ÇirkinlikMutfak

Mikrodalga Midea: açıklama, özellikleri ve sahiplerinin görüşler

yemek pişirmek için kullanın mikrodalgalar son zamanlarda yaygın hale gelmiştir. Şimdi bu akıllı makine olmadan modern bir mutfak hayal etmek zordur. Bilinen tüm modellerin çerçevede özellikle dikkat çekicidir mikrodalga Midea olduğunu. Bu cihazı takdir için, mümkün olduğunca bu konuda öğrenmek zorundayız.

ekipmanın çeşitli

dünyayı oluşturma mikrodalga Amerikan mühendis Percy Spencer borçludur. İlk mikrodalga radyasyon ısıtma ürünlerini neden gerçeğine dikkat çekti kim olduğunu. 1946 onun buluşta Patentli, o yemek tarihinde yeni bir dönüm noktasına açtı. Başlangıçta, bu fırınlar Çözülen yiyecekten içindir ve ilk yerli mikrodalga fırın serbest bırakıldı sadece dokuz yıl sonra. Yeni cihaz hızla popüler oldu ve birkaç yıl içinde, birçok büyük şirketlerin üretim aldı. Aralarında ilk Çince arasındaydı. pazar ilk mikrodalga Midea göründü üzerine Geçen yüzyılın sonunda çabaları geçer. Tüm bu birimlerle gibi, elektromanyetik radyasyon kullanılarak, su içeren ürünlerin ısıtma üzerine dayanır. varlığını boyunca, şirket mikrodalga fırınlar ilginç modeller çok yayınladı.

Onlar yönetime tipleridir:

 1. Mekanik cihazlar hangi modu anahtarlama kolu kullanılarak gerçekleştirilir.
 2. Buton.
 3. Elektronik (duyusal) aygıt. Onlar parametresi özel bir LCD ekranda seçilir istenen.

Mikrodalga Midea, tasarım özelliklere bağlı olarak üç tür olabilir:

 1. tedavi için, mikrodalga radyasyonu ile özel olarak kullanılan "Yalnız",.
 2. ek özelliklerle "Izgara".
 3. konveksiyon ile.

Bütün bu kullanıcıların kişisel tercihlerine göre istenilen seçeneği seçmenize olanak sağlar.

üretici

Mikrodalga Midea - aynı adı taşıyan Çinli şirket tarafından üretilen ürünlerdir. 1968 yılında Guangdong eyaletinde kurulmuştur. İlk başta plastik ürünler üretilen bir küçük atölye oldu. On iki yıl sonra o üretimlerini amaca uygun hale getirerek ev aletleri meşgul olmak. Her elektrikli fanlar ile başladı. Daha sonra bitkiler üretiminde klima ve kompresör toplamaya başladılar. 2001 yılında şirket, bilinen magnetron yaratılması, geçiş tüm mikrodalga fırınlar temel unsurlarıdır. Şirket yavaş yavaş dünyada ev aletleri beş büyük üreticileri arasında satışlar açısından ivme ve 2010 yılına kadar kazanıyor. Bu süre zarfında şirket dünyanın farklı yerlerinde ortak girişimler bir çok yarattı. Yani, 2008 yılında Belarus Cumhuriyeti'nde mikrodalgalar bu güne kadar üretildiği bir ortak girişim "Midea-Horizont" oldu.

kullanıcı yorumları

Yapımcı onun ürünü alıcı hakkında ne düşündüğünü hep ilgileniyor. Bu onu doğru zamanı belirlemek ve doğru yönde mevcut eksiklikleri gidermek için yardımcı olur.

Şimdi birçok evde mikrodalga Midea gerçekleşir. ağırlıklı olarak pozitif bunun sahiplerinin Yorumlar. Bu cihaz gibi birçok insan:

 1. yönetim kolaylığı. Aynı enstrüman ile oldukça bir çocuk ve yaşlı insanlar olarak anlayabiliriz.
 2. operasyonun kolaylığı.
 3. Çok yönlülük. Bu cihazın yardımıyla et, balık ve hatta pizza yemek çok kolaydır. Ve gerekirse hızla dünden kalanları kadar ısıtabilir.
 4. Birçok model bir çocuk kilidi var. Şimdi çocuk tarafından kazayla geldi bir düğmeye bastığında hiçbir korku yoktur.

Ancak, düzeltmek isterim dezavantajları vardır:

 1. lamba ışıkları içinde hep kapıyı açarken. Aygıtı havalandırmak için gerekli ise, bu da ek elektrik tüketimine neden olacaktır dikkate almak gerekir.
 2. Bazı modellerde iç mekan az miktarda var. Bazen zor bazı yemekler hazırlamak için yapar.
 3. Birçok iç kaplama odası, beyaz bir renge sahip olduğu karıştı. Bu farkedilir az bulaşmanın bile, ama bu kolayca geleneksel bir deterjan kullanarak tedavi edilir.

tüm artılarını ve eksilerini değerlendirdikten sonra, cihazın evde kullanım için oldukça uygun olduğu sonucuna varılabilir.

popüler modeli

öğelerin çok çeşitli arasında daha fazla tartışma layık bir cihaz var. Bu mikrodalga Midea EG820CXX. Bu cihazlar üç renkte mevcuttur:

 • beyaz;
 • gümüş;
 • siyah.

Yönetim tipi bir elektronik cihazdır. softkeys netlik için neden bastıktan sonra özel bir LED ekranda gösterilir. Cihazın, katı emaye kaplanmış iç yüzeyi 20 litre, oldukça büyük bir odacık hacmi vardır.

düzeneğinin tipi birim müstakil ve optimum boyutları (260 x 450 x 365 mm) kolayca mutfakta bunun için yer seçmek için olanak tanır. yalnız ve ızgara: Bu modelin fırını iki işlevi vardır. konut içindeki Güç mikrodalgalar 800 watt ulaşır. Bu pişirme farklı yolları için yeterlidir. Buna ek olarak, cihaz, otomatik defrost ve ısıtma gerçekleştirebilir. Her bir işlemin tamamlanmasından sonra bir kısa sinyal gösterir.

Yararlı bir özellik,

ızgara Midea ile mikrodalga fırın gibi pek çok kullanıcı. şirket bu gibi cihazların birçok modelini üretmektedir. mikrodalga Midea AG823A4J - Aralarında en ilginç biridir.

Elbette hayır otomatik ve ısıtma veya konveksiyon fonksiyonu, ancak çözdürme, avtoprigotovleni varlığı ve orada olmasına rağmen, ızgara mümkün çeşitli modlarda herhangi bir yemek pişirmek mümkün kılar. Elektronik kontrol anlamlı çalışmayı kolaylaştırır ve görsel sonucunu kontrol etmenizi sağlar bilgileri görüntülemek için. kullanıcılarına göre, modelin çok başarılı. modları seçimi ve bireysel düğmelerine basarak zamanlayıcı üzerindeki zaman. Sensör hata olasılığını ortadan kaldırır aksine O, uygundur ve. Buna ek olarak, ekipman ve kaliteli meclisin ideal miktarda not edebilirsiniz. Bir model seçerken Nispeten düşük fiyatı (6000 ruble az) belirleyici faktör olarak hizmet verebilir. Üretici mümkün başarısızlık tespiti üzerine bir yıl garanti vermektedir Özellikle bu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.