MaliMuhasebe

Konut Dairesi organizasyonu için 1C.

konut ve toplumsal hizmetler ne kadar iyi organize çalışmaları ile ilgili olarak, doğrudan sahipleri ve kiracıların yaşam kalitesini etkiler. çalışanların görevleri konut ve toplumsal hizmetler dikkate evin, ücretleri hesaplanması, vergi muhasebe, vb çeşitli binaları alarak hizmetlerin temini ile ilgili birçok konuyu organize etmektir Şu anda, büyük ölçüde işlemlerin çoğu otomatik hale getirerek konut yönetimi alanında sorunların çözümünü kolaylaştırmak mümkündür.

Program "1C Enterprise 8: Kurumsal Yönetim Araçları" hızlı ve verimli bir şekilde kamu hizmetleri yönetmenizi sağlar. Bunun yardımıyla, bu kira hesaplama yürütmek için dikkate iskan ve toplumsal hizmetler çeşitli yönlerini alarak ilişkili süreçlerin bir dizi otomatik hale getirmek mümkündür, sayım çeşitli hizmetlerin ödeme ve çok daha fazlası için araçlar.

Olasılıklar bu ürün şunlardır:

- kayıtlar hesapları ve yaratarak sistemi ile bilgi hakkında tüm işgalcilere;

- Pasaport kaydı;

- Farklı memuriyet çalışanların muhasebe maaşları;

- Muhasebe ve vergi hesaplama programları;

- Yasal ve podomovoy kamu hizmetleri;

- için ödemelerin hesaplanması iskan ve toplumsal hizmetler ;

- yürütme raporları;

- borçlu ve daha fazlası ile çalışır.

Kira hesaplama

bu program kira içeren avantajları arasında, şarj olan şimdiki tarifeler uyarınca, otomatik olarak yapılır.

daire için ödeme hesaplanması hakkında gerekli tüm bilgiler el kitabı konsantre olduğu "Hesaplar". Kolay Seti aşağıdaki dizinleri: "kurallar Türleri" ve "tarifelerin Türleri", suçlamaların hesaplama sadece sabit fiyatla değil, aynı zamanda dikkate tüketim standartlarını atılmasına olanak tanır. Ayrıca programda herhangi tarihten itibaren hizmet değerindeki değişim olasılığı vardır. Belgenin "Sayaç okuma" izin verir hesaplama ihbarları üzerine temeli okumaları çeşitli metre.

Sezgisel arayüz kategorisi "faydaları tipleri, çalışan programları hızlı ve kolay bir yarar çeşitli yapılandırmasına izin verir.

Çoğu zaman, konut ve toplumsal hizmetler planı için ödeme hesaplama işlemi yeniden hesaplama ihtiyacını içerir. Bu ihtiyaç bir dairenin kiracı geçici olmaması durumunda ortaya veya hizmet kiracılara sağlandığı takdirde, tamamen yeterli kalite veya eksik ait değildir olabilir. Aynı zamanda önceki dönemlerin hizmetler için tarife değişikliği durumunda tüm kiracılar için kira olası yeniden hesaplama olduğunu.

belgeler Atama'yı 'veya' Yeniden hesaplama kalitesini" kullanarak programa Dönüşüm. İlk belge tarifelerinde artış ya da azalma durumunda daha erken ödenen dönem için ücret tutarı, yeniden hesaplamak için kullanılır, kişisel hesabına veri yanı sıra tüketim standartları. İkinci belge, servis eksikliği, veya kalitesinde bir azalma ile ilişkili tahsis kullanılır.

Ayrıca, program, 1C programları önemli ölçüde borçlularla işi kolaylaştırabilir. borçluların kaydını sağlamak için belge sayesinde, onların durumlarda statüsündeki değişiklik, hesaplama ve para cezaları tahakkuk, çalışmak Kira borçları çok daha kolay hale gelir.

Bundan başka, bu ürünün 1C ile muhasebe gerçekleştirebilir. kamu hizmetleri ile herhangi işlemler şu anlama gelir: nakit, banka, hesap malzemeleri döviz ile çalışan ve hizmetleri ve çok daha fazlası, yapılabilir kullanarak çözümler konut ve toplumsal hizmetler için 1C 8.

Böylece, önemli ölçüde ödeme ve tahakkuklar doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak, hem de çalışanların zaman tasarrufu için, süreçlerin en kolaylaştırabilirsiniz yardımcı programları yönetmek için 1C yazılım ürününün kullanılması.

": Kurumsal 8. Yönetim Utilities 1C" çevrimiçi mağaza 1C Pazar, sen satın alabilirsiniz. iskan ve toplumsal hizmetler için 1c fiyat lisanslı ürünün kalitesi ve işlevselliği ile tamamen uyumludur ve oldukça uygun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.