bankanın hesabına paranın iade edilmesi sırasında borcun ödenmesi sebebiyle bunların bir kısmını kapalı yazdım, gerisi hesabında kalmıştır.

Gelecekte, servis perakende bankacılık alanında geliştirilmiş ve olarak tanındı "bireyler için overdraft." hükmü ve ödünç alınan fonların kullanımının şeması hizmet şirketlerin düzeni ile aynıdır. aşağıdaki gibi Simplistically banka kredili tanımlanabilir.

Finansman eksikliği işverenin hesabına aktarılır fonları ile söndürüldükten mal / hizmet → kredili mevduat → Kullanımı ve ödemeyi ödeme yaparken

kredili işlevselliği ile Sberbank kartı

kredili kartları Ne, yukarıda okudunuz. Sberbank - Rusya Sberbank hangi Kredili Mevduat kart ilginç hale pek çok Rusya'da en yaygın ve güvenilir bankası. Baştan alalım.

Rusya Sberbank Kredili Mevduat kartı nedir? Bu maaş kartı (kısa vadeli banka borç para) kredili işlevselliği ile bağlantılı bir bireyin.

Bir banka şubesi ve evraklar paketi sağlanması (şu anda üçüncü taraf bankalar aracılığıyla olsun maaş ise) başvururken Kredili Mevduat kart Sberbank yayınladı.

 1. Bu hizmet için uygulanması.
 2. Pasaportun.
 3. iş kitabın bir kopyası işveren tarafından onaylı.
 4. Başka bir banka ile bir gelir tablosu veya hesap tablosu.

Şirketinizin zaten Tasarruf Bankası görev ve varsa taraftan sahip kart, servise bağlantı çok daha kolay olacaktır. pasaport ve bir harita ile banka şubesi bakın ve herhangi bir çalışana Tasarruf Bankası fonksiyonel bağlayabilirsiniz.

kredili mevduat hesabı açmıştır Terimler kartı

Herhangi bankacılık hizmeti gibi, kredili fonksiyonel harita ile bazı durumlarda kullanılabilir. Banka kredili mevduat faiz ücretleri tutarında Alınan kredilerin kullanımı durumunda. Sberbank faiz oranı yılda% 18'dir. oran ilk bakışta düşük. Ancak, müşteri dikkate alınması gereken önemli bir bilgi yoktur.

 1. Sınırı aşan yıllık% 36 faiz oranındaki artış ile doludur.
 2. söndürücü maddelerin bir tarih 1 ay süre ve miktarda sınırlıdır. Başlangıçta para adınız aktarılır karttan bu tip yönelik ayda en az 1 saattir.
 3. Kredili mevduat hesabı (kullanım için ilgi ücret alınmaz) Grace-dönem için sağlamaz.

Kredili Harita Tasarruf Bankası. Nasıl sınırını biliyor musunuz?

Rusya'nın kredili kartları Tasarruf Bankası nedir, bilirsiniz. Ve nasıl sınırını biliyor musunuz? Banka tek tek her müşteri için bir kredili mevduat limiti hesaplar. gerçek kişiler için banka aylık gelirin en fazla 50% kurallarına göre kredili mevduat miktarı. Tüzel kişiler için, son birkaç ay (altı ay) boyunca kar ortalama değerine göre hesaplanır. overdraft büyüklüğü bu değerin% 40 olacaktır.

Ayrıca kart limiti üzerinde çevrimiçi hizmet Sberbank ile bulunabilir. Kişisel hesabınızda, kredili mevduat borcunun boyutu hakkında bilgi göreceksiniz ve bir banka ifadesiyle maliyetlerini değerlendirmek mümkün olacaktır.

Muhabir ve krediler

Biz bordro kartında tüketici kredisi ve kredili mevduat hesabı almak için gerekli şartları karşılaştırırsanız borçlu ilk seçenek olacaktır için, bu daha uygundur. Faiz oranları ve kredi miktarı, değeri kredili sınırını aşıyor pahalı ekipman veya mal satın alma planı, özellikle eğer daha karlı.

Kredi kartları da söndürme ek süre içinde meydana özellikle kredili mevduat kıyasla daha elverişli olarak kabul edilebilir. Bu durumda faiz Bankası yana, şarj olmuyor.

overdraft Koşulları

kişi kredi kuruluşlarının belirli gereksinimleri karşılaması gerekir, bir overdraft için bir uygulama ile banka başvurun.

 1. Sürekli hizmet çalışmaları en az 6 ay aynı yerde ve bireysel işveren tarafından istihdam edilmelidir tedavi sırasında olmalıdır.
 2. Sen olmamalıdır ödenmemiş krediler şu anda. Kredili mevduat pozitif kredi geçmişi sunmak adına daha istekli olmaktadır. Bu gereklilik perakende bankacılık iç belgeler uyarınca bankanın inisiyatifindedir.
 3. Banka kaydı ile ilişkili bir iddiada bulunamaz. Örneğin, ikamet bölgesinde bir banka şubesinden uygulanır istemci, bir krediyi belirlenen sağlamaktır.
 4. bir birey veya kuruluşların gelir ilişkin diğer gereksinimleri.

Dezavantajları kredili kartları

kredili sınırının önemli bir kısmı tarafından kullanılırsa, hesabınıza yatırılır maaş onun tamamen sönmeye için yeterli olmayabilir. Ve kart overdraft tarafından borç ödeme zamanlaması 1 ay, çok zordur. Bu yüzden bir sonraki aya, diğer kaynaklardan kendi fonlara bir rapor için bir kurtarış çok şey var. Bu son derece sakıncalı. Bu yapılmazsa eğer Sonuçta, kredili mevduat kapalı olmayacak ve birikmiş faiz zaten borç kalanı için% 36 olacaktır. Yani büyük ölçüde sonunda fazladan ödeme.

hizmetini kullanmak için bir kredili mevduat hesabı ödemek, hem de hesap bakım gerekir. overdraft miktarı otomatik yılda bir kez kartından düşülür. geç ödeme para cezas değil ödediğiniz zaman listelenmeyen varlıkların hesaplarına, müşteriye ücret.

overdraft ile kartların avantajları

kredili kartları nedir ve faydaları nelerdir, okumaya devam edin. Ana avantajı onu elde etmek gereksinimlerini çağrılabilir. Özellikle zaten maaş projesinin Tasarruf Bankası bir üyesisiniz. Genellikle VISA ve MasterCard ödeme sistemleri için çıkarılan bir kredili mevduat limiti ile Kart standart seviyenin altında (sözde sosyal kart varlığı ve kredili bağlantısı için sağlamaz) değildir.

çek hesabı zamanında overdraft ve fon transferleri borç Zamanında ödeme - senin huzur garanti. Bu durumda, gerçekleşmeyecek kısa vadeli kredi ve kredili mevduat kapanmadan sağlanması için fazla ödeme (sıfırlanır). Daha kullanımı standart parametrelerle devam edilir:% 18 ve ödeme için 1 ay.

İpuçları sahipleri kredili kartları

çeşitli şekillerde haritanızda mevcut hizmetleri hakkında bilgi:

 • ne zaman işverenin muhasebe departmanına başvuran;
 • hizmet bankanın sitesinde kişisel hesabınızda.

tahakkuk eden faiz, para cezası ya da ceza ödeme ile ilişkili ek maliyetler önlemek için, sürekli ödeme hesabı izlemek gerekir. Bazı terminaller (ATM) kredi limitinin aşılması ve tahakkuk maaş dahil olmak üzere mevcut toplam fon miktarı, gösterilebilir.

tahakkuk eden ücretlerin - - hızlı hesabı girin mallar için nakit işlem veya ödeme kaldırmak için / hizmet para her zaman değil, şarj edildikten sonra ertesi gün daha iyi hale getirmek için. Sen teknik sorunlar yaşayabilirsiniz ve bunun miktarı her zaman emrinizdedir olduğu gibi yazma-off, kredili mevduat nedeniyle meydana gelecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.