SağlıkTıp

Krasnodar, anne ve çocuğun merkezi: hizmetleri, adres, değerlendirme listesi

Genç bir aile için en mutlu olay - dünyaya bir çocuk sahibi olmak. Bu genç çift dikkatle bekleyen anne ayı gelecekte gözlemlenecektir tıbbi kurum, seçilmiş bir tesadüf değil. Biz anne Krasnodar Merkezini düşünün ve çocuk en popüler olursa. İşte kadın hastalıkları ve doğum alanında hizmet tüm spektrum olduğunu.

temel bilgiler

Tıbbi kuruluş Kuban Tıp Enstitüsü temelinde 1993 yılında Sağlık Rusya Federasyonu Bakanlığının emirleri ile geldi. Klinik ve bu güne kadar doğum, jinekoloji ve Perinatoloji jinekolojik bölümünün ana temelidir. 5-6 ders öğrencilerin eğitim için gerekli tüm koşullar vardır. Böylece, Rusya federasyonu sağlık Bakanlığı mevcut ebe iyi bir değiştirme bakım almıştır.

Çeşitli jinekolojik patolojilerin olan kadınların tedavisinde rol oynayan eğitim ve araştırma hastanesi personeline ek olarak. O erken bir aşamada karmaşık hastalıkların saptanması mümkün olduğu klinik tanı laboratuvarı, çalışıyor. Buna ek olarak, tıbbi kuruluş Kozmetoloji Bölümüne sahiptir. Kadınlar deri, kür sivilce erken yaşlanmasına kazanma fırsatı var.

Nerede Krasnodar'da kliniği? sokak Zipovskaya 01/04 - anne ve çocuğun Merkezi mükemmel altyapıya sahip bir yerde. Toplu taşıma veya kendi araba ile hem ulaşabilecek kolaydır. Ancak, bir uzmana seçmek için resepsiyon önceden kaydedilmiş önerilir.

klinik doktorlarına

erkek ve kadın üreme sisteminin tedavisinde Büyük adımlar kliniği yığınlarını kendi faaliyetlerini yürütmek bilgi sayesinde ve profesyonellerin becerilerini elde edebilirsiniz. Birçok iyi yorumlar tıbbi bilimleri doktoru olan ana doktor, üzerinde duyulabilir. Günümüzde uzmanlar sadece idari işler, ancak alıyor. Kadın Hastalıkları ve Doğum - iş ana hattı.

Anne ve Krasnodar Çocuk Merkezi'nin duvarlarında çalışan 250'den yüksek nitelikli uzmanları. Seçilen doktora randevu almak için telefon kuruluşun resmi internet sitesinde görülebilir. iyi değerlendirmeleri büyük miktarda androloji, jinekoloji, alerji, immünoloji alanındaki uzmanlar bulunabilir. Karmaşık hastalar tıbbi psikolog yardımıyla yönetmek tedavisinde başarı elde etmek.

jinekoloji bölümü

tıp merkezine ise üreme sisteminin çeşitli hastalıklardan kaliteli yardım sağlamak. Klinik zaman herhangi bir anormallik tespit için izin gerekli donanıma sahiptir. Gelecekte, uzman konservatif tedaviyi kullanmaya veya cerrahiye başvurmak karar verir. Krasnodar olarak, anne ve çocuk merkezi böyle devam miyom, kısırlık türleri, endometriosis, yumurtalık kistleri ve gibi karmaşık hastalıkların tedavisinde devreye girer. D.

Estetik Jinekoloji - tıp kurumunun başka bir alan. şekil ve dış dudakların boyutunda değişiklikler - Sadece bir heves değildir. Çoğu zaman, böyle bir tedbir, kadınların cinsel yaşam kalitesini artırmak psikolojik komplekslerini kaldırabilirsiniz. Ameliyat için endikasyon da cinsel organların bir kayıptır.

Çocuk jinekoloji bölümü

ergen kızlar kaliteli sağlık hizmeti sunan tek tıbbi kurum - anne ve çocuğun Krasnodar Merkezinde. Ne yazık ki, birçok anne cinsel aktivite başlamadan önce üreme sistemi hastalıkları en çok gelişmesini başlar gerçeği hakkında sanmıyorum. Regl sorunları, yumurtalık iltihabı - Bütün bu patolojiler yetenekli bakım isterler.

Bebek jinekoloji bölümü benzersiz bir yapıya sahiptir. Kız 18 yıl doğumdan itibaren bir uzman oluşabilir. Bölüm 15 yataklı bir hastane vardır. Bu hastalar acil durumda düşer. iş eğitimi ayaktan sağlanan hizmetlerin ana listesi. Hasta bölmesi yalnızca karmaşık patoloji, ancak hijyen ve doğum kontrolü konusunda bir danışma tedavi edemez. Yardım ayrıca kızlar anonim dönebildiği için bir psikolog vardır.

androloji

Kısırlık çiftlerin kadın ve erkek faktörü ikisini birden içerebilir. Uzun süre aile bebek gebe olamaz nedenle, bir anket hem ortakları geçmelidir. Bu anne ve çocuk Androloji Merkezi (Krasnodar) alanında yüksek kaliteli hizmetler sunmaktadır. Tedavi fiyatları hastanın ihtiyaçlarına bağlıdır. İlk uzmanı randevu sırasında 600 ruble ödemek zorunda kalacak. Doktor androlog yardım, ereksiyon bozukluğu durumunda sorunu çözmek meni analizi kontrol edin. uzman kısırlık nedenini bulmak için her şeyi yapacağız. Genellikle kötü alışkanlıklarını bırakmak ve sperm kalitesini iyileştirmek amacıyla doğru yemeye başlamak için yeterli bir adam.

erkek Genellikle tanı kısırlık aşırı kilolu. Anne ve Çocuk Merkezi diyetisyenler çalışır. 15 240 ruble - vücut ağırlığı programı düzeltme maliyeti.

İn vitro dölleme

Ne yazık ki, tedavi için üreme sisteminin bazı hastalıkları her zaman mümkün değildir. Böyle çiftler için IVF Anne ve Çocuk Merkezini (Krasnodar) sunulmaktadır. sperm ve kadının yumurtası son teknoloji füzyonu ile kadın vücudu dışında gerçekleşir. Gelecekte, gelecekteki annenin rahim içine en sağlam podsazhivayut embriyosu. nedense bir kadın bir bebeği yapamıyorsanız, çift taşıyıcı anne yardımıyla için çare olabilir.

IVF endikasyonları esas kurtarılamaz fallop tüpleri olan. Bu patoloji, sperm ve yumurta doğal bir ortamda yerine getiremiyor gerçeğine yol açar. ektopik gebelik, yüksek risk vardır. 27 975 ruble - ilaçların maliyeti olmadan Fiyat vitro fertilizasyon.

Klinik tanı laboratuvar

Bu uzmanlar bu ayrılık sen şemasından, tedavinin seçiminde konusunda bir karar almak için izin verir patoloji hakkında doğru bilgi almak olduğunu. Yakından klinik ve tanısal laboratuvar Anne Çocuk Merkezi tüm şube ve uzmanları ile bağlantılıdır. Biz araştırma klasik yöntemler ve son teknolojiyi hem kullanıyoruz. Kliniğin duvarları bilimsel çalışmaları yürütülmüştür.

Büyük ilgi hormonal çalışmalar ödenir. Hem erkekler hem de kadınlarda üreme sisteminin çoğu hastalıkları bu alanda ihlalleri ile bağlantılı. Hormonal dengesizlik genellikle kısırlık nedenidir. Ancak, zamanında ihlalleri kolayca çıkarmak mümkündür.

laboratuar genel, klinik biyokimya ve hormonal çalışmalar için gerekli ekipman ile donatılmıştır. 150 ruble maliyetli başlar analiz eder.

Okul bekleyen anne

Gebelik - korkutucu bilinmeyen olabilir değişim zamanı. O genç çiftler daha emin ve korkularını üstesinden hissediyorum, genç okul veli Ana Çocuk Merkezi'nde düzenlendi. Burada, erkekler ve kadınlar, gebelik ve doğum ile ilgili temel bilgileri öğrenmek psikolojik destek almak, yeni doğmuş bakımı için öğrenirler. dersler can jinekoloji bölümünde kayıtlı olan kadınlar, hem de eşleri üzerinde alın.

Anne ve Çocuk Merkezi'nin Yorumlar

Anne ve Çocuk Merkezi Hakkında Krasnodar'da neredeyse tüm genç anne duydu. Burada Kulp zorluk çocuk sorunu hamile olan çiftler vardır. Çoğu durumda, hastalar tıbbi kurum hakkında olumlu geribildirim. Uzmanlar kısırlık, psikolojik destek tedavisinde yapıyoruz.

prosedür için uygun fiyatlarla memnun. Böylece, sermaye maliyeti en az 40 bin ruble lider kliniklerde in vitro fertilizasyon. Hiçbir tesadüf birçok çift Krasnodar'da yardım için diğer şehirlerde gitmek olduğunu. Hastalar bireysel uzmanları yanı yanıt verirler. Krasnodar Anne ve Çocuk Merkezi - umut kaybetmiş çiftlerin rüya yürütmek için yardımcı olan bir tıbbi kurum. Ayrıca Pleases kozmetoloji, dişçilik, dahiliye alanında ek hizmetler geniş bir ürün yelpazesi, vb. D.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.