Sanat ve EğlenceFilmler

Korku filmi "The Blair Witch Project": yorumlar, aktörler

gençlik zaman onların popülerlik ve alaka kaybetmez, cehennemin her türlü gerçekleşmesi başlar sırasında tehlikeli bir hafta sonu için terk Parlak ve canlı kinozarisovki. filmi "The Blair Witch Project" (1999) ve onun devamı olan "The Blair Witch Project" (2016) - Bu nedenle, bu konu sinemacıların son yarım yüzyılda, inandırıcı bir örnek yaratıcı beyinleri yeniden açmaya durdurmaz.

orijinal teyp

Yerli gişe ultramalobyudzhetnye ($ 22,000) ve superprofitable ($ 248.639.099) "The Blair Witch Project" in altyazı ile korku başlığı adapte var "Projesi." Belki yerli distribütörler sadece kelime "proje" sevmiyorum. Özgün boyama "Blair Cadısı Proje" idi.

Hemen düşük rütbeli IMDb de bant haddeleme yayımlanmasından sonra: 6,40 kazanılan kült statüsüne ve en başarılı korku listesine dahil edilmiştir, "Alien" ve "Çocuk biberiye" arasındaki onurlu altıncı sırayı aldı. "The Blair Witch Project" karışık eleştiriler aldı Bu gerçek bir karışık tepki kinoobschestvennosti neden oldu. Agresif görüşlü eleştirmenler genç yönetmenler ve yazarlar Eduardo Sanchez ve sadece pratik olarak korkunç değil Daniel Myrick bunun çalışmalarını karakterize, ama bazen açıkçası sıkıcı resim var.

öykü

Yerel bir efsanesine ders çalışması - filmi "The Blair Witch Project" Ekim 1994 Trinity öğrencinin başında hangi Hezer Donahyu Joshua Leonard ve Michael C. Williams belgesel film çekmek için, Maryland ormanda oluşan yoğun çalılık gönderilen sinemacıların göre, basit bir konusu var. efsane Blair hayat hikayesinin cadılar ilham verdi. O zamandan beri, çocuklar artık aslında, korku gösterisi, gelen izleyicinin dikkatini sunuyor, bir yıl sonra bulundu onlar tarafından çekilen filmlerde sadece görülen "The Blair Witch Project".

Yorumlar resim içeriği değil, oyun oyunculuk değil sanatsal liyakat ve yanlış iletme metodu belirlenmez vurgulayın. Tanım olarak, resimden sinema uzmanları görsel görüntülerini ve bir deneyimleri karakterlerin yerime koyarak bilinçaltında bakarak o duyguları hatırlanmıyor. korku "Blair Witch Project" (çıkış tarihi 1999 25 Ocak) kitle üzerinde güçlü bir etki gebe nedeni budur.

eksik

IMDB.com bir filmin üretiminde yer alan tüm sanatçılar, olarak işaretlenmiş bir reklam kampanyasının bağlamında "öldüğü sanılıyor eksik." Bu arada, oluşan kadrosu filmi "The Blair Witch Project" Katılımcıların sempatik tepkiler aldı. Bu kadar onların kinoizyskah var olmalarından ileri gelmektedir; proje yaratıcıları omuzlar kaynaklanan çok ağır bir yük.

sanatçılar operatörler olarak hareket etmek zorunda olduğu gerçeği yanında, sürekli uydurmak zorunda kaldı. Çekim yönetim gündüzleri birkaç kez diğerleri bunun meslektaşları yazılı olduğunu bilmiyordum ki onları düzgünce katlanmış ve elinde her aktöre verilen kağıdın ayrı kağıtlarının üzerinde "dileklerini" kaydedildi. Yani yazarlar korku, karakter arasında karışıklık ve şaşkınlık çarpıcı etkiyi elde başardık "The Blair Witch Project".

çalışma böyle yaratıcı yöntemlerin Yorumlar çok çelişkilidir. Bazı yazarlar, Katkıda, yenilik yöneticileri takdir değil, mümkün olan her şekilde, genel olarak, düşen, sadece, koşturup yüksek sesle bağırıyor tipik kahraman filmleri kategori B, kendi karakter dönüşümü suçlanan aktörler çıldırmak. Özellikle gözlem korku ve umutsuzluk karakterlerin bu ortamda ihtiyatlı asla ekipmanın kurtulmaya çalışıyor, ateş etmeye devam gerçeğiyle vurdu.

oyuncu topluluğu

Onların kahramanları ile aynı ismi taşıyan aktör bant onların trajik ve zamansız ölüm bildirim yazarlar da, sonra aktif birçok filmde rol aldı.

Hezer Donahyu, "Çalıntı", "Morg." A "cadı" katıldıktan sonra dünya çapında popülerlik kazanmıştır ve daha sonra "Outer Limits" projelerinde rol aldı En son, şarkıcı "Her Zaman Philadelphia Güneşli bu." Serisinin oyuncu kadrosunda arasında tespit edildi

Joshua Leonard dehşet katılan önce Myrick ve Sanchez resimlerinde Insanity Blur üretiminde yer almak başardı, sonra da 2005'e kadar aktif olarak harekete geçti. Bu kasetleri aşağıdaki görünür filmogarfii: "Onurlu Bir Adam", "Bağdat'tan Canlı", "en kötü", "Ev Korku", "set", "Ax" ve "Mezuniyet" olmaz. Sonraki Leonard yönetmenlik alanında kendini denemeye karar verdi ve kısa film Us Gençlik yönettiği, ama yine de aktörün enkarnasyondan döndü ve büyük bir filmde rol "Ve kahkaha ve günah" (2009) oynamıştır

Michael için C. Williams ilk filmi değildi "The Blair Witch Project". Aktör-meslektaşları onun profesyonelliğini kaydetti. kısa "" "Sally" ve diğerleri "a Trace, Without" sanatçı film "Amaç", "Aliens" dolayı. sürecin "cadı" Çekim sona erdikten sonra, o üretim sırasında sol dizi "Kanun ve Düzen", geri döndü.

"Blair Witch Project" (2016)

zamanımızda büyük ölçüde 1999 yılında yazarlar "Cadı" ile tanımlanan korku türünde psevdokumentalistiku, Moda kaçınılmaz boşa gelir. Yönetmenlik teknik izleyicinin açıkçası yorgun, bulunan film denilen ve böylece orijinal görünmüyor, gerçeklik arayan bir eylem hissi yaratır. Ancak, hasta ölü daha canlıdır ve franchise 15 yıl sonra hala yeni bir kelime söylenmiştir olduğunu - "Yeni bir bölüm" "The Blair Witch Project" alt başlığı 2016 yılında oldu

Arka arkaya üçüncü

Resmi olarak yeni "Cadı", ikinci yalnızca birkaç kinogurmany hatırlıyorum şu anda Dokuzları eleştirdi olsa üçüncü bölümü böylece arsa açısından 2016 yılında filmi - ilk bant ek bilgi gerektirir bağımsız bir üründür. Aynı zamanda bizim zaman Adam Wingard ( "İşlem tamamdır!", "Misafir", "V / H / S"), imrenilecek yaratıcılık, cesaret ve güçlülük gösteren yönetmek parlak genç horrormeyker orijinal korku resmin içine referanslar bir sürü eklemek, ama onlar için çok ince, göze çarpan değil. Ama, yaratıcıları çalışma ve profesyonellik içinde doğruluk rağmen "Blair Cadısı: Yeni Bir Bölüm" IMDb düşük puanı aldı: 5.40 ve profesyoneller ve vatandaşlar adına eleştiri bir sürü.

ikinci anlamı

Yeni bir korku anlamsal temellerinin göre orijinal resmin doğrudan devamıdır.

2015 yılında Dzheyms Donahyu (Dzheyms Allen McCune), kulübe cadılar Youtube videosu bakarak, eksik kardeş bir yansıması ile ayna çerçeveleri birinde diyor. herhangi bir ipucu arayan yıllardır Guy ormanda eksik kardeş (ilk resmin ana karakter) izini almak için. James daha sonra onu aramaya gitmeye karar verir, o bir arkadaş, bir öğrenci sinemacı Lisa (Calista Hernandez) ve en yakın arkadaşı Peter (Brandon Scott) ve kız arkadaşı (Corbin Reid) eşlik ediyor. Yerel efsanelerde uzmanlar (Wes Robinson Velori Kerri) kılavuzları olarak hareket - Zaten onların seferinin hedefe vardıklarında iki katılımcılarla doldurulmaktadır.

haysiyet resimler

Bandın avantajları arasında "The Blair Witch Project: Yeni Bir Bölüm" eleştirmenler sıklıkla aktörün döküm denir. Proje üretiminde katılan tüm genç yetenekleri, alışılmadık kitlesi vardır. Sadece vampir "Alacakaranlık" ikincil bir rol gerçekleştirilen Velori Kerri, ünlü resimlerinde görülmektedir. Bu nedenle, ormanda diğer karakterler resim çalıştırmak hiçbir plan ve ilişkisel izlenimlerle izleyiciyi izlerken. Bu durumda, tüm aktörler gündelik sahnelerde doğru ve gerçekçi davranır ve kritik anlarda, profesyonellik yoksundur. Bu nedenle, filmde karakterler seyirci olmasa sempati açıkça sempati neden olur.

özet

genç kahramanlar katına çıktı ve onların çığlıkları güçlü iki kat duyulur: yeni "Cadılar" yazarları seyirci korkmaya çekebilecek bir insan. Tüm için, yeni filmi anlamlı finali yeni bilgi arayan, mitoloji uğursuz cadıları genişletir cevaplardan çok sorularla izleyiciyi getiriyor. Belki yazarlar üçleme Quadrilogy olma şansı bırakmak? Zaman gösterecek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.