GüzellikBakım ürünleri

Demeter - ruhlar kazanmak ŞOK bile şaşırtacak ve edebilirsiniz

Parfüm zamanda insanda, onun ruh ve zihin durumu hakkında söylenecek çok fazla. Parfüm Demeter Fragrance - şaşırtacak ve fethetmek, yeni inanılmaz duygu ve hisleri bulabilir tatlar olduğunu.

üretici

1993 yılında Amerikan şirketi Demeter Parfüm oluşturuyordu ve hemen hemen ödenmesi muhteşem koku için epey hayranın var. Markanın kurucuları Brosyus Christopher ve Kristofer Geybl başladı. Onlar defalarca belirttiğimiz medyaya parfüm olumsuz tutum olduğunu. Ama bu bilinen dünya çapındaki Demeter üreticilerini haline getirilmesinin önlenmesi vermedi. Alkollü alışılmadık kombinasyonlar ve müzik taraftarların kalbini kazandı.

Ne marka hakkında özeldir

 1. kar, toprağı, mantar ya da saman - Alkollü özgün ve bazen beklenmedik kokular bulunmaktadır. çiçek, meyveli, dut - Marka bir daha tanıdık tatlar sunuyor.
 2. Ürünler sadece doğal malzemelerle üretilen, bu nedenle tamamen güvenli olduğunu edilmiştir. Hiçbir yapay renklendiriciler, bağlayıcılar ve emülgatörler vardır. Güzel yarısında temsilcileri Demeter (ruhları), onların dayanıklılık ve güvenlik gerçek kanıt takdir.
 3. Çoğu zaman bir buket notta hakim tek ve bazen birden fazla ve her bir değerli bileşeni olarak hizmet vermektedir.

Ne gruplar tatlar ayrılır

Şu anda, üreticilerin Demeter parfüm aşağıdaki alanları yayınlandı:

 1. Günlük kullanım için Olağandışı seçenekler. Bu tatlar şaşırtıcı ve bazen şok edici. Nasıl pizza, talaş veya toprak toprağın kokusunu seversiniz? deniz havası, kış gölet, çığ ve diğerleri - Bu grup dışı bitki doğanın kokuları ve unsurları kapsamaktadır.
 2. çikolata, kahve, taze hamur işleri - Şekerleme ve çay kokuyor.
 3. Çiçek. Bu grup çiçek ve bitkilerin daha tanıdık aromalarını içerir. Üstün temsilcileri zambak ve nergis, frezya ve bambu kokuyor çağrılabilir.
 4. Meyve. Bu grup aynı zamanda salatalık veya domates kokusu ile bulunabilir meyve ve narenciye parfüm geleneksel tatlar da içerir.
 5. Alkol kokteyl. Geleneksel güçlü içecekler ve egzotik kokteyller Tatlar alışılmadık severler bekliyor.
 6. Şok edici. Zor bir hayal parfüm güzel kokulu kauçuk veya boya, kalıp veya solucan. Ama böyle "lezzetleri" ise talepte, çıktı olarak.

Marka Demeter parfüm, hatta en abartılı tadı sunar ve herhangi. Sen kendileri için birkaç kokuları tercih ve ruh halinize göre bunları kullanabilirsiniz.

Doğru parfüm nasıl seçilir

satın alma için gidiyor, onların parfüm ile kokuyu giymemelisin, seçtikleri ruhların aromasını kesecek ve açık engellemek.

tek bir ziyaret sırasında seçimi ile ilgili şüpheniz, eğer gerekli ise birkaç gün satın geçirmek böylece gerçekten, en fazla 3 buketleri değil takdir edebilecektir.

koku değerlendirmek için, özel bir kağıt şerit üzerine parfümün bir damla koymak. ruhları ilk nefes büyük bir etki yarattı bile, satın içine acele etmeyin. Gün boyunca, notlar ifşa edilecektir ve değişiklikler sizin gibi olmayabilir.

Eğer parfüm resmi web sitesinin Demeter çizgisini sevme Eğer geniş bir yelpazede sunmaktadır ve çekici bir fiyata.

anlatılan parfüm olarak

parfüm uygularken hissedilen birinci koku, üst not olarak adlandırılan. Bunun amacı Ürünün kendisi ruh aktarmaktır. Işık aroması bir dakika sürer.

Reaksiyon ısı ve cilt özelliklerinin bir sonucu olarak görünür onun orta notlar değiştirin. Onlar fazla bir saat tutun ve yumuşak bir kombinasyonunu içerir.

Sonraki alt notlar gösterilir. Onlar bu koku onun sahibi çok uzun zaman eşlik edecek şekilde, çok önemlidir.

Demeter koku yelpazesi arasında herkes için seçim yapmak kolaydır. Marka 200'den fazla tatlar sunuyor ve onları kesinlikle bu benzersiz heyecan verici ve büyüleyici olacağını arasında.

Demeter popülaritesi nedir

 1. Her iki tüp tam olarak beklenen tat içerir. Buket tam şişenin üzerinde belirtilen isim ile eşleşir. tercüme Seçimi «Rein» parfüm, yağmur, sen koku ve tazeliğini hissetmek anlamına gelir.
 2. Birçok Hollywood yıldızlarının ürünler Demeter fethetti - ruhları. Moskova Keyt Moss, Clint Eastwood, Renee Zellweger ve diğer ünlüler tarafından ayakta alkışlanır tatlar sunuyor.
 3. Parfüm doğal malzemelerle hazırlanan, yani hayvanlar üzerinde test edilmez. daha ilaç şişeleri gibi, hatta ruhları satmak şişe da doğallığını vurgulayın.
 4. Kadın parfüm her yaşta kesinlikle sundu. Zaten Demeter (ruhları) satın almış olan güzel yarısının olanlar temsilcileri, sadece olumlu geribildirim. Sonuçta bu onların bireysellik vurgulamak için böyle büyük bir fırsattır.
 5. Makul fiyat. Alkollü ortalama alıcı için oldukça uygun. dikkate kalitelerini ve dayanıklılık götürürsem, güvenli bir satın almanın karlılığı bahsedebiliriz. Parfüm herhangi bir durum için ve sadece anı olarak büyük bir hediye olarak hizmet verebilir.

Demeter hat - doğanın özgünlük vurgulamak için mükemmel bir fırsat. Her marka öylesine abartılı tatlar etkilemek olabilir. Eğer klasik kokular boyun Ama, eğer, üreticilerin çiçek ve meyveli buket ürünlerin yeterli sunuyoruz. 20 yılı aşkın bir süredir dünya çapında yeni fanlar bir sürü kazanmıştır beri herhangi bir durumda, ticari marka, dikkat çekicidir. raone 1500 ruble olarak ruhlardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.