ModaAlışveriş

Çocuk ayakkabıları boyutunu belirler. çocuk ayakkabıları Ölçüler

Düzgün ayakkabılı çocuk - Kolay bir iş değil. Hatta tecrübeli ebeveynler çocuk ayakkabı seçiminin temel kuralları bilmeden err olabilir. Ama çocuk her şeyin en iyisini verilmelidir. Nasıl çocuk belirlemek için ayakkabı numarası? tablo bu yardımcı olacaktır.

bir yaşın altındaki ayakkabı çocuklar için temel gereksinimler

sadece ayak bileği üzerinde, hem de katı bir - - Bu tür ayakkabı kadar yüksek olmalıdır ayak bileği bağcıyı veya cırt cırt sabitlenmelidir. ark desteği varlığını unutmayın. Bebek ayağın düzgün oluşumunu teşvik eder. doğal malzemeler tercih ediniz. 0.5 sm, bacakların doğru oluşumunu kolaylaştırır - Çocuklarda ayakkabı alçak topuklu olmalıdır.

Uygun ayakkabı, sandalet satın almak veya spor ayakkabısı belirlemek için çocuk boy ayakkabı. tablo bu yardımcı olacaktır. Ama bütün bu shtihmassovyh, sistemin metrik, Amerikan, İngiliz ve Avrupa boyutları içinde kaybolmak çok kolay. Birlikte onları anlamaya öğrenelim.

tablo çeşitli

En net, büyük olasılıkla, ölçüm metrik sistem olacaktır. Ancak, aynı zamanda çocuk ayakkabısı bir tablo shtihmassovaya boyutları vardır. Rusya - santimetre - İçinde ölçüm birimlerinin metrik sistemini kullanan bir ülke. Ayrıca shtihmassovuyu tabloyu karşılayabilir. İçinde birimlerinin uzunluğu Stich iç taban (1 Stich = 2.3 cm).

Rusya'da piyasalar ve dükkanlarda çocuk ayakkabıları en yaygın boyutları Avrupa sayılır. Bu makalede, bir masayı Bu sistemde sunulan verileri bulabilirsiniz ve Amerikan ve İngiliz ile karşılaştırmak çocuk ayakkabıları, boyutunu içerir.

Ben internet üzerinden çocuk ayakkabı satın

modernitenin gerçek anaakım - İnternet üzerinden siparişler. Hatta dün, alıcılar, satıcılar tarafından vaat kalite uygunluk eksikliği korkarak, bu şekilde giysi ve ayakkabı almak için girişim değildi. Bugün şeyler çok farklı. Hemen hemen herkes hiç internette alışveriş yaptı. web Eğer makul fiyatlarla mal çeşitliliği geniş bir yelpazede bulabilirsiniz çünkü şaşırtıcı değildir.

Online mağaza bebeğine ayakkabı satın almaya karar Ebeveynler, çocuğun bacağını ölçmek için önemlidir. Genellikle satıcının sitesinde çocuk ayakkabıları mevcut tablo boyutu sunmaktadır. Basitçe uzunluğunu bilmek çocuğun bacağı gerekli manipülasyonlar tokatlamak ve sonra mağazadan verilerle sonucu karşılaştırın.

Mümkünse, tedarikçileri ile irtibat kurup, ilgili boyutlarını açıklığa kavuşturmak için. Genellikle sitede listelenen veri ayakkabı satan gerçek parametrelerinden farklıdır. Eğer bir satın alma yapmak tüm ayrıntılar önce üretici temsilcisi ile konuşun.

Çocuğun bacağını ölçün

Tüm manipülasyonlar doğru veri almak için akşam yapılmalıdır. Aslında o günün bacak biraz şişer. bebek ince çorap koyun. bir parça kağıt toplayın ve çocuk üzerinde durmak gerekir. Çember dıştaki şeffaf ayak. maksimum boyutları ölçün. Sonuç 5 mm yuvarlanır. Yani takım elbise bebek çocuk ayakkabı boyutunu bulabilirsiniz. Bu makalede tablo santimetre ayakkabı boyutunda ayak uzunluğunun uyumu hakkında bilgi içerir.

Böylece, iç taban uzunluğu 0,5 bebek ayak uzunluğu aşmalıdır -. 1 cm ayakkabı ayakkabının arka duvarı ve topuk çocuk küçük parmak arasına koymak çocuğun boyutuna sığacak olmadığını kontrol etmek. Bu kalınlığı yaklaşık olarak 1 cm bir yetişkin insandır.

örnek

en Çocuğunuz bir yıldan biraz daha fazla olduğunu varsayalım. Sen ayaklarını ölçülür ve aşağıdaki sonuç var: hakkının 12.5 cm uzunluk, sol - 12,8. 5 mm ve 13 cm elde etmek için daha büyük bir uzunluk yuvarlama. Bu uzunluk tablo US bebek ayakkabı boyutları kullanıldığında değeri 6'ya karşılık gelir.

Aslında, her şey çok basittir. Temel ölçümleri yerine tabloyu kullanın ve bir çocuk için idealdir bir ayakkabı alacak. Unutmayın, çocuk gardırop bu kısmı güzel değil, aynı zamanda uygun değil sadece olmalıdır. Bu bacak düzeltmek için sorun değil, bunu çimdik yok ovmay. doğal malzemeler tercih ediniz. Yaz çocukta şişebilir sıcak çorap ve bacak koymak kış botları unutmayınız. Bu nedenle, ayakkabı onun yanında olmamalıdır. Çok büyük ve bu olumsuz ayak yürüme çocuğun gelişimini ve oluşumunu etkileyecek gibi satın alma değmez.

ABD çocuk ayakkabı tablo İngilizlerden farklı boyutları?

ayakkabı veya ayakkabı Eğer boyut tanımlaması görürseniz, ölçüm sistemi kullanılır ne seller, İngiliz (Birleşik Krallık) ya da Amerikan (ABD) sormak emin olun. 5.5 - ABD sisteminin boyutunda küçüğüdür. Bu noktayı açıklamak yok ve bu örnekten yola çıkarak uzunluğu 14 cm ayakları üzerinde ayakkabı almak aynı Amerikan yerine İngilizce 5.5 olacaksa 12.7 cm uzunluk Bu İngilizce 4.5 metreye tekabül olduğunu önemli bir fark - .. 1.3 cm .
Bir ya da diğer tablo çocuk ayakkabıları büyüklüğü kullanan ünite bilmek önemlidir. İngiltere - uzunluk ölçü birimi inç olarak kabul edildiği bir ülke, bu Bunu bilerek 2,54 cm Çocuğunuz için, kolayca sandalet veya ayakkabı gerekli ayakkabılar alabilirsiniz olduğunu .. Sadece yüksek kaliteli ayakkabı alın. bunu çok bağlıdır Gönderen: Ayağın doğru oluşumunu, küçük adamın yürüyüşü, o temiz havada kesimden alacağı zevki. Hiçbir zaman rastgele çocuk için ürün satın almak. Doğru çocuk hesaplamak ayakkabı numarası. bir arama tablosu boyutu daima el altında olmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.