ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Kızılötesi ısıtıcılar: uzman ve alıcıların yorum

Kızılötesi ısıtıcılar - uzay ısıtma için tasarlanmış cihazlardır. Bugün, aktif ev ve sanayi sitelerinde insanlar tarafından ayarlayın. Öncelikle sahiplerinin onların iyi performans için bunları seçin. Bunlar diğer ısıtma cihazları ile eşit işe edebiliyoruz.

Isıtma doğrudan gerçekleşir odasında nesneleri. Sonuç olarak, hava kurumaz. Ancak potansiyel alıcılar korkutmak radyant ısıtıcılar ilgili birçok tartışmalı konular vardır. Bunlar potansiyel sağlık problemlerine (cilt kurutma, baş ağrısı, vb) ile ilişkilidir. tüm nüansları anlamak için, cihazların yukarıda bilinen türlerini düşünün ve üreticilerin ilgili yorumları bulmalıdır.

Uzun dalga ısıtıcılar

Birincisi, uzun dalga kızılötesi ısıtıcılar düşünün. Bunlardan Yorumlar endüstriyel uygulamalarda kullanmak insanlar arasında iyi. Modelin bir ayırt edici özelliği yüksek güç çağrılabilir. Bu durumda, olası ısıtma alanı oldukça geniştir. Piyasada var tavan birçok modellerdir ve duvar montajı. Isıtma elemanı olarak bunlar anodize paneli destekleyen.

Bu sınır frekansı 45 Hz 'de muhafaza edilir, güç kaynağı ağı 220 V'luk bir gerilim olarak hareket eder. Avantajı odanın oldukça hızlı ısıtma unutulmamalıdır. Uzun zamandır bir adam cihazı için tavsiye edilmez olun. boyut veriler kızıl ötesi ısıtıcılar paneller nedeniyle çok büyüktür. Böylece, bu aygıtları yüklemek bazı zorluklar vardır. fiyat için oldukça farklıdır. Piyasa 10 bin uzun dalga örneklerini sunuyor. ovuşturun.

insanlar karbon ısıtıcılar hakkında neler söylediğini?

Kızılötesi karbon ısıtıcılar geribildirimi pozitiftir. Bu tip en sık ev ihtiyaçları için satın alınır. tüketiciye avantajlar arasında üretim modelinde karbon fiber kullanmaz. Sonuç olarak, biz müşteriler için sadece bir tasarım çözümü olduğunu söyleyebiliriz. yapıldıkları Güç çok verimli değildir ve küçük yerleşimleri ısıtma için tasarlanmıştır. Isıtma elemanı olarak bunlar bir anodize panel vardır. Kural olarak, piyasa rafları ile bir karbon ısıtıcı bulabilirsiniz. Ancak, duvar bağlantı elemanları ile bir model seçmek mümkündür.

Karbon ısıtıcı ortalama gücü 48 Hz sınırlandırıcı bir frekans W yaklaşık 800. Uzay onlara 20 metrekarelik ısıtma. m. Elektrik ılımlılık modeli tüketilen ve çok masraflı değildir. Onlar oldukça pahalı olarak kabul edilir. Konvansiyonel modelleri alıcı çok daha ucuz mal olacak. 800 watt cihazı ele alırsak, onların fiyat 5500 ruble başlar.

Piyasada Seramik modelleri

Başka tür - kızılötesi seramik ısıtıcılar. onlar hakkında uzmanlar çeşitli Yorumlar. Bazı görsel çok çekici bu tür inanıyoruz. Ancak, kendi seramik üzerine - oldukça kırılgan malzemeden. Bu düşünceyle, onunla çok dikkatli olmalıdır. Uzmanlar söylediği gibi, tür kurmaya en uygun olan duvara ısıtıcılar veya tavana. Bu durumda standları daha tehlikeli ve nedeniyle düşme cihaza zarar verebilir. Eğer güç modelinin çeşitli alabilirsiniz.

Olarak güç kaynağı seviyede olmalıdır Akım şiddetinin belirlenmesi, 220 V'luk bir şebeke gerilimi ile birlikte kullanılır, yukarıdaki tipte tüketimi güç cihazı ile 4 A. geleneksel modeller farklılık göstermemektedir. Nispeten kızılötesi seramik ısıtıcılar karbon fiber meslektaşlarının daha nedeniyle ucuz, iyi eleştiriler var mal oldu. Ortalama olarak, onların fiyatları 3400 ruble başlar.

Avantajları ve gaz ısıtıcıları dezavantajları

Ev yorumlara Gaz kızılötesi ısıtıcılar olumlu hem de olumsuz vardır. Bu tür ana avantajı, büyük ısıtma alanı olarak kabul edilir. Isıtma elemanı olarak kullanılan gaz brülörü. ortalama Onun ısı çıkışı 1500 civarında watt olduğunu. Böylece, ideal olarak evsel ve sanayi ihtiyaçları için uygundur. Kullanılan yakıt propan veya bütan.

nihai basınç sisteminde 2 kPa'dır. kusurlarından biri yorum yakıtın yüksek maliyeti not edin. Bu durumda, gaz akış hızı oldukça önemlidir ve saat ısıtıcı ortalama 300 tüketir, koruma sistemi, bu cihazlarla donatılmıştır. Böylece devirme onlar korkmuyoruz. Hiçbir alev sensörleri bazı modellerde yüklenir. Hemen ateşlemeli piezo kullanılarak gerçekleştirilir. Kit üreticilerinin gaz silindiri yüklemek için çeşitli kutuları geçerlidir. Boyut olarak bu cihazlar oldukça büyüktür. Bu ortalama gibi birim, 6 kg ağırlığında. Buna ek olarak kit üreticisinin gaz silindiri hortum ve redüktör içerir. modeline Gaz fiyatları biraz pahalı mal oldu. 1500 W gücü ile piyasadaki Isıtıcı, sen 5400 ruble alabilirsiniz.

Kızılötesi ısıtıcılar "Bilyuks"

Yorumlar genellikle şirketin modellerinin güvenliği yüksek derecede raporu. Ortalama güç oranı 45 Hz sınırlayıcı bir frekans W yaklaşık 1300. Cihaz kullanılabilir ısıtıcılar 220 V sıralı başlatma fonksiyonu şebeke gerilimi ile desteklenmektedir. Nedeniyle onu odasına eşit ısındı edilebilir. Tüm seçim üç çalışma modu sundu. Bu nedenle, maksimum güç cihazı değişir. O 3800 ruble olarak şirketin ortalama modeli maliyeti.

ısıtıcılar Uden-S üzerinde Yorumlar

Popüler ve kızıl ötesi ısıtıcılar Uden-S duvar. Pozitif Bunlardan Yorumlar ve birçok modeller evde mükemmel uyar. sahip oldukları gücü sınırlamak çok yüksek değildir. Ancak, düşük güç tüketimi övünme edebiliyoruz. Ortalama ısıtma alanı 12 sq. m. Zemin montaj cihaz üreticisi sağlar. Ayrıca, tüm ısıtıcılar termostatlar ile donatılmıştır. Bu nedenle, bu temperatürün izlenmesinde ve düzenler. koruma sistemi aşırı ısınmasını da mevcuttur. eksiklikleri arasında zayıf su direnci unutulmamalıdır. Bu şirketin Nem modelleri korkuyorlar, bu yüzden cihazı kullanırken dikkatli olmalıdır. açık havada onları kesinlikle yasaktır ayarlamak için. şirketin 4500 ruble ortalama modeli değer.

modellerin Yorum "Ufo"

Biz zaten birçok infrared ısıtıcılar baktı, gerçek profesyoneller çok olumludur. Bu şirket aynı zamanda çok popüler olduğu düşünülen ve büyük talep bulunmaktadır edilir. tüm ürünlerinin ilk yüksek kalitede. ısıtma elemanları nadiren yıkmak böylece edilir. 50 Hz kesme frekansı W yaklaşık 1200 ortalama güç modelleri. Bu durumda, tahmin edilen ısıtma alanı 13 sq. m. Bütün iyi direnç ile onlara su için. koruma sistemi IP34 serisi vardır.

Ayrıca, bu kızılötesi ısıtıcılar uzmanları modeller ayrıca masaları ile donatılmıştır birçok firma için iyidir inceler. Sonuç olarak, kullanıcı uzaktan güç aygıtını kontrol edebilirsiniz. Standlar tesisatının çeşitli için kullanılabilir. mümkün olduğunca duvara ısıtıcıların montajı. Bu tam İçin Gerekli tüm ayrıntıları bulabilirsiniz. kusurlarından biri diğer üreticilerle kıyaslandığında yüksek fiyat unutulmamalıdır. yaklaşık 4700 ruble ortalama model "Ufo" mal olacak.

Cihaz "Ranvin" şirketi

Bunlar kızılötesi ısıtıcılar uzmanları oldukça yaygındır gözden geçirmektedir. Bunların çoğu olumlu ve birçok modelleri evrenselliği hakkında konuşmak. Yükleme cihazlar farklı odalarda olabilir. onlar korkmuyoruz iken nem arttırıldı. 1100 W ortalama güç oranı ve sınır frekansı - sadece 45 Hz.

Elektrik tüketim olarak uygun bulunmaktadır. Konsolun Çoğu model mevcut değildir. Emniyet sınıfı IP34 serisi üreticisi tarafından sağlanır. orada birlikte tespit cihazı için. En çok talep duvar modifikasyonudur. 4300 ruble bir alanda yukarıdaki firmalar ısıtıcıların ortasında durun.

Modeller marka "Balu"

Bu şirket, seramik gaz cihazlarının üretiminde en uzman. sahip oldukları Ortalama güç 140 watt olduğunu. Bu eşit 30 metrekarelik odası alanı ısıtmak için yeterlidir. m. Gaz yakıcı tüm modellerde mevcuttur. Bu cihazlar, propan ve bütan çalışır.

Saatte 350 g özel yakıt tüketimi. Maksimum gaz basıncı düzenlenen sistemi - 3 kPa. Tüm vücut oldukça güçlü ve eğilmeler korkmaz. kusurlarından biri silindir zayıf kilitleri dikkat edilmelidir. Bazı durumlarda kırılabilir, sonra da servis merkezine başvurmanız gerekir. Ortalama bir ısıtıcı modeli maliyeti olacak 5300 ruble olduğunu.

onlar "Neoklima" ısıtıcılar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yukarıda sözü edilen işletme ağırlıklı yarı endüstriyel modellerin üretimi yapan. Ortalama güç aygıtları 1200 W civarındadır ve maksimum frekans 55 Hz. Onlar iyi ev için uygundur. Tasarım gereği, tüketici uygun bir seçenek bulmak mümkün değildir. Ortalama ısıtma alanı 13 sq. m. Güç kaynağı üreticisi tarafından sağlanan birçok model 220 V'ye Ekonomi modunda bir gerilimle bir ağ gerçekleştirir.

Ayrıca infrared ısıtıcılar turbofunktsiey verileri kullanmak için bir fırsat sağlar. Yorumlar profesyonellerin bir kaç dakika için bir oda ısınmak olabileceğini göstermektedir. Delikli tamamen yapılmış çelik sac. Seri IP34 koruma sistemi. Binaların duvarları yalıtımı için özel bir mühür tarafından korunmaktadır. Yukarıdaki modelde 3400 ruble ortasında durun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.