ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Kemer germe mandalı: açıklaması, boyut, kullanıcı

ulaştırma faaliyetlerinin organizasyonu ekipman ve sarf hazırlanmasına önemli önem veriyor. birçok yönden Yardımcıları ve çeşitli ulaştırma türleri de malların güvenilir ulaşım sağlarlar. Ayrıca binada cihazlar uygun bir format frenleyici olmadan değildir. Önemli bir unsur gibi ekipmanlar isimli sıkma kayışı ile bir mandal mekanizması olan güvenli düzeltmeleri mallar içinde orijinal pozisyon tam ulaşım süreci.

sıkma kayışı ilgili genel bilgiler

Dıştan, bu kemer arabalarda sigorta insanlar için kullanılır geniş bant, anımsatır. Ana imalat malzemesi, farklı özelliklere tekstil lifleri vermektedir. Özel olarak, pratik, dayanıklı ve yüksek mukavemetli esas en yaygın poliester. Ayrıca kargo güvenliğini sağlamak için beline mandallı ile donatılmıştır. Bu kaseti sabitlerken yeterli gerginliği verir kilit tür bu.

bir halka cihazı biçiminde kuşağın modifikasyonu genişletildi. Bu durumda, tespit kayışının iki ucu ve bunların güvenli bir uyum performansı getirerek gerçekleştirilir. Tipik olarak, dişli çark mandalı ile sıkıştırma halkası kayış küçük yüklerin sigortası kullanılır. kabın taşınması büyük miktarlarda genel olarak, her iki uçta da kancalı kayışları sabitlenmesiyle gerçekleştirilmektedir.

ölçme bandı

Bu tür bantların genişliğinden itibaren genellikle 25 ile 100 mm arasında değişir. Bu seçim yük tutma yükü ve gereksinimleri büyüklüğüne bağlıdır. uzunluğunu ilgili olarak, Kısa kemerler tipik yerli hanede kullanılan 3 ila 10 m arasında olabilir -. Ör bagajında veya römork üzerinde küçük yüklerin taşınması için. Büyük Boy yapılar genellikle 10 metrelik bantlar kullanılarak taşıdı. mandallı bir sıkıştırma kayışı vardır performansı, değerlendirme zaman, dikkate almak ve sıkıştırma kuvveti ile desteklenir önemlidir. Bu parametre, ortalama 1 ile 8 m arasında değişebilir. Bu duruma göre, bu değer ne kadar yüksek olursa, daha güvenli taşıma düzenlenmiştir. Başka bir şey olayın güvenilirliği büyük ölçüde ekin teknik yürütülmesine bağlıdır olmasıdır. kemerleri kırık Yine vakalar çok daha az yaygındır.

Kullanım talimatları

Süreç tutunması kemer oluşmaktadır çeşitli aşamaları. Önce bir özel valf kendini çekerek, sap mandal mekanizmasını kaldırmalıdır. Bundan başka, kanal istenen uzunluğa kayışı atlama kurdu. Operasyondan önce bant bükülmüş veya buruşmuş gerektiğini akılda tutmak önemlidir. Ardından gerginlik kolu mandallı kemer - Bu taşıdı ve aşağı hareket edilmelidir. Uygulama kılavuz olarak, mandallı germe kayışları kalite ve taşıma sırasında gerginlik için kontrol edilmelidir. mallar yerleşmek olabilir ve bant bir süre sürüş sonra zayıflayacağını gerçeği. Bu nedenle, belirli aralıklarla sorumlu olan kişi kuvvet aksiyon bağlantı elemanları bir denetimini yapmalıdır. sap düşürülür ve blokaj mekanizmasının - kilit vasıtası ile aynı kilitleme cıvatası. kayış serbest bırakmak için, aynı zamanda, kendisi için cıvatasını ve durdurmak için kalemi cihazı kaldırmalıdır.

kemeri kullanımı için genel öneriler

kayışın birinci işlem sadece yük uygun parametreler için yani kendi amacı için mümkündür. Ne olursa olsun, yük boyutuna ulaşım optimum güvenilirlik sağlayacak en az iki Kemer gerdirme, kullanmalıdır. Eğer uygulamak bant ile lifleri polyester, bu is önemli take içine hesap sıcaklığı. Bu malzeme güvenli bir şekilde 100 ° C aralığı -40 ° C de çalıştırılabilir Buna ek olarak, germe cihazı ile kravat askıları genellikle üstün kesme ve kenarları dikiş ile malların sigortası için kullanılır. Eğer inşaat öncesi tam bir koruma temin edemiyorsanız, bunun gerçekleştirmek için gerekli olan bir nokta yalıtımlı yastıkları veya çerçeve cihazlar kullanarak. Ayrıca, bu önlem de pürüzlü bir yüzeye sahip bir kap için de geçerlidir. Ile uzun süreli yakın temas ile aşındırıcılar poliester mayıs hatta be hasarlı, bu yüzden is gerekli etmek sigorta karşı böyle riskler ve.

Sen kargoyu emniyete almak için askıları kullanamazsınız

Bazen sıkma kemer ile eki, operasyonun kurallarından bazı sapma daha akılcı uygun ve ekonomik görünebilir zaman. Fakat onların hepsi güvenilirlik ve güvenlik kavramları birleştirilir. Özel olarak, teknik, düğümler, hem de düzenleyici göre yükünü arttırmak için metal montaj parçaları deforme etmek için doğrudan besleme ile sarılmak kanca tavsiye edilmez. Mandallı sıkma kayışı da bakım belirli kurallara bağlılığı gerektirdiğini unutmamak gerekir. Her bir çalışma Ameliyattan sonra berrak ve temiz, ama herhangi bir güçlü kimyasallar yapmadan olmalıdır. Ve özellikle is imkansız için geçerli aynı aşındırıcılar içinde biçimi iri fırçalar temizlik şerit yüzeyi.

Sonuç

Kategori Bağlama kemerler tipi is yaygın temsil üzerinde pazar farklı sürümleri. Kitin ortalama maliyeti 500-700 ruble. Para için 100 mm polyester genişliği yapılmış yüksek kaliteli kaset alabilirsiniz. Gerekirse, kayış hazneli germe mandalı olup takviye ve diğer yardımcı cihazlar olabilir. Örneğin, gerekli kancalar sabitleme bir halka gerçekleştirmek için planlama değildir. Bugün üreticiler sen montaj güvenilirliğini artırmak sağlayan çift ve heyecan verici cihaz üretiyoruz. kişisel güvenlik sorunları göz ardı etmeyin. Yönetmelikler kask ve eldiven bu tür işlemleri yürütmek sanatçılar gerektirir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.