Tarım

Traktör T-25 makine küçük alanlar.

küçük alanların Traktör T-25 makine.

Tarımsal makineler teknolojinin devrimci buluşlar biridir. Gıdalarda insan organizmasının temel ihtiyaçlarını her zaman mühendislik ve teknoloji gelişimini etkiledi. Son 200 yılda, tarımda teknoloji gelişmeler dünya çapındaki üretiminin doğasını değiştirdi. Bunun için, modern teknoloji çok daha kolay işlem alanında herhangi bir çalışmadır.

yarı zamanlı çiftlikleri, çok sayıda özel tüccarlar bir sınıf 06 küçük ve kaprisli traktör kullanmak, traktör Vladimir Traktör Fabrikası t-25. Ne yazık ki, T-traktör 25 üretimi çıkarılır ve daha etkili ve rahat bir yeni nesil traktörleri ile değiştirilir. Ama biraz eski traktör T-25 yine de başarıyla çiftlikte, çiftçiler ve tarım birçok sanayi kullanılan c.

Bu işin kullanımları daha verimli ve etkili yürütülen gerçeğini dikkati çekiyor. Her birimin kendi görevi vardır ve tarlalarda makinelerin devre ortak bir hedef gerçekleşmesi için son derece önemlidir. Ekilebilir makineleri otları yok eden gevşeme dikim için zemin hazırlar. Matkaplar ve yetiştiricilerinin fidanı dikmek için kullanılır. Çeşitli makineler için kullanılan yabani ot kontrolü ve hasat - hasat.

Tarım makineleri - makineleşmenin ve teknolojik süreçlerin otomasyonu sayesinde tarımda verimliliği artırmak için tasarlanan teknik birimlerinin çeşitli. "Tarımsal" modern konsepti böyle önemli kategoriler şunlardır tarımın, temel tekerlekli gibi paletli traktör, makine tohumlama (ekim, dikim makineleri), temizlik ekipmanları ve makineleri (römorklar, Patates kazmalar, traktör), Yem ve makine (biçme makineleri, yem biçerdöverler, balya, yem değirmeni ), farklı amaçlar, toprak işleme ekipmanları ve makine (pulluk, kültivatörler püskürtme, serpme gübre, bir araya ) diskli tırmıklar. Modern çiftliklerde eski işkolik, traktör T-25 bulmak için nadir değildir. Halen düzenli olarak halkına hizmet vermektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.