Sanat ve EğlenceLiteratür

Kassandra keyn (Cassandra Cain) - DC Comics karakteri

DC Comics evrende, yeni karakterler seyrek görülür. Bu bir kez daha okuyucuların karıştırmamaya için yapılır ve oldukça zor çünkü gerçekten ilginç bir süper kahraman ile gelip.

Yeni Betgerl Kassandra keyn, 1999 yılında çizgi roman sayfalarında göründü son yirmi yıldır DC en başarılı yenilik olmuştur. Huzursuz biyografi kız ona dünya çapında birçok okuyucuları favori yaptı.

DC Comics evren

Yayıncı çizgi roman DC Entertainment - Bu grafik roman yaratma konusunda uzmanlaşmış dünyanın en iyi iki tanınmış şirketlerden biridir. Bu insanlık Süpermen, Batman, Flash, Green Lantern ve John Constantine görünümü için minnettar olmalı ona olmaktır.

Bu çizgi roman yayıncılarının tüm karakterler tek evren DC için birbirleriyle ve ait ilişkilidir.

Her süper kahraman etrafında her zaman onun ortakları ve yardımcıları küçük bir sayıdır. Süpermen, Süper Kız Lois Leyn, Kaptan Marvel, Wonder Woman ve Adalet Birliği'nin diğer üyeleri onun kuzeni. komiser - Gotham City Dark Knight bilinen en az Dzheyms Gordon, Kedi Kadın, Robin ve Betgerl. Belirli bir kişi, daha sonra farklı zamanlarda maskeler ve Robin Betgerl karmaşık kaderi tamamen farklı insanlar gizleme - Gordon ve Selina Kyle edin.

Kassandra keyn adında yeni DC superheroine

Bu kız Gotham Betgerl tarihinin dördüncü olduğunu.

İlk Temmuz 1999 yılında çizgi roman Batman 567-inci konunun sayfalarında göründü

"Ebeveynler" Bayan Kane genç bir Amerikalı çizer Damion Scott, Kelli Pakett yazar ve editör Ürdün B. Garfinkel olduğunu.

O yalnız çizgi roman serisi oluşturulduğu için ilk Betgerl olduğu dikkat çekicidir.

kahraman ve onun çocukluk kökeni

Ebeveynler gelecek Betgerl, işin garibi, oldukça iyi biliniyordu suçluları: Lady Shiva ve diğer eşit derecede iyi bilinen katil Devid keyn adına Çin'in suikastçi.

Hatta bir kızın doğumundan önce, babası ona Ra'nın Al Ghul için ideal koruyucusu dışına büyümeye planlanmış. Lady Shiva ile sözleşme altında, en kısa sürede Cassandra doğdu olarak David ona götürdüm ve kaldırmaya başladı. çocuğunun muharebe becerilerinin geliştirilmesi üzerinde odak baba olarak ve öğretim kızı konuşma yeteneğini devreye girmediğinden, bebek beyin önemli değişiklikler yapılmıştır ve daha sonra Cassandra disleksi geliştirdi.

Genç Bayan Kane, konuşma okuma ve yazma mümkün değildi gerçeğine rağmen, beyni diğer insanların vücut dilini tanımak, hem de eylemlerini tahmin bu yeteneği telafi edilir.

Cassandra sadece beş yaşında iken, Devid keyn normal bir fenomen olarak diğer cinayetleri olarak değerlendirmeye başlayabilir kızına "iş" için onunla onu almaya başladı.

Üç yıl sonra, o Fayzula öldürmeye kız gönderdi. itaatkâr bir kızı olarak Kassandra keyn babasının talimatını yerine getirdi, ancak gerçekte böyle bir cinayet, Onunla bir nefreti hissettim fark ve Papa'nın ve onun görkemli planları kaçtı.

Bat-aile Cassandra

Bağımsız yaşam dokuz yıl sonrasında Cassandra dünyayı gezmek geçirdi. Bir kez bir kez Gotham'daki, o korsan takma Oracle altına saklanarak, Barbara Gordon yaklaştırılır. James Gordon - - ona üvey Barbara kurtardı sonra babasından, Batman onu fark ve yeni bir Betgerl olmaya teklif etti.

Cassandra şiddetle Oracle ve The Dark Knight Bryus Ueyn bağ kurmak yönetir ve daha sonra resmi üvey baba oldu.

Zamanla, Kassandra keyn böylece başarıyla Joker gibi çok tehlikeli mücadele hainlere etmezse üvey babası bağımsız çalışmasını sağlar, Gotham suç savaştı.

Bu arada, Devid keyn "doğru" yolu çocuklarının dönmeye karar verir. Batman ile Woman embroil için, o Dark Knight Cassandra ilk cinayetini kaydedildi gönderir. Ancak bu işe yaramazsa, ancak tam tersine, sadece üvey baba kız birleştiriyor.

Daha sonra çizgi roman kahramanı beyninin normal işleyişini geri güçlü telepat, etkilenmiş ve o konuşmayı öğrendiği, ancak insanların eylemlerini tahmin ve bunları "okuma" yeteneği kaybeder. Batman yeni beceriler kazanmak için onun koğuş yardım etmeye çalışıyordu, ama onu kaybettim üzerinde çok sabitlenmiş oldu. Daha sonra, aldığı biyolojik annesi ile karşı karşıya geldi ve o sonunda Kassandra onunla kavga edersek, onu öğretmeyi teklif etti.

Zaman geçti ve iyi mücadele öğrenerek Miss Kane Wayne annesi ile mücadeleye geldi. Ancak, suçluluk yıkıcı duygusu kızın intihar düşünceleri neden Fayzula öldürülmesinden bu yana bıraktı asla. Bu nedenle, o kendini öldürmeye izin Lady Shiva yenik düştü. duygudurum kızlarını fark eden anne onu canlandı ve tam güçte savaşmaya zorladı. Sonuç olarak, Cassandra kazandı.

kanıtlayarak, Bruce Wayne cezaevinden kurtarmak için ilerleyen Betgerl mümkün gerçek katil olduğunu - kendi babası David.

Kassandra katilleri Lig

intihar eğilimi olan hapishane ve anlaşma yaptığı biyolojik ebeveyni gönderme, Kassandra keyn suçla mücadelede odaklanmak başardı.

adalet lig katılan, uzun bir süre Gotham'ı sol ve birçok önemli görevlerde yer aldı olduğunu.

Evine dönen bütün Bat-aile tatile bıraktı ve Gotham suç mücadele öğrendim Harvey Dent, bir kez daha onun şizofreni yendi. Sonra Cassandra yalnız kötülük kızı yapım bir gün Slade Wilson ilaca onu tanıtmak gelmez adlı suçlunun kadar şehrin sokaklarında devriye.

uyuşturucu etkisi altında Cassandra Bat-ailesini bırakır ve katil Ligi katıldı. üzerlerinde çalışarak, bu suçların bir çok yapar ve hatta Supergirl'ü yok etmeye çalışın. Ancak, Robin kızı kurtarmaya girişimlerini bırakmaz ve panzehir bulma arkadaşı onu tanıtır.

Siyah yarasa

Kurtarılması ve Bat-ailesine geri dönüyor Cassandra yaptıklarından pişmanlık ile işkence ve o yapmış olduğu her yer suçlu kısmen vardır babasını ve Slade Wilson, bulmak istiyor. Onun adil bir dövüşte onu mağlup değil, öldürülen David Kane bulundu.

çizgi romanın sonraki baskılarda o Outsiders lideriydi ve ayrıca örgütün ağına katıldı.

Batman Cassandra görünürdeki ölümü sırasında çok üzüldük ve bu yüzden onun kostüm Betgerl eski kız arkadaşı Robin verdi -, Stefani Braun takma Spoiler altında suç savaştı. Aynı Bayan Kane Wayne zamanki siyah cübbeli kötü adamlarla savaşmaya devam Hong Kong, gitti. Daha sonra, o Robin bulundu ve ona gelişmiş bir takım Betgerl verdi.

İlk başta, o kullanmaya fakat Hong Kong Şirketi'nin "Batman" bir temsilcisi olmak istemediğini, yine de onun üzerine koymak başladı ve kahramanca Siyah yarasa adını almış.

Yeni bir takma adıyla Mücadele, pek çok tehlikeli suçluları Kassandra keyn etkisiz hale başardı. DC Comics son yıllar o kötü mimarı savaştığını Gotham City, eroinle geçici dönüşü anlatmaktadır.

ilginç gerçekler

  • Conner Kent - kadın kahramanın ilk romantik tutku Superman bir klonu haline geldi.
  • İlk kelime kız "Dur" idi, konuşma yeteneğine sahip, dedi.
  • ince rakam rağmen Cassandra Cain iyi yemek sever.

  • Bu karakter çizgi roman "Batman", "Batman göründü: "" The Dark Knight Efsaneleri", "Adalet Ligi Elit" ve "Şirketi" Batman
  • o hiç kahve içmek için tercih olarak çikolata, ve çay "Assam" - Cassandra'nın favori dondurma.
  • Bayan Kane Wayne birçok hayali kahramanları olarak, karışıklık kurbanı oldu. "Ölüm Araçlar" - Kassandra keyn bazen yanlışlıkla kitap serisinin yazarı tarafından anılır. Bu hata gerçeğinden kaynaklanır destanın takma yazar olduğunu - Kassandra Kler.

oldukça eğlenceli biyografi rağmen DC kinovselennoy yaratıcıları Cassandra karakteri yakın gelecekte bunun görüneceğini şüpheliyim. Buna rağmen, Bayan Kane Wayne dünya çapında giderek daha fazla taraftar kazanmaya devam ediyor ve kim bilir, belki DC Entertainment gelecekteki yönetiminde kendi hesabındaki fikrini değiştirebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.