Sanat ve EğlenceSanat

Samara Sirk: açıklaması, adres, ziyaretçi yorumları

Samara Devlet Sirki Olega Popova geçmişi Daha sonra elverişli Volga Nehri kıyısına bulunur yaptığı bina inşa edildi Ağustos 1969 yılında başladı. Samara Sirk sadece vatandaşları imzalamak Adresi, Bunu metro ile oraya bir sokak Molodogvardeyskaya, 220. şudur: "Alabinskaya" ve durdurma "Russian." genellikle fark olduğu gibi biletleri önceden satın alınmalıdır. Çalışma modu - 10:00 c günlük 19:00.

Samara Devlet Sirki: Açıklama

sirk görünümü, hem de zamanın mimari, diğer büyük şehirlerde kendi muadilleri farksız. Bina kendisi yuvarlatılmış bir şekle sahiptir ve hatırlatmaktadır bir uçan daire. İçinde yerel ve gezi tarafından grupların muhteşem manzarası olan bir arenadır.

sirk adı en güneşli ve neşeli palyaço gibi tüm bilinen ünlü aktör Oleg Popov, sayesinde kazanmıştır.

performanslarının programı

Yukarıda açıklanan edilecektir Samara Sirk, her zaman ilginç programlar ve heyecan verici numaralar için ünlü olmuştur. Eğitimli hayvanlar, palyaçolar, jimnastikçiler, hokkabazlar, akrobatlar - tüm odalar çekti sadece çocuklar değil aynı zamanda yetişkinlere göre eşcinsel bayram olarak yürütülmektedir. Bu misafirler için büyük bir avantaj mola herkes sırasında doğrudan sirkte çeşitli hayvanlarla resim çekmek olmasıdır aynı zamanda. arenada ünlü sirk hanedanı Filatov sanatçılar duruyordu. Onlar seyirci Moskova yönetim çalışmış onun yeni projeyi sundu.

Samara sirkte temsil için böyle develer, as, nosuh oklu kirpiler, pelikanlar gibi birçok egzotik hayvanlar getirildi. Program yöneticileri dahil numaralar bale, sirk göstermek ve tüm eylem lazer ve ışık tasarımı eşlik ediyor. Seyirciler, yanılsama cazibe "büyücülerin Family" komik numarası "büyük üst altında Örümcek Adam ve Süpermen köpek" kahkaha gözlük zevk inanılmaz süslemeler aerialists hayran olabilir.

özel oda

Özellikle etkilendim izleyici bilinen bıraktı, ama bir bisikletle favori numara hokkabazlık, yanı sıra renkli komik yaramaz köpek tüm. Program ayrıca Sabun köpüğü ve 15 yırtıcı dahil edildiği en nefes kesici cazibe "Ayı Sirki" gösterisi içerir.

Nadezhda Skvirskaya - deneyimli bir eğitmen - benzersiz bir sayı sundu "Beyaz Afrika aslanları." izleyiciler de akrobasi dizginleri binmek bekliyoruz virtüöz sanatçıların eğitimli midilli güç cambazı, hava trapezini bir dizi performans gütaperka jimnastikçi üçlüsü, çevik ve çok daha ilginç yürüyüşe pamuk ipliğine. Bütün Gösteri sırasında seyirciler kahkaha ve pozitif "Mikos" palyaço üçlüsü ile suçlandı. Bu fark edilmeyebilir ve vermedi seyirci palyaço ikilisi "PIK-NIK" verdi uzun zamandır beklenen eğlenceli.

"Scheherazade Düşler"

Samara da sirk onun izleyiciler büyülü ve gizemli masalı vermeyi başardı "Scheherazade Hayaller." Büyük üst altından Hovering, dünyaca ünlü sanatçıların misafirlerimize internetsiz Bir ip üzerinde inanılmaz tehlikeli akrobasi yardımıyla oryantal masal gibi unutulmaz akrobatik jimnastik ve pas çalışmaları söylediler.

Afrika aslanı, leopar, jaguar ve puma: Tabii ki, fikir, zarif hayvanların katılımı olmadan değildi. Bu temsil seyirci hoş bir anı kalplerinde bıraktı ve bir peri masalında büyü ve inanç duygusu verdi.

"Rüyalar" konulu Kaleci görünümü

Bu görüşe vardı seyirci, tehlikeli stunts zaman kendi hayran yorum ve ne kadar endişeli sanatçılar için ilgili hikayeler paylaştı. Sanatçılar olarak onlar sevdim ve onlar merakla bekleniyor hayvanların dilini, söz değil, komik sayılar güldü. Bu görüşü özetlersek, bunu sirk tüm hayranlarını ziyaret edin ve oryantal hikayeleri taze bir göz atmak gerektiğini kesin olarak söyleyebiliriz.

nostalji

izleyiciler üzerindeki kalıcı olumlu izlenim denilen Samara sirk programı bıraktı "Sovyet sirk." ay boyunca misafir onur ve ulusal sanatçılar, yetenek çevrilmesini. Program tüm eski sirk okulu ve bütün Rus şehirleri toplamak edebiliyoruz odaları dahil.

Burada Sanatının ve beceriyle zor Dublörler "Kuban Kazakları" gösterdiklerini; Bütün rebyatnyu becerilerini bulaşmış ve hatta yüksek tel gibi kendini denemek için onları sağladı Mednikova yürüyüşe.

Shpentik Teyze mozia misafirlerine zeka ve sonsuz espriler hasret. Igor Stein, akıllı eğitimli köpeklerle Alexander Valiev ve aerialist Roma Gudalov büyük üst altında performans inanılmaz stunts - büyücü büyücü: ayrıca katıldı.

Tabii ki, sirk hayvanlarının olmadan olamaz. Bu nedenle, program akıllı maymun ipe karmaşık numaralar yapan ve hatta bir midilli ve bu domuzu sürme cazibe "Jungle", dahil oldu. Değil ciddi timsah ve piton etkileyici boyutları vardı aralarında egzotik hayvanlar, olmadan.

Ne yakın geleceği yapar

Şu anda, sirk onun izleyicileri hayvanların yer aldığı sayılarla doldurulmuş bir başka heyecan verici bir program tanıtmak için hazırlanıyor. Burada, sirkte yaklaşık üç metrelik bir artış domuz, at, inek, kaz, koyun ve hatta büyük ayı göreceksiniz. Bu program "Farm Frenzy" olarak adlandırılan, ve bunun tek nedeni! Bütün hayvanlar becerilerini ve yaşam Farm Frenzy gösterecektir. kunduz - Ve misafirler yaramaz nehir misafirler gelmesi bekleniyor. Bu bir fikir olurdu!

şaşırtıcı Müzesi

Sirk - Eğer inanılmaz hileler hayran yürekten gülebilirler çocuklar ve yetişkinler için bir favori yeri, inanılmaz egzotik hayvanlar bakıp bu hoş ve kullanışlı bir eğlence keyfini.

Ama ünlü Samara Circus sadece görüşlerini Oleg Popov adında. binada bulunan gerçek müze. Onun koleksiyonundaki fotoğrafları ve imzalı ünlülerin portreleri yanı sıra tüm eski afişler "palyaçolar vardır" ünlü resim gibi sergiler vardır. Müze ayrıca sirk faaliyetleri tarihine tanıklık ve orada bir koleksiyon görebilirsiniz belgeleri içeren kostümleri sanatçıların.

müze Samara gibi inşa diğer Rus sirk sahaları, söz unutmadı. yaklaşık on bir var - Novosibirsk, Voronej, Cherepovets, Ufa, Donetsk, Bryansk, Perm ve diğer kentlerde. sirk Oleg Popov onuruna adlandırılmıştır yana, yönetim balmumu dökme bir heykel, dikkate değer aktör bir kopyasını, büyük palyaço makyaj odalarının müzede yeniden oluşturmak ve içinde yer verdi. Oleg Popov, bütün ekose kapağı tarafından sevilen, müzenin fikri üzerine geldi ve onların sahne sadece bir kısmını işletmek için uzattı, ama aynı zamanda tanınmış. Samara Circus Müzesi, 2007 yılında kurumun 100. yıl dönümü kutlama açıldı. Tüm misafirler mobil sirk çadırı ve bu güne kadar onların performansları ile başlayan masal dünyasına muhteşem bir yolculuk keyfini çıkarın.

büfe

Kısa bir süre önce binada snack bar vardı. İşte zengin çeşitler olduğunu - sandviçler, kekler, içecekler ve tatlılar. Fiyatlar çok uygun. hızlı hizmet. Garson - neşeli gülümseme ve tatlı sesiyle çok samimi kız.

Onlar haşlanmış meyve veya meyve suyu ile tatlı pasta büfe perde arasında bir aperatif keyfini çıkarın.

imar

uzun bitti olduğu gibi Şimdi Samara Sirki, fotoğrafları, binanın yeniden inşası için bekliyor makalede sunulmuştur. O 2012 yılında başlamış gerekiyordu, ama, belirsiz nedenlerle, sürekli ertelendi. sirk açılması tahmini tarihi takiben güncellenmiş bahar 2018 olduğunu. En önemlisi, bina çok modifiye planlı değil. En önemlisi, odak nedir - ama mimari özellikleri müdahale etmeden sırayla oda getirmek için, şu anda tamamen sağlam yapılar destekleme ve sadece güncellenmesi gerektiğini gibidir.

o Bu cephe güncellemek için planlanan 1800 yılları 2200 den koltuk sayısını edilir azaltarak gerektirecek gibi seyircinin kolaylık sağlamak için, salonda koltuk genişliğini arttırmak istendi, ancak bu fikir reddedilir. Vitray Sirk aşırı ısınmaya karşı yapıyı korumak için görev yapacak özel bir ızgara, korumak istiyoruz. Binanın kendisi parlak turuncu renkte boya karar verdi, ama bırakılır karar böyle parlak bir nokta çevreleyen mimari topluluk içine sığacak mümkün olacak anlamaya çalışıyor, sorgulamaya açıktır.

sirk çocuklar için sürmek ve diğer eğlence açmak için beklenen bir teras yer alacak önce. Ama her zamanki, su ve buz kapağı içerecektir zengin interaktif arenada gelen, tasarımcılar terk edilmesi gerekiyordu. Bunun nedeni, böyle bir girişim için 16 metrelik bir bodrum derinliği olmalıdır olmasıydı. o, yani temeli kazmak zorunda kalacak bina yeniden inşa etmek, çünkü neredeyse imkansızdır. Ama iddialı arzularını tasarımcılarının tüm ana binanın arkasında bulunan bir ofis binası, gelişimine yatırım başardık.

Birinci kat tamamen depolarda altında verilecek, ikinci - yaşayan hayvanlar için bir prova ve bir çocuk kafesi olacaktır. Üçüncü kat dans ve jimnastik salonları ev sahipliği yapacak. geçiş yoluyla gerçekleşecek idari kısmı ile binayı bağlayın. Birinci kat ADD yönetiminin günü, ikinci, dördüncü 60 otel odası ve odanın giyinme odaları almaya.

Sonuç olarak, yenileme hakkında tüm konuşma - bu sadece bir plandır, ancak sirk yönetimi, yürütme için umut kaybetmez. Bu arada, Samara Sirk Oleg Popov hala olağanüstü ve muhteşem odalar zenginleştiren, onların inanılmaz renkli performansları üzerindeki izleyicilerin sevdikleri bekliyor adını verdi.

Samara Sirk: yorumlar

sirk ziyaret eden herkes, onlar gerçekten programı sevdim demek. Bu odalar nefes kesen anlar açısından zengindir görmek için bir şey var, ilginçtir. Temelde her şey güzelce muhteşem gider. Hayvanlar besili, bakımlı edilir. Gerçekten önemli olduğu aşikardır. renkli kostümleri alışılmadık tüm aydınlık, sanatçılar,. Onların işçilik gıpta etmemek mümkün değil.

sözcüklerin ötesinde Duygular. Özellikle bütün gösterimi en üst düzeyde lazer ve ışık efektleri ve her zaman videooformlenie eşlik gerçeği gibi Misafirler.

Birçok kez daha orada gidip Konsey tesisi ziyaret için gereklidir, burada çocuk getirmek. Samara Sirk, ihtişamını ve büyüleyici göstermek ziyaretçi yorumları, kendi programı haberdardır herkesi seveceksiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.