Haber ve ToplumKültür

Amerikan rüya düzenlemesinde olarak Priscilla Chan

Priscilla Chan aniden dünyanın her kıtada tanınmış olma, meşhur oldu. Kocası Mark Zuckerberg - genç Amerikalı milyarder. Ayrıca devlet, bu çekici bir görünüme karizma olağanüstü mizah ve zekâ vardır. Şaşmamalı bu adam dünyanın en gözde bekarı, İngiliz monarşik prensler Harry ve William aynıydı. Ama May 19, 2012 Mark'ın hayranlarına bilinmeyen bir kıza yaptığı ani evlilik nedeniyle böyle olmaktan çıktı.

Mark seçilmesi

bir kez tüm kıtalar üzerinde uçtu bir fotoğraf olan Priscilla Chan, Silikon Vadisi'nin genç yeteneklerinden yasal eşi oldu. Ona bakarak, birçok kafa karıştıran, az söylemek, geldiler. Sonraki Mark'a olduklarını, en azından, en fazla olarak belli bir model ya da bir aktris, - Evlenmemiş prensesler arasından birisi. olarak çıktı ancak Priscilla, bu kriterlerden birini karşılamıyor.

Priscilla Chan: Biyografi

evlilik sırasında 27 yaşındaydı Priscilla, ABD, Vietnamlı mülteci oğlu ve Çin bir yerlisi doğdu. Ama ailesi hala da bir Amerikan hava ışık belirdi kız kardeş vardı.

kızın ailesi, çocukları için daha iyi bir yaşam hayal, bu yüzden insanların dövmek gelen her şeyi yapmışsın. Karı ve koca başlangıçta Çin mutfağı ile kendi restoran açtı, sonra bir restoranda çalıştı. Bu "Taste of Asia" denirdi, ve Boston'da bulunuyordu. ücretli işçiler, onlar restoranın sahipleri haline gelmiştir rağmen, Priscilla ebeveynler günde 18 saat çalışmak zorunda kaldı. çocuklarının hayatında Amerikan rüyasını temsil gerekiyordu, ve iyi bir eğitim bunun için gerekli olan onlara vermek zorunda: bu insanların motivasyon güçlü vardı.

baba ve anne ailesinin gelecek sağlanacağına da, Priscilla Chan tüm çocuklar, Boston düzenli lise gibi okudu. Kız kendi yaşıtları göre daha yüksekti yeteneği ve azim sahiptir. Örneğin, o ona gittim ve o Harvard'a gitmek yapmak için gerekli sordu, on üç genç olmanın, öğretmeni tenis ve bilimi hatırlatır. karşılanmaması olduğu gibi bu yaştaki bir çocuğun ne istediğini tam olarak biliyordu ki Peter Svensson, "şaşkınlıkla" oldu.

Amerikan Rüyası Priscilla

Priscilla Chan zekice onurla bir belge aldıktan, liseden mezun. Onun özverili ebeveynlerin örneklerini görüldüğü gibi O bunu başarmak için inanılmaz azim gösterdi. O öğretmen ile görüşme sonrası katıldığı anlaşılan ve tenis dersleri, onu yumuşattı. Bilindiği gibi, Harvard öğrenci sporcular "sever". Geleceğin Bayan Zuckerberg potansiyele spor yoktu unutulmamalıdır, ancak inanılmaz coşkusu ve azim nasıl Harvard kendi içinde, sonra Harvard'da bir tenis kulübüne girmiştir gerçeğine yol açmıştır. fakir mülteci aileden bir kız elit okulun öğrencisi oldu.

Chan ve Zuckerberg Tanıtımı

Birçok koşullar Priscilla Chan ve nasıl karşılayacağı ve hangi altında merak Mark Zuckerberg. Diğer çiftler gibi, bu tanıdık Yahudi cemaatinin bir öğrenci parti sırasında, üniversitede oldu. Hem kamu tuvaletler için kuyrukta çürüyen edildi Mark bira ve şaka bir bardak duruyordu. Bu görüşme sonrasında gençler bir ilişki başladı.

Priscilla Zuckerberg Sadece meşgul Harvard öğrencileri için sanal bir ağ oluşturarak, inceledi. Sonra, Silikon Vadisi'ne taşındı Üniversitesi bıraktı ve Bayan Chan mükemmel sertifikalı öğretmen olmak üzere mezun oldu. pediatri alanında, sağlık - O bir eğitim almıştı. Eh, Bay Zuckerberg artık aktif olarak Facebook teşvik devreye girer. O hâlâ Harvard'da projenin ilk aşamasında, en Mark sadece Priscilla'yı desteklenen unutulmamalıdır.

Ne Amerikan Rüyası Man haline gelmiştir - tüm bilinen. Dünya, evler, dergiler, yayınlar, basın toplantıları en genç milyarderi ve dünyadaki en popüler sosyal ağı. Ancak şimdi ücretsiz kalp deha hunter rich ve başarılı perili.

Mark ve Priscilla hedefi

Mayıs 2012'de gençlerin evli idi. Zuckerberg'in durumunun standartlarına göre çok lüks değildi ve misafirler 100 kişi en fazla idi. Priscilla gelinlik ve kimse bu bilinmeyen bir tasarımcı dikili muhtemelen çünkü, onun tasarımı ile etkiledi. Bayan (zaten) Zuckerberg çekici hayatı, pahalı giysiler, takı ve kozmetik kesinlikle kayıtsız Bu durum şaşırtıcı değildir.

O, liposuction çok vasat bir figür vardır yapar basit şeyler ve tamamen boyanmış olduğunu. Onun sık sık bacaklarını tıraş unutuyor söylenir ... Ama bu, her şeyden önce, o değerli çünkü Mark, onu seviyorum engellemez "sadelik ve samimiyet." Bu özellikler onun için insan ilişkilerinde çok önemlidir.

Birçok kişi yeterince o Priscilla şanslı düşünüyorum. Mark da onun şanslı olduğunu söylüyor. Çocukların aktif olarak sosyal hayata dahil ve daha iyi için değiştirmek istiyorsunuz. Bu onların ortak hedefi ve uygulamak için çalışıyoruz hayalidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.