MaliKredi

Kötü kredi geçmişi - Bu Karar nedir?

Yani, kredi aldı. Having bir bankada, diğer yöne gittiğimizden reddedilmiş, ama orada başarısız oldu. Sorun nedir? Bu gibi görünüyor ve sahip olduğunuz gelir kanıtı ve gerekli miktar deşarj bulutların ötesinde değildir ederim. Kötü bir kredi geçmişi var Kişiler en çok karşılaşmak benzer sorunlar. Ne anlama geliyor? Çok basit: hayatında bir noktada, sen kredi veya rutin gözaltına katkıları ödemeyi reddetti.

Bankalar için müşterinin kredi geçmişi en önemli kriterlerden biridir. Negatif itibar düzeltmek için sorumsuz bir borçlu olarak kendilerini kurduk Ve eğer zor olacaktır. Banka sözleşme ihlal yatkın olan kişilerle işbirliği yapmakla ilgilenmiyorum çünkü. Aslında, onlar için hayat şartları çok az veya hiç değeri yoktur. Çok daha önemlisi, ne kadar güvenilir borçlu kendini gösteriyor.

Kötü bir kredi geçmişi nasıl? Bu katkıda bulunabilir çok hastalık vardır:

  • Kredinin tamamı dönüşsüz (bu en ciddi ihlali olduğunu ve gelecekte olumlu bir kredi kararı sayılmaz).
  • 5 ila 35 gün veya daha fazla (çekim gücü ihlali ortalama) arasında değişen bir süre için birden çok gecikme ödemeler.
  • ödemek için tek başarısızlık 5 gün daha azdır.

İkinci nokta, böyle bir ihlal sayılmaz gibidir. Oldukça borçlu ödeme tarihine karşı para oluşturan yaygın bir durumdur ve bunlar sadece banka ulaşmak için doğru zamanı zamanım yok. Neredeyse hiç kimse öder küçük şeylere odaklanın. Eğer düzenli, mükemmel kredi geçmişi az 5 günlük bir gecikme denilen edilemez. Ancak, çoğu banka ret ciddi nedenleri görmezsiniz.

Ödemeler 35 beş günlük bir süre temerrüde düşmüş ise - bu kötü kredi tarihidir. borç öyle ya da ödendi Ancak, banka ardından yeni kredi tescili için başvurunuzu onay verebilir.

Geçmişte genel olarak kredi fonları ödemedim aynı Müşteriler, hatta bankalar tarafından kabul edilmez - anında reddetti olsun.

Ancak, kötü bir kredi geçmişi bankaya borcunu ödemek için iyi niyetle her zaman bir kişi olabilir. elde fonlara Engeller dava, olabilir nafaka bir komşu borç olarak, hatta böyle bir önemsememek.

Nasıl durumu düzeltmek için?

Birçok sen nereye, ilgilenen kötü kredi geçmişine sahip bir kredi almak. olasılıklar, bulunan tabii ki, mümkün olan. Ancak, sen resmi kurumları ile işbirliği yapmak mümkün olacak olası değildir. Ve ödemek zorunda kalacak. Nedenle (onu geliştirmek için, daha doğrusu ya) kredi geçmişinizi düzeltme hakkında düşünmek daha iyidir.

  • bir banka şubesine ve krediniz için tutum değiştirdi şu anda sorumlu hale Mevcut kanıtlar ziyaret edin. Örneğin, son birkaç yıl içinde modern muhtelif faturaları teyit deyimi (yardımcı programları, vb. N.) gösterebilir. büyük bir artı yüksek ve düzenli gelir ödeme doğrulayan belgelerin bulunmasıdır.
  • olmayan nedenlerini açıklar borç (sebepler sana bağımlı değildir ve hastalığın iş yerinde azaltma, ücretlerin ödenmemesi, vb. N. ile ilişkili bulunmuştur varsa) ödünç.
  • sadakatinden başka kanıtı bankası açık hale gelebilir mevduat hesapları (1 yıl).

kötü kredi geçmişi olan nakit kredi, ancak, özel hizmetlerde alabilir bir kural olarak, böyle bir zevk fahiş faiz ödemelerini ödemek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.