ModaGiysi

Mayo "Milavitsa": aralığı ve yorumlar

Çoğu zaman, giysilerini toplayıp, onların ürünlerinin kalitesi olarak emin yabancı markalar, tercih ederim. Ancak, komşu ülkelerden çok marka, hoş sürpriz yapmak mümkün bulunması halinde. Aralarında - «Milavitsa» Belarus iç çamaşırı fabrikası.

O iç çamaşırı ve mayo "Milavitsa" görüldüğü gibi her yıl daha fazla kadın, bu şirketin ürünlerini tercih - makul fiyatlar değil, aynı zamanda kalite, konfor ve zarif güzelliği değil sadece.

Markanın Tarihçesi

"Milavitsa" fabrika bir yüzyıldan daha fazlasına sahiptir. işadamı Francois Tournier Minsk'te tuhafiye fabrika açtı zaman, 1908 kurucu tarihi olarak değerlendirilir.

Bir korse atış ürünleri dönüştürülmüştür 1970 yılında kadar devrimci ve Sovyet kez, üretim profili, birkaç kez değiştirildi.

1991 yılında, fabrika İtalyan şirketi "Iluna" (uzmanlaşmış lider hissedar oldu dikişsiz iç çamaşırı), ve fabrika kendisini "Milavitsa" (Venüs'ün antik Slav analog) adını değiştirdi. o kendi alanında liderlerinden biri haline gelmiştir birkaç yıl için güncellenmiş Belarus-İtalyan şirketi.

1995 yılından bu yana, marka ürünlerinin aralığında mayolar kapsar.

Ürünler «Milavitsa» BDT, aynı zamanda İngiltere, Almanya, Hollanda, BAE ve diğer birçok ülkede sadece ihraç etti. Büyük talep ve Rus pazarında da iç çamaşırı "Milavitsa" mayo. Ülke genelinde amiral gemisi mağaza açtı. yalnız Moskova'da, 40 daha fazla.

mayo koleksiyonu "Milavitsa" Yeni sezon

çabası içinde bir eğilim olması moda tasarımcıları, "Milavitsa" Her yıl dikkate bütün yeni fangled trendleri alarak iç çamaşırı ve mayo yeni bir koleksiyon temsil eder.

Yeni plaj sezonu, tasarımcılar moda tarzı ile klasik kombinasyonu üzerine odaklanmıştır. Koleksiyonun vurgulamak boyutları aralığı oldu. Çoğu model mayo farklı şekiller üzerinde harika görünüyor. DD veya daha yüksek bir fincan ile lüks sahibinin göğüs de en uygun sadece başarıyla takılar vurgulamak için, bir model bulmak mümkün olacak, ama.

gençlik ve modern klasik: yeni sezon mayo koleksiyonu 2 alanlara sahiptir. İlk hedef kitlesi - genç kızlar, çoğu modelde bu yüzden oldukça dürüst. İkinci eğilim için klasik tarzda mayo yükseltilmiş.

mayo rengi aralığı "Milavitsa" Tüm moda trendleri için bu sezon hesapları. çeşitler, mavi ve kırmızı renk tonları ve safir, leylak ve mercan renk baskı ile kumaşların şık bir kombinasyon düz bir model olarak bulunabilir arasında.

(Aşağıdaki resimde) Mayo "Milavitsa" Burada çeşitli tarzlarda dolu ve ayrı ve kaynaşmış bu koleksiyonu.

Ayrı mayo "Milavitsa"

Yeni yılda güneşlenmek isteyenler için, bu koleksiyon çok sayıda içeren ayrı mayo umut verici egzotik isimlerle. Bu tasarımlar, etnik desenler ve çiçek çiçek baskı, simüle hayvan derileri ile düz kumaş bir kombinasyonunu kullanmıştır. "Pin-Up" çizgisinde klasikleri Hürmet etmek beyaz Lekeli ince jarse kullanılır.

renk kombinasyonları ve sütyen ve külot desen çeşitliliği ile temsil mayo banyo beğeninize birleştirmek mümkün kılar. Bu özellik mayo ayrı toplanması, bu sezon tüm hatlar için geçerlidir.

"Zanzibar", "Arjantin", "Glamour", "Bali Flowers gibi satırlarda", "Meksika", "Hindistan cevizi Jungle" ve "Ekvator", en ayrı mayolar analog kaynaşmış var.

Kapalı mayo "Milavitsa"

plaj sezonu Hit bu yıl mayolar kapatılması oldukça ayrı devirmek oldu. Başlıca avantajı rakam kusurları ve doğru gizlemek için yeteneğidir. Ayrıca su aktiviteleri severler için geçerlidir.

kumaşların rengârenk boyama rağmen, romantik ruhuyla tasarlanan mayo "Milavitsa" kapalı şıklık ve dişiliği vurgulamak, çok kullanışlı ve pratiktir.

Tek parça bikini "Milavitsa"

Tek ve arasında seçim yapmak zor olanlar için One Piece mayoları, "Milavitsa" tasarımcıları geniş bir yelpazede sunan mayo tek parça bikini içinde.

mayonun Bu tip kaynaşık stil şekil özelliği ayarlama yeteneği ayrı modelleri uygun bir araya getirir.

Tek parça bikini "Milavitsa" bu yıl stilleri bodices, çeşitli kumaşlar ve uygun perdeliklerin düşünceli kombinasyonu memnun ettin. Standart olmayan bir figür ile bu kız sayesinde İdeal oranlarda sahibi olarak büyük bir şekilde onlara bakabilirsiniz.

Tankini "Milavitsa"

moda "Milavitsa" dan başka vahiy olmuştur tankini mayo. Geleneklere göre, model muhteşem bir damga-shirt ve plaj şort oluşmaktadır.

Tankini önerilen markası, en muhteşem büst kızlar için tasarlanmıştır. Başarılı renk kombinasyonları kolay bir plaj görüntüsü ve kılık şekil kusurları yaratacak mayo. üstleri basit ama şık stilleri, tişörtler başarıyla ense vurgulamak ve gevşek oturmasını devam.

Standart dışı şekiller için Mayo "Milavitsa"

Bu sezonun koleksiyonu çok büyük sayıda sunar , obez mayosu hem ayrı ayrı ve birleşik mayo, modellerin dizi var aralarında. marka tasarımcıları uzakta geleneksel tam renkli taşınmıştır - siyah ve moda renklerde bir büyük boy mayo "Milavitsa" yarattı.

Standart olmayan bir şekil için ideal bir model "Milavitsa" mayo kaynaştırılır. düzeltme için Zanzibar modelinde hem birleşik model "Glamour", hem de koyu kumaş zayıflama çeşitli ekler de, fonlar ile stilleri geliştirdi.

muhteşem formların sahipleri arasında mayolu en popüler modellerden biri de tankini olduğunu. Tasarımcılar tam bayanlara üst ve plaj pantolon yüksek dikim ve heykel etkisinden bu sezon tankini serbest kesim sunuyoruz.

Hala ayrı mayo tercih lezzetli formların sahipleri için, moda tasarımcıları düzeltici ekler ( "Arjantin" ve "Zanzibar" nin ayrı modeller) ile yüksek bel ve zarif perdeler, geniş bantlarda takviye sutyen, plaj şort ile biçimlerini yaratmıştır.

Yeni mayo "Milavitsa": yorumlar

tüketiciler arasında mayo "Milavitsa" yeni bir koleksiyon olumlu geribildirim neden oldu.

Modelin ana avantajları, uygun fiyatlarla ve kalitesinin yanı sıra, özenli tasarım, renk ve parlaklık tasarım kolaylık seçildi. nedeniyle sahipleri bol koynunda için büyük bardak ile modellerin hemen hemen her satırında varlığına olumlu geribildirim çok. göğüslü kızlar alçakgönüllülükle itme modeli apom memnun.

Ayrı artı tüketici görüş koleksiyonunda mayo tankini ve modelleri ayrı, farklı mayo üst ve alttan "toplamak" yeteneğidir.

Ayrıca, tüketiciler şevkle plaj aksesuarlarının çizgisini karşıladı mavi ve pembe renklerde renkli renkler tunik, elbise ve kazaklar sunulan bu koleksiyon.

50 yılı aşkın için Marka "Milavitsa" kalite veya tasarımda ya mayo oluşturulması, ünlü markaların ürünleri aşağı değildir uğraşan moda şirketi 20 yıl olmak üzere iç çamaşırı üretiminde liderlerinden biridir. Bu mayo "Milavitsa" in çok daha ucuz olan ve mevcut değilse insanlar, doğru ürünü tavsiye almak ve sipariş edebilirsiniz zincir mağazalar "Milavitsa" vardır neredeyse her şehirde olduğu gibi satın alınabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.