Gıda ve içecekRestoran yorumlar

(Kırım) en iyi restoran nasıl seçilir

2014 yılında, Kırım Rusya ile yeniden bir araya geldi. Yaz aylarında, Rusya'nın farklı bölgelerinden binlerce insan Sivastopol görkemli şehirde dinlenmeye koştu. Restoran, kafe ve barlar sabahtan akşama kadar ziyaretçi çekmek. Bu makale Kırım'da dinlenme olacak olanlar için yararlı bilgiler sağlar. Biz Sebastopol bulunan en iyi restoranlar ve kafeler hakkında söyleyecektir. Bir not defteri alın ve adresini not edin.

"Başlat" - bir balık restoranı (Sivastopol)

Yüzünde bu binanın sıkıcı bir yeşil, "Cam" gibi görünüyor. Ama şeker paketi üzerinde karar vermeyin. İç mekan bir deniz tarzda yapılır. Duvarlarında direksiyonu jantlar, ağlar ve diğer balıkçılık özelliklerini süslüyor. masa ve sandalyeler yanı sıra, rahat kanepeler vardır. Menü - ayrı bir konu. balık yemekleri ve lezzetleri Böyle çeşitli Sivastopol barlar-restoranlar tüm övünebilir. "Barkas" çok olumlu değerlendirmeleri. Deneyebilirsin pike havyar tavada üzerine taze yakalanmış orkinos ve barbunya ile, salata tost.

Nerede restoran var: Sivastopol, Sanat Bay Street. Kaptan, yapı 2a. Hoşgeldin!

Art Cafe "Madam Shoko"

Eğer yemek için değil sadece istiyorsunuz, ama aynı zamanda dans etmek? Sonra bir oyuncu adı "Madam Shoko" ile bir sanat cafe ziyaret etmenizi öneririz. Her gün burada farklı türler ve yönleri müzik çalar. konuşmak yalnız olmak isteyenler için, rahat kanepeler sağladı. Barda serinletici içecekler ve lezzetli kokteyllerin tadını çıkarabilirler. kuruluşlar menü atıştırmalıklar, balık ve et yemekleri içerir.

Art Cafe cadde üzerindedir. Bolshaya Morskaya. 13a.

Bombey - rahat bir restoran (Sivastopol)

küçük ve görünüşte göze çarpmayan binada tasarımcılar Doğu'nun ince ve gizemli atmosferini yeniden başardı. Buraya gelmek, insanlar sorunları ve dış dünya unutun. Canlı müzik, loş aydınlatma, rahat mobilya - tüm rahatlama katkıda bulunur.

Ana salon 80-100 kişi kapasitelidir. Bu düğün, kurumsal partiler ve doğum günlerini barındırır. kutlama, çeşitli dekorasyonlar (balonlar, kurdeleler, çiçekler) türüne bağlı. Menü balık yemekleri çok. Yerel şef - tüm esnaf jack. O suşi, oryantal kokteylleri ve tatlılar ile iyi baş edebiliyor.

Bar ve restoran Adres: Ekim Devrimi Pr, vb 50. 2 TC'yi "Ahriar" zemin tırmanmaya gereklidir ...

Restoran "Balıkçı Hut"

koyuna bakan kıyıda - iki katlı bina Kırım'da en güzel yerlerinden birinde yer alır. Bu balık farklı türde pişirilir en lezzetli balık çorbası, hizmet vermektedir. Özellikle onların rakamları izliyor bayanlar için, küçük bölümlerini sağladı. şef Karadeniz lezzetli yemekleri hazırlar köpekbalıkları (dikenli dogfish), tekir, pisi balığı ve istavrit. Restoranın ziyaretçiler, kruton ile servis denemeye kokulu balık yushku değer. beyaz şarap Massandra'da bir bardak mükemmel tamamlayıcısı.

"Hat balıkçı", sahil Nazukin ile d. 33 yer almaktadır.

Restoran Bon Voyage

Bu için mükemmel bir seçenektir romantik bir tarih, dost buluşmalar ve aile kutlamaları. Ziyaretçi rafine dekor ve hizmet takdir edeceklerdir. Menü Avrupa ve mutfağın yemekleri içerir.

Restoranda lüks alkol ve meşrubat satan küçük bir bar vardır. şehrin gürültüsünden rahatlatacaktır yaz terasta kahve canlandırıcı bir fincan ve bir yemek hafif tatlı.

Ziyaretçiler sadece iyi bu kurumu bırakın ve hatta zaman zaman eleştiriler. Bon Voyage bir kez ziyaret edenler, orada tekrar gelmek emin olun.

Nerede restoran var: Sivastopol, Ekim Devrimi, vs., vs. 38 ...

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.