Ev ve AileGebelik

Hamilelik sırasında Lipa: En iyi yemek tarifleri, kullanışlı özellikleri ve kullanım özellikleri

Bu ıhlamur ise - tedavisinin halk yöntemlerine bağlı olanlar, soğuk algınlığının ilk belirtilerinin en iyi çare olup olmadığını biliyoruz. Herhangi bir eczaneden ile karşılaştırılamaz virüslere yönelik belirli süpürge, böbreklerde yerleşir demektir, bu bir olan ıhlamur bal ile. Ama nasıl hamilelik sırasında bir ıhlamur davranmasını? Bu bitki tıpta herhangi bir kontrendikasyonu var mıdır? Yani, ayrı ortak soğuktan, onunla bekleyen anne tedavi edebilir? Biz bilgiyle donanmış, onu anlamaya çalışacağız.

İçki, ama dikkatlice

Hamilelik sırasında Lipa Bu burun iltihabı, boğaz ağrısı veya bronşit tedavisinde en etkili ve güvenli maddeyi temsil eder. Ama uyuşturucu ve hamile bir kadının herhangi bir bitkisel bileşenini hem alırken ders bir kadın doğum uzmanı-jinekolog danışmak önce dikkatli olması gerekiyor.

Linden çiçeği, bal ile birleştiğinde mükemmel bir ilaçtır antiseptik eylemdir. tesisinde SARS, boğaz ağrısı veya grip durdurmak mümkün uçucu yağlar, C vitamini, flavonoidler, bir sürü. Çok güçlü antioksidan inflamasyon ilk belirtileri, hatta viral doğasını kazanmak. kireçtaşı parçası olan Karoten, çok ihtiyaç duyulan vitamin A üretiminde vücudu yardımcı

Linden yardımı

Lipa nedeniyle terletici ve ateş düşürücü eylem popüler hale gelmiştir. Çiçeklerinden demlenmiş çay, bağışıklık sistemini güçlendirmek ve metabolizmayı normalleştirir. birkaç hafta kireç oruca yapmak için Ancak, karaciğerden toksinlerin atılmasına mümkündür.

büyük bedeniyle meydana gelen değişiklikleri ve vücudun savunma genellikle zayıfladı, çünkü anne adayı, çok daha duyarlı soğuk algınlığı etmektir. Buna ek olarak, gebelik sırasında kullanılması tavsiye edilmez ilaçların listesi oldukça uzun bir tanesidir.

Bu kireç ağacını tedavi?

aile yolu tıpta kadın en iyisi olarak kabul etmek için veya minimal miktarlarda yani sadece yapabileceği ve hamilelik sırasında, bazı durumlarda, anlamak için yararlıdır ıhlamur gerekli dozajları değil:

  1. bunun dışında Çay - bu içki çok sağlıklı ve lezzetlidir. Bir antipiretik ve terletici (bu özellik zaten sadece yukarıda belirtilen edilmiştir) ve hatta hamile kadınlara uygulanabilir gibi.
  2. Buna ek olarak, gebelik sırasında kireç ile çay genellikle hamile kadınlarda görülür şişlik için bir çare olarak içilebilir.
  3. Bu içecek boğaz ağrısı, boğaz ağrısı ve stomatit mağlup olacak antibakteriyel özelliklere sahiptir. Sadece denilen bitkinin ağzınıza veya boğaz özü durulama gerekir. anne adayı bronşit veya zatürre ile hasta ise, kireç çayı ile tedavi edilebilir.

Hamilelik sırasında Handy ıhlamur gastrointestinal sistem, kan sulandırıcı ihlal durumlarında olmak ve gerekli oksijen ve hatta nevroz ile zenginleştirmek olacaktır.

siyah çay Herbal değiştirme

Nitekim, kireç ağacının kullanışlı özellikleri çok fazla, bu yüzden anne adaylarının geleneksel siyah çay kireç yerine büyük bir fırsat var. Böylece, bunlar bağışıklık sistemini güçlendirerek soğuk algınlığı salgını sırasında önleme bir harika, etkili ve ucuz araçlara sahip olacaktır.

Hamilelik sırasında kireç Yani Bu büyük bir yardım olur.

Bir soğuk ilk belirtileri hisseder olarak hamile bir kadının doğru davranış en kısa sürede, bir saat boyunca ıhlamur çayı iki bardak içiyor. virüsler üzerinde Yani hasta beyan savaşı. bir çay hazırlayın zor değildir. Kaynar suya bir bardak ıhlamur çiçek salkımına kaşık bir çift doldurup onbeş dakika demlenmeye gereklidir. Bu arada, günün geleceği anne, bu lezzetli içeceğin dört bardak içebilirsiniz inanılmaktadır. Bir ıhlamur çayı biraz bal yemeye eğer, sadece tıbbi özellikleri güçlendirecektir.

Kireç Çiçeği: lezzetli ve sağlıklı

böylece gerekli bekleyen anneler aynen ıhlamur olan çiçekleri olan iyileştirici etkisi. Onlar, soğuk, soğuk veya boğaz ağrısı ile vücudu aşındırmak tüm patojenleri yok etmek mümkün olduğuna.

Hamilelik sırasında Linden çiçekler genellikle şeklinde kullanılır:

  • çay - bağışıklık sistemini geliştirmek yapabiliyor, soğuk algınlığı semptomları (günde bardak önerilen sayıda - maksimum dört), sakinleştirici bir etkisi vardır kaldırır;
  • et suyu - o gastrointestinal sistem işleyişi üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir, şişme kaldıracaktır. bu şekilde hazırlanması: kireç çiçek, bir yemek kaşığı kaynar su bir bardak döküldü. kısık ateşte 10 dakika boyunca inkübe edin. ilaçların hazırlanması, küçük kısımlar halinde süzün ve içecek. hamile kadınlar günde en fazla yarım litreden kullanmak için önerilir;

  • infüzyon - bu (örneğin, stomatit) Ağız boşluğunda bazı sorun olması durumunda yardımcı olabilir ve boğazında rahatsız edici bir his. aşağıdaki gibi hazırlayın: ıhlamur çiçeği, kurutulmuş yapraklar sunar - üç yemek kaşığı - ve kaynar su 400 ml dökün. Karıştırın ve yaklaşık iki saat boyunca (bir termos içinde tercih edilir) bekletilir. suşu bu infüzyon sonra. kullanılan durulama olarak, bu ön-ısıtılması;
  • Banyo - Böyle kullanımda kireç rengi gelecek anneler sinir sistemi sakin ve bebeğin beklentisiyle istenmeyen bir anksiyete, kaldırabilirsiniz. konsantrasyonu yüksek olduğu şekilde Linden çiçek küçük bir su hacmi içinde demlemek gerekir. Doktorlar bu hamam bir gün ve en fazla on beş dakika alarak öneririz.

Baş ağrısı, döküntü, yanıklar: hiçbir şey ıhlamur imkansızdır

Hamilelik sırasında Lipa da harici ajan olarak kullanılan - Yüz bakımında yaraları iltihaplanmış yanık tedavisi için B - sivilce azaltmak için. Kurutma su banyosunda suyu pişirilebilir. Bu amaçla, bir bardak su kireç ağacının iki çorba kaşığı almak.

Bebek bekleyen anneler ağrıyor olur. Bu dönemde Tabletler, az önce bahsedilen istenmeyen almaya. Ve burada kireç yardımına gelir. Pamuklu bez koymak yapraklarla ezilmiş Onun taze çiçekler,. Bu sarma baş ağrısı için çok yararlı olacaktır. Migren için temel koşul sıkıca bandaj bağlı, mümkün olduğunca çabuk geçti.

ıhlamur kazan bademcik ve farenjit kaynatma

Açıklanan tesis nedeniyle boğaz ağrısı veya farenjit başında işaretleridir boğaz, yanan ve ağrı mağlup edilebilir. Ihlamur bir kaynatma hazırlamak için gereklidir. hamilelik sırasında sağlık normale döndü onu sırayla çok yararlı olacaktır.

Gargara günde birkaç kez olmalıdır. Bu basit adımlar tatsız belirtiler kaldıracaktır. Hazırlanan ilaçların etkisini güçlendirmek için bir ihtiyaç varsa, sen kabartma tozu, yarım çay kaşığı ekleyebilirsiniz.

ıhlamur çiçekleri soğuk algınlığı yenik ve bağışıklığı güçlendirmek vermemek için, çay, bitki çayları ve infüzyon ve bir profilaktik önlem pişirebilirsiniz. Aromalı içecek sadece uykusuzluk tasarruf değil, aynı zamanda gücünün kontrol bekleyen anne vermeyecektir.

Lipa: kontrendikasyonlar

Her anne adayı bebeğinin doğduğu endişeliydi sağlıklıdır ve cenin gelişimi sırasında mümkün olduğu kadar çok besin aldı. Ama bütün kadınlar mutluluk hapşırma asla ve öksürük için bekleyen dokuz ay hayatta edebiliyoruz değil. Onların durumda (bunun açıktır) mümkün ilaç ilaçlar olduğunca az yemek ve halk çarelere çevirmek etmek için çalışmalısınız. Bu nedenle, bu yeşil cadı kullanışlı özelliklere bilerek gelecek anneler ilgilenen ve hamilelik içme ya da onu et suyu ile banyo alarak sırasında ıhlamur edip edemeyeceğini?

bilgiler, mümkün ancak bu bile gerekli değildir, sadece olduğunu görüyoruz yukarıda belirtilen. Yine de, bir tane var "ama."

Sahte et suları diüretik özelliklere sahip olduğu bilindiğinden, ıhlamur çiçeklerinden çay uzun süreli kullanımda böbrekler ve kalp performansını düşürebilir. Ama bu sorunlar yüzünden değil kireç ortaya ama çünkü çay sarhoş bardak sayısının edebilirsiniz. Yani çayı çok içmeyin ve tabii ki, yatmadan önce geceleri çok lezzetli ve aromatik çay içmemelisiniz. mümkün ıhlamur diüretik etkisi birkaç saat devam etmek için bu önlem, gereksiz değildir. Bu nedenle, doktorlar hamile kadınların geceleri yeterli uyku almak ve en geç akşam saat altıya daha kireç çay son fincan içmeye tuvalete koştu önerilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.