SeyahatEgzotik yerleri

Kıbrıs adasının Gençlik - Protaras

bütün ruh ile ve tüm kalbinle Pek çok turist Kıbrıs adasında kendi tatil geçirmek eğilimindedir. Protaras, Ayia Napa, Baf, Larnaka ve diğerleri - - Kıbrıs adasında en büyük tatil daima gri gündelik şehir hayatının yorgun yolcuları ağırlamaktan mutluyuz.

zümrüt yeşili ve ihale çevrili Yumuşak altın kumsalları, onun açık alanlar üzerinde Akdeniz'in hafifçe saldıran kıyı dünyanın her yerinden turistleri işaret. Hatta Kıbrıs adasını kokuyor, deri, saç ve tırnakların her milimetre: Ve o sıcak, deniz havası insan içinden nüfuz tuz döktü gibi görünüyor. Protaras - bu Akdeniz cennette tüm tatil küçüğü. komşusuna aksine - yangın Ayia Napa - Bu tesisi ziyaretçilere, mübarek huzurlu ve dinlendirici bir tatil verir.

Tüm Protaras - dış dünyanın kötülüklerinden, fantastik çalılıkları ve çarpıcı turistik onları korumak ister gibi Muhteşem keskin zirveleri, altın kumsalları ile çevrili savunmasız mavi parlak masmavi gökyüzü, delici kayaçlar. Kıbrıs onların inanılmaz dinlenme ve eğlence ile gezegen üzerinde ünlüdür. gezginlere rafine Akdeniz mutfağı, yumuşak güneş ve turist ormanlarda aç büyülü, düşüncesiz aroması doyurmak sunan Rahat restoran ve kafeler,.

Otantik güzellik devasa Cape Greco Kıbrıs adasında bir turizm beldesi gözleri önünde görünür - Protaras. Onların güçlü inanılmaz güzel deniz mağaraları ile saçak altında gizlenmesi, Cape diving deniz yaşamının muhteşem sahne memnun eder. Böyle rüzgar sörfü, su kayağı, dalış, şnorkel gibi su sporları her türlü sadece aktif dinlenme hayranları değil, aynı zamanda yeni başlayanlar tarafından takdir edilecektir. Yumuşak plajlar, nazik güneş ışığı kalçanızı yerine ve yavaşça aşağı denize eğimli - hala, dinlendirici bir aile tatili için Kıbrıs'a bu popüler ada isteyen olabilir. rock, minik "olgun" lokali ve dünya çapında kendi sergiler için bilinen bir müze, üst kısmında eski şapel, üzerinde dağınık genç şımarık oteller, barlar, restoranlar ve diskolar bakmak gönül rahatlığı ile: Protaras bu yakından geçmişin iç içe olduğu fantastik bir yer Protaras - Kıbrıs çare ada genelinde. büyük miktarlarda burada bulunan oteller kendi fiyat kategorisinde değişir, ancak buna rağmen, bunların her biri büyük bir hizmet ve en iyi hizmetleri sunmaktadır.

siteleri ve anıtların Hayranları bu keyifli tatil keyfini bir şey var: Tarihi Müzesi 19. yüzyıldan kalma, ziyaretçilere çömlekçilik ve diğer sanatçıların el sanatları çeşitli sunar. Nispeten genç müze olarak, adanın tarihinin ilgilenen turist çok sayıda çekiyor. Protaras beldesinin Çarpıcı görünümü Agios Ellios kilisesi tepenin gelen içeriksiz turist sunmaktadır. Bizans sanatının küçük müze sergi Meryem yolcuları Şapel olduğunu.

canlı bir gece hayatı için ve hayal kırıklığına olmayacaktır: Sadece Cape Greco kapalı Protaras saklanarak, Ayia Napa tesis, akılda kalıcı disko olmayan durak turist özlem davet ve en iyi restoranlar ve barlar susuzluk ve açlık gidermek ve yorgun turistler dans yedek kuvvet telafi edecektir.

timsah, sawfish, deniz kaplumbağaları, palyaço balık ve hatta penguenler: tatil rahatla popüler bir yer de deniz dünyadan gelen hayatı çeşitli ev sahipliği bir akvaryum vardır. Bir doğum günü, nişan veya başka unutulmaz tarihini kutlamak için parti - - deniz yaşamı yakın ek olarak, akvaryum ziyaretçi unutulmaz vesilesiyle işaretlemek sunuyor

Güneş kucaklama Protaras tesisi hep çocuklar taş orman günlük gürültüsünden ve hava kirliliğine bitkin altın kıyılarında almak ve onlara mutluluk bir parça vermek mutluyuz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.