SağlıkMüstahzarlar

Yağ kabak. Özellikleri ve Uygulamaları

Ne büyük bir yemek ve varlıklarını süslemeleri tek infield bitkiler değil - ekili kabak! Eşsiz tadı ve faydalı bileşenler, kabak eşsiz sayıya, sağda, sonbahar tabloda önemli bir rol oynar.

pişirme uygulaması, halk tıp, kozmetoloji bulma, bize, çok sayıda hastalığın kurtulmak vücut temizlemek ve uygun durum ortaya çıkmakta sonuçlanması yardımcı olur. tohumlarından çıkarılan tohumu, kendi eti ve özellikle yağ: kabak tüm yararlıdır.

Yağ kabak yeşil altın denilen. Orta çağlarda, yağ yapabilecektek zengin efendisi az miktarda satın almak. Şu anda bu araç herkes tarafından kullanılabilir.

Vücudun canlılık içinde çizebilirsiniz. Hoş bir tadı vardır ve oldukça zarif, güçlü lezzet olduğunu. yağın kalitesi o teneffüs edilebilir belirleyin. Taze kaliteli ürün hiçbir yabancı ya küf kokusu vardır. her durumda Petrol kabak bir kokmuş tadı var olmamalıdır. Tadı hafif kavrulmuş tohumları ile taze kesilmiş kabak veya neden Esas kokusu gibi olmalıdır. Ve yağlı hayır notlar vardır!

Kabak yağı linolenik poli-doymamış yağ asitleri ve yüksek bir konsantrasyonuna sahiptir linoleik asit. Bu maddeler organizma için son derece yararlıdır. Bu kombinasyon bir hayvan kökenleri olan yağlar için harika bir alternatiftir. Emin herkes için bu ürünün değerini, bilerek diyet dahil etmek isteyeceksiniz tereyağı kabak. Onun uygulama sağlıklı bir yaşam tarzı ve beslenme temelidir.

kabak değerini analiz, biz gençlik ve güzellik sorumlu maddelerle başlayamaz - vitamin A ve E fakat aşırı kırışıklıkların karşı savaşmaya yardımcı Başka kim?! K vitamini içeriği kan pıhtılaşması sorumludur, bir kabak diğer sebzeler arasında bir liderdir. Çok nadir vitamini T ağır gıdaların sindirimine yardımcı olur ve obezite ile mücadele.

Yağlı kabak çekirdeği , anti-sklerotik antialerjik ve anti-ülser özellikleri vardır. esansiyel fosfolipidler - Bitkisel kökenli bir kompleksin oluşur. membran geçirgenliği ve oksidatif fosforilasyon süreçlerinde, fosfolipidlerin bilinen toksik etkisi katılımları düzenlenmesine ek olarak , lipid metabolizması ve trigliserit ve kolesterol düzenlenmesi.

yararlı maddelerin olmaması yağ kabak gibi, bu tür bir ürün değildir. Bunu çok yönlü bir kullanımı. safra yolu hastalıkları önleme sırasında sindirimden önce dış deri hastalıkları kaynaktan (kendi koleretik etkisi uzun süredir bilinmektedir). kabak çekirdeği preparatlar karaciğer hastalıkları uygulama alanı bulur - distrofi ve siroz; kolesistit ve hepatit; gastrit ve peptik ülser hastalığı. Fitiller bir adenom, hemoroid, prostatit ve anal fissür de bir yağ içeriğine rektal olarak uygulanır.

Kabak yağı yaygın başarıyla sedef, yatak yaralarının, trofik ülser ve egzama savaşır dermatoloji, kullanılır. unutmak ve böyle diş hekimliği ve jinekoloji olarak tıp alanı vermeyin. İlk durumda, stomatit ve periodontitis için kullanılır; İkincisi - zaman endotsirvetsite coleitis, servikal erozyon,. Hatta solucanlar bazı türlerine karşı mücadelede bu eşsiz ürünü yardımcı olur.

Kabak çekirdeği yağı - Balsam, maskeler ve kremler bileşimi mükemmel bir madde. Bu masaj ve kompres için idealdir. bu muhteşem ürünün diğer önemli özelliği, yumuşatma, nemlendirici ve beslenme ek olarak - bir doğal UV filtresi insan cilt için.

Diyet kullanın ve her zaman sağlıklı ve neşeli hissedecek!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.