SağlıkTıp

Kokulu limon yağı. Tıbbi özellikleri ve uygulamaları

Giderek, biz tükenmez şifa ve doğanın restoratif gücünün katılmak ve bu güçlerin kendi içinde saklanan doğal hazırlıkları ve maddelere dikkat edin. kompozisyon yararlı esansiyel yağlar ve meyve asitlerini içeren bitkiler insan vücudu üzerinde derin şifa etkisi ve resmi ve alternatif tıpta uzun süre kullanımlarının bu özellik vardır. Limon uçucu yağ phytoncids flavonoidler, meyve asitleri, bir dezenfektan, vücut hücreleri üzerinde onarıcı, antibakteriyel, indirgeyici etkilere sahiptir ester bileşikleri - yararlı maddelerin geniş bir yelpazede içerir. Meyve asitleri, böylece, yağ dokuları ayırmak için mükemmel bir doğal araçlardır etkili kilo azaltır.

Limon yağı vücudun birçok işlevsel sistemler üzerinde yararlı bir etkiye sahiptir. o, kan kolesterol düzeylerini düşürür, kan ince yardımcı olur ve damar duvarlarını güçlendirmek gibi gemiler için yararlıdır. Esansiyel yağ - İyi bir profilaktik ajan böylece ateroskleroz riskini azaltır sklerotik plakların oluşumunu önlemek için koroner kalp hastalığı. o deride ve hatta bitkinin cenin kesiminde değerli maddelerin çok sayıda olduğu için, diyetisyenler deriyle bir limon yemeyi tavsiye, tesadüf değil.

o Tüm sindirim sistemi normalleştirir toksinler, yağlı mevduat bağırsakları temizlemek için iyi bir yoldur ve bağışıklık sistemini güçlendirir, çünkü limon yağı, normal ve azaltılmış asidite de mide ve bağırsaklar için faydalıdır.

Mükemmel bakterisidal ve antiseptik yağ mülkiyet soğuk algınlığı ve viral enfeksiyonların tedavisinde geniş kullanım imkanı sağlar. İlacın birkaç damla suya ilave edilir ve yapmak olan soğuk ile teneffüs boğaz ağrısı.

Yaygın limon esansiyel yağı günlük yaşamda kozmetik, aromaterapi kullanılır.

Kozmetik olarak aktif ilacın bir ağartıcı, dezenfekte edici ve akne ve bakımı için yağlı cilt sorununun tedavisi için indirgeme maddesi olarak takdir edilmiş yağlı kafa derisi ve sebore tedavisi. Kurutulmuş, anti-enflamatuar ve antiseptik yağı özelliği, deri üzerinde iyice enflamatuar ve püstüler oluşumları çeşitli kendini gösterir. Cildi beyazlatmak, yüzüne limon suyu kullanmak, vasküler ağ kurtulmak, sorunlu bölgeler üzerinde parlaklık kaldırın. İstenilen kozmetik etkiyi elde etmek için, bir nemlendirici yüz kremi biraz yağ eklemek veya bunların bileşimi iki veya kokulu ürünün üç damla eklenmesiyle bir maske yapın.

Yaygın temizlik nedeniyle meydana gelir ve bağırsak fonksiyonunu normale bu vitamin açısından zengin meyve ve kilo kaybı rolü ile bilinir. kilo kaybı için Limon suyu konsantre formda kullanılır ve su ile seyrelterek ve biraz bal ekleyin değildir. Bu içecek, günde 2-3 kez açlık gün içinde veya yemeklerden sonra almaya iyidir.

Mansiyon-psiko duygusal ve biyoenerjik yağın etkisi yapılmalıdır. güçlü bir koku Uçucu temel maddeler, insanın, duygusal ve psikolojik bir derecede güçlü bir etkisi vardır. aromolampu içine sıkışmış 10 metrekare başına petrol, 10 damla, uyku geliştirir, gerginlik ve stresi rahatlatmak mikropların havayı temizlemek ve ilacın 2-3 damla aromomedalona giyen bağışıklık sistemini geliştirir performansı uyarır, odaklama ve sadece vücudun genel durumunu iyileştirir.

ağızdan alındığında Ancak, limon yağı ya da tıbbi amaçlar için kendi suyu kullanımı da özellikle, bir konsantre formda olamaz, ve kullanımdan önce bir uzman ile danışma engellemez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.