ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Halı karoları: seçimi ve stil

Halı karosu, modüler , halı kabul standart olarak plakalar 0,5h0,5 metre boyutu şeklinde üretilir. Çok nadir farklı boyutları.

Başlangıçta, halı karosu şimdi kapsama bu tür çok yaygın hale gelmiştir ofis katlarının cihazlar için ve bir yerleşim alanı olarak tasarlanmış. Bu değişiklikler renk ve kiremit yapısının çok farklı çeşitleri vardır gerçeğine bağlıdır. tasarımcılar gerçekten cesur fikirlerin gerçekleştirilmesi için sonsuz olanaklar açılır. Kaplama dayanıklı ve esnek hale getiren çeşitli tabakaların, cam elyaf ile takviye edilmiş bitüm yapılmış taban fayans, onu sıkıca hareket eden ve hatta, mekanik stres altında sarmadan yerde yalan sağlar.

Halı karosu iyi tanımlanmış faydaları vardır. İlk kullanıma çok çeşitli seçenekler burada söylemektir. Basit gelen - Ama böyle bir özellik modülerlik en cesur fikirleri gerçekleştirmek için izin verir dama farklı tonlarının veya renk fayans kesilen bazı rakamlara. Nedeniyle, kalın zift tabana büyük ölçüde ısı ve ses yalıtımı özelliklerini iyileştirir. onun ömrü yeterince uzun ise bu tür fayans, yüksek nemli bölgelerde döşenebilir. Başka bir yararlı özelliği kullanım kolaylığı. Modüler oluşu sayesinde, herhangi bir sorun olmadan sonunda kendi özelliklerini kaybederler fayans kısmının yerine geçecek yapabilirsiniz. Gerekirse, hatta fayans kaldırarak kirlenmiş bölgeyi temizleyebilir. Tüm bu kaplamanın kullanılması oldukça uzun zamandır tanır.

Bu atıklar yeterince küçük gösterge olarak kabul edilir sadece% 0.5-2, olduğu gibi Döşeme halı karosu, asgari kayıplarla yapılır. işi de, bağımsız bir şekilde üretilebilir, böylece döşeme işlemi, özellikle zor değildir.

Oldukça zor bir görev seçmektir. Bu durumda, halı satın almak için tavsiye edilir kurallara uymalıdır. Farklı paket sererken herhangi bir sorun olmaması için aynı renk çini parti numarası kutularına bakmak önemlidir. Örneğin, halı karosu DOMO yüksek kalite ve mükemmel performans, bu yüzden güvenle ev veya ofis için tercih edebilirsiniz.

Kaplama bir alt-tabaka için bir gerek olmadan, Kat düz, temiz, önceden hazırlanmış bir yüzeye yerleştirilmelidir. Diğer zemin malzemeleri gibi, karo halı onunla çalışmaya başlamadan önce odada olmak az bir gün olmamalı. Böylece nem ve sıcaklık seviyesine adapte olur. Her zaman daha az atık olsun, sonra odanın ortasına ile başlar.

Fayans sonra kılıfı tek bir bütün bakacağız, bir tarafa yığın yığılmış olmalı ve temizlik engel olmaz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.