Sanat ve EğlenceLiteratür

Çağdaş Romance. Rus Çağdaş Romantizm

Kitaplar - inanılmaz bir şey. Kapağı açın ve renkli karakterler, ilginç olaylar, canlı tasarımlar yaşadığı başka bir dünya var. Ya beni memnun literatürün tüm asik, yüzyılların değişiklikle, aynı zamanda dönüşüm, büyüyen, değişiyor olması.

romantik hikayeler gelince, o zaman, belki de akşam veya seri "Modern Romantizm" dan kitaplar çevrili ve yazar sorulan kimin entrika keyfini kavurucu yaz günü güzel bir serin daha iyi bir şey yoktur. Böyle Dzhudit Maknot, Dzhoanna Lengton, Bertris Küçük, Ekaterina Vilmont ve diğerleri gibi yazarlar tarafından işin bu tarz.

Tür romantizm

türlerinin belki birini - hikaye Aşk edebi eserler, ilham perisi yazar asla terk etmeyeceğini olarak, sonsuza çalışabilecekleri. Çevremizdeki onca güzellikle sonra sebebiyle ihale duygularına! Yazarlar onları çevreleyen yaşamdan ilham. iki kişi, potansiyel severler, duyguları, duygular ve ilişkiler - ortasında. yazarın kaderinin bir ışık elinizle kahramanlar, denemeler ve acil hayati hattı için hazırlar. Ama karakterler ustaca tüm engelleri aşmak zorunda, zor bir durumla başa çıkmak ve birlikte kalın.

Modern kısa aşk romanları daha iyi ve parlak bir gelecek için onların ölümsüz çabası ile ayırt edilir. Onlar hayal ve fanteziler ülkesinde okuyucu için yeni ufuklar açılmaktadır. Böyle kitaplar böyle bir dedektif ya da esrarlı gibi bir anlam taşımaz, çünkü kolayca algılanmaktadır. Romanda, bütün ayrıntıları ile tanıdık okuyucu, böylece düşünme üzerinde enerji harcamak gerekmez. Bu sayede yazar tarafından önerilen daha derin bir hikaye, gerçekleştirilmesini mümkün kılmaktadır.

Bir kadının "doğa" ile kitap üzerinde Moda

Romantizm - En popüler edebi türlerin biri. değil diğer yönlerde çalışmaların Bu yüksek sayı. Kalbin maceralarını Hikayeleri gibi diğer alt türler içine nüfuz edebilir bilim kurgu, mistisizm, fantazi.

ihale duygular İngiliz ile yazma tarihin geleneğini başlatılan Dzheyn Ostin erken uzak 1800 yılında. devrilmiş literatürün rakipsiz Sn Darcy ve Elizabeth Bennet büyüleyici dünya ile romanı "Aşk ve Gurur" sonra. İlk yüce öykülerden biri şimdiye kadar okunur. Fakat modern aşk hikayeleri okuyucu şaşırtabilir!

çevrimiçi kütüphane

Giderek daha az gerekli otobüs duraklarında ve gerçek bir kitabın elinde tutulur insanların parklarda, içinde, otobüsler görmek için. Tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve telefonlar gerçek kağıt sayfalarını yerini almıştır. Online, ucuz, rahat ve şık okuyun. İnternette kitap ve hatta değerlendirmesi tahmini eleştirmenler ve değerlendirme okuyucuları olarak çalışıyor olan bir kütüphane de bulunmaktadır.

tek kullanımlık kitapların sorunu

Tabii ki, hatta ortalama okuyucu binde tek çıkış ürünü tekrar okumak isteyeceksiniz bilir. Çağdaş Romantik, genellikle içeriğinde sığ ve karakterlerin doğa, diğer kitaplardan düşülen hangi kesinlikle öngörülebilir, çok sahne olduğunu. Onlar başarısız, sıradan konuları espriler, dilin ses uyumu basmayın. Ama kim her kitap hayal gücünü harekete ve kıskançlık kahraman yapmak gerektiğini söyledi? Modern kısa aşk hikayeleri genellikle bir gecede yuttu. Yine de endişe ve iyi bir izlenim geride bırakmak.

çoğunluğu kadın, aynı zamanda insanlığın güzel yarısı için yazma - Bugünün aşk romanları yazarları. Bazıları şaheserler yaratır. Bir gece Romantizm - Tam olarak faaliyet Dzhudit Maknot bir küre değil. O, 17'den fazla aşk romanları yazarı uzak kırmak imkansız olduğunu yazıyor. Çalışmaları "Mükemmellik" tüm olası derecelendirme açtı. Romanda ana karakteri Julia bir papazın bakıcı kızı kader tehlikeli bir katil Zach getiriyor. Suçlu onu günlerini geçiriyor, kız kaçırır ve aşık olur. Julia onu geri hareket ettirilir. Zack onun gitmesine izin vermiş, o onu ihanet ve polisle işbirliği yapmaya başlar. Bu arada, bu suçsuz cinayetle suçlandı Zack, bilinmektedir. O favori affetmeyi mümkün olacak mı? Bir roman okursanız, onları.

"Cennet" - okunmalı Dzhudit Maknot eserleri, bir başka. Bu roman kahraman nedeniyle bir önyargı düşmesini vardı. Ama yıllar geçiyor ve onlar yine birbirlerini bulmak.

Aşağıdaki eserlerle temsil Modern aşk romanları kategorisinde gibi:

 • "Hassasiyet zaferi."
 • "Arzuları Savaşı."
 • "Fotoğraf Sanatı".
 • "Hatırlıyor musunuz".
 • "Gece sesler."
 • "Her soluk."
 • "Nihayet bir arada."

yurtdışında en çok okunan haberler

Kitaplar Çağdaş Romance - bu sadece bir eğlence değil, aynı zamanda yaratıcılık geliştirmek. roman oku - hatta duyguları geliştirmek anlamına gelir.

Okuduktan değer bu tür, en popüler çağdaş eserler:

 • "Bugünü" Meri Kammings.
 • "Bin cezbedici" Helen Bianchin.
 • "Beni bırakma," DenizY Alister.
 • "Twisted Tutku" Zhaklin Berd.
 • "Yaz aylarında bir gün" Karen Robards.

İçiniz rahat bu hikayeleri sıkılmış yapmazlar.

Rus kadın düzyazı

Rusya güvenle yaratıcı bir alan yakalar. Tolstoy, Puşkin ve Lermontov yeni isimlerin vatan olarak. yabancı olanlardan daha düşük hiçbir şekilde Rus Çağdaş Romance. Bu türün yazarları arasında büyük seyirci İnanç ve Marina Vorobey Svetlana Lubenets Olga Malinin vardır Irina Volchok ve diğerleri. başyapıtlarından bir rol modeli haline gelmiştir - kadın yazarların cephanelik.

Basit hikayeler, renkli karakterler, büyüleyici olay kitaplara başarıyı getirdi. Hiçbir az popüler orijinal kaynağa daha vardır çekim film ve TV dizisi yerli ürünlerin nedenleri üzerinde. Modern Rus aşk hikayesi küresel gider.

Bu türün en popüler Rus yazarlar:

 • , Tesadüfen, çekildi Elena Zharinova, "irade altında Evlilik".
 • "Iyi kız için Tuzaklar", Iriny Volchok "unbribable ait Hayattan", "Litho rüzgarlı".
 • "Yasak meyve" Gençlik için Romanlar, Faith ve Mariny Vorobey "bahar, Bir gün".
 • Beklenmedik finali "Tili-tili-hamur!" Svetlana Lubenets ile yapın.
 • "Bebek Dasha" Olga Malinin.

Bu romanların her biri okunmaya değer. Onlar aşk ve macera harika dünyasına sizi içine çekecek.

ev hanımları için erotik Not

Çağdaş Romantizm uzak erotik sahnelerden çekinmez. Nedeniyle samimi anlara yazarlar sadece entrika zam yapmaması, aynı zamanda hayranları çekmek "sayfalarında Sex." Bu durumda, örneğin, bir skandal yeni E.L. Dzheyms olan "gri 50 gölgeler." Bu ürün içinde yer alır gurur beğenilme "çağdaş romantizm öğrenciler hakkında ve öğrenciler için."

Inconspicuous Ana Stil ve utangaç öğrenci, yanlışlıkla çekici, gizemli ve pis zengin Christian Gray ile bir araya geldi. Ve böylece Anormal zevkler Gri bir aşk pratikte bir kıza yeni dünyaya göstermek ... başladı. kitap sadece nedeniyle bu bilginin yeni ufuklar açar gerçeğine artık okumaya değer.

Ayrıca, yukarıda belirtilmiş olan Romanlar, açık sahneler içeriyor. Rus kamu aşk-erotik eserlerin türe yabancı değil.

klişe roman

iki yüz yılı aşkın bir romantik eğim, ama yazarlar ile Edebiyat, hepsi bir arada olarak, onlar klişe altında eserlerini yazmak. Öğrencilerin, sıradan işçiler hakkında Modern aşk romanları, iş adamı bir şey paylaşmak - Ana karakterler. Genellikle gururlu karakter ve serin, garip, uzak erkekle hoş ve nazik bir kızdır. kitap hatırla Stefani Mayer ve onun Izabellu Svon ve Edvarda Kalena ... Bayan Steele ve Bay Grey ile aynı durum - "grinin 50 tonları" kahramanları Böyle karakterlere okuyucuyu alışık olduğundan Yazarlar çok sert, uzak iyidir zamanki görüntüler, diğerine geçmek için.

okuyan herkes, daima önceden televizyon izlerken olanların bir adım olacaktır. Kitap, kendi görüşünü oluşturur beyin çalışmaları, bilinç ve hayal derinliğini kontrol yapar. sevmek - Ya romantizm - onlar herkesin hayatındaki en önemli şey ilgi heyecanlandırmak, çünkü istisna değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.